Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2009 o 20:49, Crew 900 napisał:

A może mi się nie chciało robić zdjęcia , pomyśleliście o tym ?

Jutro rano dam zdjęcie którego nigdzie nie znajdziecie bo będzie moje :)
Teraz ni ma czasu gdyż idę na Little Party :D

Wiesz, jak ktoś chce coś udowodnić to nie wkleja komuś że coś co jest czarne tak naprawdę jest białe... Obstawałeś przy tym, że to zdjęcie jest Twoje, zostało Ci udowodnione, że kłamałeś... Jakbyś miał oryginała to pewnie dla świętego spokoju wrzuciłbyś zdjęcie z GTA IV i kartką z loginem... Mogę się mylić, mowie jak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 20:49, Crew 900 napisał:

A może mi się nie chciało robić zdjęcia , pomyśleliście o tym ?

xD

Dnia 06.02.2009 o 20:49, Crew 900 napisał:

Jutro rano dam zdjęcie którego nigdzie nie znajdziecie bo będzie moje :)

Pozdrów od nas kumpla, od którego masz zamiar pożyczyć grę do zdjęcia ;)

Zawsze lubiłem obserwować desperackie próby ratunku i ostatnie tchnienia zdemaskowanych piratów :> Crew, twoja piracka łajba idzie na dno... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra , spoko jeśli nie to nie .
MI tam na prawdę nie zależy i nie będę odgrywał głupka , jeśli nie wierzycie , wasza sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 21:05, Crew 900 napisał:

Dobra , spoko jeśli nie to nie .
MI tam na prawdę nie zależy i nie będę odgrywał głupka , jeśli nie wierzycie , wasza
sprawa .


może być tak że Cie krzywdzimy, udowodnij nam to, zrób zdjęcie teraz, wrzuć na serwer i jest git... poza tym minęło od Twojego posta ze jutro wrzucisz bo idziesz na party minęło okolo 15 minut a dalej jesteś na forum więc miałeś czas zrobić to zdjęcie... A narazie wszystko wskazuje na to ze po prostu kłamiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 21:05, Crew 900 napisał:

Dobra , spoko jeśli nie to nie .
MI tam na prawdę nie zależy i nie będę odgrywał głupka , jeśli nie wierzycie , wasza
sprawa .


Jej, ale robicie mu problem, po prostu niech poda link do konta live, jak ma played online to znaczy, że ma org cd-key i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:23, marcinshinoda napisał:

sorry za offtop, ale wy macie straszną obsesje na temat piractwa:P

może i tak, ale ja raz że nienawidzę piractwa a dwa wprowadza mnie w stan zawałowy sytuacja gdy ktoś ma pirata i czelność narzekać... pojawiło się parę kwestii które mogą świadczyć o tym, że Crew ma pirata i stąd to... Ja wiem, że mogę się mylić, i wówczas go przeproszę, ale na chwile obecną wiele wskazuje że gra na piracie...
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:31, Marcin08 napisał:

> sorry za offtop, ale wy macie straszną obsesje na temat piractwa:P
może i tak, ale ja raz że nienawidzę piractwa a dwa wprowadza mnie w stan zawałowy sytuacja
gdy ktoś ma pirata i czelność narzekać... pojawiło się parę kwestii które mogą świadczyć
o tym, że Crew ma pirata i stąd to... Ja wiem, że mogę się mylić, i wówczas go przeproszę,
ale na chwile obecną wiele wskazuje że gra na piracie...
EOT


I pewnie jeszcze powiesz, że nie masz w domku ani jednego pirata? No nie wierze :P święty nam zszedł na Ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 20:49, Crew 900 napisał:

A może mi się nie chciało robić zdjęcia , pomyśleliście o tym ?


A moze by wypadalo chociaz przeprosic za oszukanie Gramowiczow? Tak sie sklada, ze teraz juz po prostu nikt nie wierzy w twoje zapewnienia, bo po prostu poszedles na skroty i nas oklamales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem święty, ale od paru ładnych lat mam taki a nie inny stosunek do piractwa a sam gram na oryginalnych grach tylko i tyle... nie popieram piractwa z racji chociaż na ceny gier...
ale dobra koniec offtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty masz?! Ja przyznaję się, nie mam w domu piratów. Nie pirace.

Co do Crewa, to zauważyłem, że tylko on ma owe problemy, więc albo kupił uszkodzony nośnik, albo takowego w ogóle nie kupił.

Btw: Powie mi ktoś, do czego tak naprawdę służy w GTA4 myjnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:47, Baluk25 napisał:

Btw: Powie mi ktoś, do czego tak naprawdę służy w GTA4 myjnia?


Nie mam pojęcia, nie używałem tego wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:47, Baluk25 napisał:

Powie mi ktoś, do czego tak naprawdę służy w GTA4 myjnia?


Zeby umyc auto. :) Jest bodajze kilka misji w grze, w ktorych trzeba skorzystac z myjni, jak na razie trafilem na jedna taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:47, Baluk25 napisał:


Btw: Powie mi ktoś, do czego tak naprawdę służy w GTA4 myjnia?


No jak to do czego? Myje auto do czysta. Jeżeli pojeździć sobie zbyt długo jednym autem to zacznie się on brudzić i w myjni masz okazję swoją brykę umyć. Choć jako tako trzeba to traktować jako bajerek, bo wozy, które parkujesz pod swoją kryjówką zawsze po załadowaniu będą czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:47, Baluk25 napisał:

Btw: Powie mi ktoś, do czego tak naprawdę służy w GTA4 myjnia?


No do wymycia autka ;P. A tak do końca, to właściwie nie wiem, czy zaparkujemy wóz, zapiszemy/wczytamy, to czy się umyje... ja korzystam z niej tylko po to, gdy wybieram się na długą przejażdżkę jakimś wartościowym wózkiem i gdy on mi się "zbrudzi" ;).

Wojman

Spoiler

Jest tylko jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 23:02, Wojman napisał:

> Powie mi ktoś, do czego tak naprawdę służy w GTA4 myjnia?

Zeby umyc auto. :) Jest bodajze kilka misji w grze, w ktorych trzeba skorzystac z myjni,
jak na razie trafilem na jedna taka.

jak się nie mylę to jest jedna ;) na początku... Ale w sumie ta myjnia to jakiś trochę zbędny pomysł, w sumie lepiej by było gdyby po prostu naprawiały auto gdy nie ściga nas policja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 23:05, Baluk25 napisał:

Lol? Jak to zaparkować przed naszą kryjówką? To w tej grze są jakiekolwiek garaże?



Przed każdą kryjówką masz wyznaczony parking, poznasz go po żółtej barwie ; p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 23:05, Baluk25 napisał:

Lol? Jak to zaparkować przed naszą kryjówką? To w tej grze są jakiekolwiek garaże?

garaże nie, ale masz wydzielony fragment asfaltu na żółto, i tam jak zostawisz auto, to działa jak garaż w poprzednich częsciach... Z tego co zauważyłem maksymalnie mogą stać tam dwa pojazdy (bo helikopter tez tam postawisz :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować