Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 13:19, Union Pacific napisał:

Ja się załamię! Wykonuje ostatnią misję

Spoiler

na statku

i mi się !@#$% wywaliło do Windowsa
jak strzeliłem w butle z gazem!!!


Zdarzają się niestety takie akcje...:( Nic tylko sie załamać,ale można wczytac ostatniego save,chociaż raz miałem przypadek ze Niko wpadł pod ziemie:D Ale telefona dał rade odebrać i misje zakończyłem....CZekam na nowego patcha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:19, Union Pacific napisał:

Ja się załamię! Wykonuje ostatnią misję

Spoiler

na statku

i mi się !@#$% wywaliło do Windowsa
jak strzeliłem w butle z gazem!!!


Robię achievment z przelotem śmigłowcem pod wszystkimi mostami...
Ostatni most, chyba najłatwiejszy...
Przeleciałem, gra wywaliła do Windowsa...
Cudownie po prostu cudownie...
Jak narazie to chyba odstawie GieTeA...
Poczekam na nową zasilke od Corsaira i Asusowskiego 9800GTX+...
Dołoże 2Gb Ramu i powinienem cieszyć się albo high albo med...
Pozdrooo XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stevie przesyła mi sms`y z autami jakie mam znaleźć , teraz przysłał mi z tym , gdzieś znajduje się koło klubu golfowego ale nie wiem gdzie ten klub jest , może ktoś wie ?

20081221142828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 14:28, Crew 900 napisał:

Stevie przesyła mi sms`y z autami jakie mam znaleźć , teraz przysłał mi z tym , gdzieś
znajduje się koło klubu golfowego ale nie wiem gdzie ten klub jest , może ktoś wie ?


Klub golfowy jest chyba koło kręgielni (koło morza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 14:28, Crew 900 napisał:

Stevie przesyła mi sms`y z autami jakie mam znaleźć , teraz przysłał mi z tym , gdzieś
znajduje się koło klubu golfowego ale nie wiem gdzie ten klub jest , może ktoś wie ?


Na gtasite masz wszystko.

MrRevolt: TO JEST FAKE. ILE JESZCZE RAZY TRZEBA BĘDZIE T MÓWIĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widoki , samochody....zaobserwowaliście , że czasami samochody poruszają się nad ulicą jak poduszkowce? czy tylko u mnie tak jest, zauważyłem to dopiero po zainstalowaniu oficjalnej łatki ;)

20081221154835

20081221154858

20081221154923

20081221154948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Witam mam pytanie,czy w tej części gry w późniejszej jej częśći znajdują sie jakieś odniesienia do poprzednich częśći,typu spotkania starego bohateraz z GTA 3 albo coś w tym stylu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:06, rafekx 12 napisał:

Spoiler

Witam mam pytanie,czy w tej części gry w późniejszej jej częśći znajdują sie jakieś
odniesienia do poprzednich częśći,typu spotkania starego bohateraz z GTA 3 albo coś w
tym stylu?:)



Spoiler

Przykładowo DJ Lazlow, powinieneś go kojarzyć z poprzednich części, jest jeszcze kilka smaczków ale uciekły z głowy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, właśnie. Koło tej Statui Szczęścia znalazłem bluzkę. Gdzieś jeszcze są jakieś ciuchy do znalezienia? Szczególnie interesują mnie bluzy z kapturem, bo w sklepie nie ma takich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:41, Ecko09 napisał:

A, właśnie. Koło tej Statui Szczęścia znalazłem bluzkę. Gdzieś jeszcze są jakieś ciuchy
do znalezienia? Szczególnie interesują mnie bluzy z kapturem, bo w sklepie nie ma takich
:/

Spoiler

Po zabiciu Playboy''a X dostajesz strój Claude Speed''a, czyli bohatera GTA III.


Tak to jeszcze bodajże strój śmieciarza(!), lekarza i jakaś kurtka, ale nie wiem gdzie je się zdobywa. Za dużo strojów w grze niestety nie ma. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehehehe , ta wypowiedź Rockstara mnie rozbawiła na maksa
Jak oni to powiedzieli "Żaden współczesny komputer nie jest wstanie uruchomić gry na max detalach" xD
Masakra , klienci nie testowali gry i nie wiedzieli że tak okropnie będzie chodzić , więc walnęli głupotę pod koniec 2008 roku :|

Ehheheh Wesołych świąt ROCKSTAR xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stój śmieciarza to po misji u Robiego czy kogoś tam na R , strój lekarza to podczas misji w szpitalu gdzie kogoś trza uciszyć , tam znajdzie się strój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić żeby można bylo ustawić sobie dowolne opcje grafiki bo słyszałem, że da się to zrobić tylko trzeba coś w notatniku wpisać... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W głownym katalogu z grą tworzysz plik textowy commandline a w nim takie coś :
-norestrictions

Ale nie radzę bo jak przekroczysz granice to tekstury będą ci migać i się nie doładowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta rampa doprowadziła mnie do totalnego wkurzenia. Na szczęście po 2h bojach poddała się. Mam nadzieję że później nie będzie już takich niespodzianek i kolejne jumpy zaliczę gładko.

20081221173358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:10, rafekx 12 napisał:

Co będe miał z wykonania wszystkich misji Most Wanted?:) Strój policjanta?:D CZy coś
w tym stylu?:)

Kompletnie nic poza jakimś procentem do 100% ukończenia gry i satysfakcją zabicia najbardziej poszukiwanych przestępców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować