Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

teraz mały offtop odnośnie gramsajt

jak zrobic przeźroczyste tło na nagłówku i przeźroczyste tło napisów, i jak wrzucić obrazek który zajmował by cały background strony ? sory za OT ;(( tylko nie bijcie

@EDIT:
Ok do tego background'a sam doszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:36, MrRevolt napisał:

teraz mały offtop odnośnie gramsajt

jak zrobic przeźroczyste tło na nagłówku i przeźroczyste tło napisów, i jak wrzucić obrazek
który zajmował by cały background strony ? sory za OT ;(( tylko nie bijcie

Tu Ci pomogą: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&u=13121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed misją Three leaf clover u Packiego trzeba zaopatrzyć się w garnitur, krawat i buty z Persusa - zrobiłem tak, ale dalej nie mogę zacząć misji chodź mam już cały ubiór z Persusa , wie ktoś co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:39, Valentino S.A. napisał:

przed misją Three leaf clover u Packiego trzeba zaopatrzyć się w garnitur, krawat i buty
z Persusa - zrobiłem tak, ale dalej nie mogę zacząć misji chodź mam już cały ubiór z
Persusa , wie ktoś co z tym zrobić ?


dziwne, bo u mnie do takich rzeczy można było zakupić odrazu cały zestaw, najlepiej podejdź do jakiegoś eleganckiego garnitura z krawatem, naciśnij "E" i powinno zakupić cały zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:14, Crew 900 napisał:

Tzn. od Bruciego ?

Tak

Dnia 20.12.2008 o 17:14, Crew 900 napisał:

To już wszystkie zrobiłem :/

No to nie mam pomysłu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:39, Valentino S.A. napisał:

przed misją Three leaf clover u Packiego trzeba zaopatrzyć się w garnitur, krawat i buty
z Persusa - zrobiłem tak, ale dalej nie mogę zacząć misji chodź mam już cały ubiór z
Persusa , wie ktoś co z tym zrobić ?


Tak jak powiedział MrRevolt, kup garniak z krawatem i upewnij się, że nie nosisz okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 18:53, Zauri napisał:

jaki byl sposob na cialge ressetujace sie ustawienia grafiki ? chyba skasowanie jakiegos
pliku tylko jakiego ?? :O


nazywa sie settings ale trzeba odkryc wszystkie ukryte pliki gdzies w moich dokumentach jest. nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie jak moge kupic białe spodnie do garnituru?? Bo kupiłem w tym sklepie z drogimi ciuchami ten biały granitur ale nie mam do niego spodni a nie chcę chodzić w górze białe a spodnie czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:06, conan8 napisał:

A misja z bankiem chyba najlepsza do tej pory :DD Świetne to było : )


Zgadzam się,to zdecydowanie najtrudniejsza z misji jakie miałem do tej pory,ma nawet nieoczekiwanye zwroty akcji w sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:12, rafekx 12 napisał:

> A misja z bankiem chyba najlepsza do tej pory :DD Świetne to było : )

Zgadzam się,to zdecydowanie najtrudniejsza z misji jakie miałem do tej pory,ma nawet
nieoczekiwanye zwroty akcji w sobie:D



no niezła była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś sposoby na więcej FPS w grze? Dawajcie wszystko co może zwiększyć wydajność gry.

Mój sprzęt:
Pentium 4 3 GHZ 2 rdzenie
2 GB Ram
Geforce 8600 GT.
Mam ok. 15-20 FPS, a czasami to z 50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:06, conan8 napisał:

A misja z bankiem chyba najlepsza do tej pory :DD Świetne to było : )

Ta misja z bankiem była najlepsza, najtrudniejsza, najefektowniejsza ale ja ją przeszedłem za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:39, Valentino S.A. napisał:

przed misją Three leaf clover u Packiego trzeba zaopatrzyć się w garnitur, krawat i buty
z Persusa - zrobiłem tak, ale dalej nie mogę zacząć misji chodź mam już cały ubiór z
Persusa , wie ktoś co z tym zrobić ?

Też miałem taki sam problem ale mam na to sposób. Jedź to persusa tego w którym byłeś już raz przed misją gdzie trzeba było zabic tego gościa w biurze. Jak kupisz już cały garniak wraz z czarnymi butami jedź do domu i przebierz się na chwilę w inne ciuchy a nastepnie znowu w ten sam garniak. No i jezeli masz okulary to je zdejmij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem na koniec można wybrać zakończeni Revenge lub Deal. Zależnie od naszego wybory trzy ostatnie misje trochę się od siebie różnią i teraz tak zakończenie z zemstą przeszedłem bez problemu natomiast z tym drugim mam problem. Podczas ostatniej misji, kiedy już jesteśmy na pokładzie helikoptera kamera zaczyna się kreci dokoła uniemożliwiając pościg. Próbowałem już 3 razy i za każdym efekt był ten sam. Czy tylko ja mam taki błąd?

PS. Chciałbym się pochwalić, że na Rockstar Social Club w rankingu na najszybsze ukończenie gry w 100% mam 15 miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 20:54, Modok napisał:

Masz Pentium 4 2 rdzenie jakim cudem?

Na tej karcie to zapomnij.



ma wersje HT o ile się nie myle to jest ta 2 rdzeniowa ? a sposobów na zwiększenie liczby fps w grze nie znam oprócz zmiany ustawień grafiki ... na kompie w podpisie mam ok 30 fps czasem podskoczy do ~50 ale rzadko, jak ktoś zna jakieś sposoby na te fps to niech się podzieli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować