Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Disciples III - zmiana developera

24 postów w tym temacie

Do tej pory pogrywam w czesc 2, tak samo jak w HOMM3. Te gry wcale nie sa tak podobne, jak wielu uwaza... Ale obydwie sa boskie ;) Fajnie, ze bedzie kolejny sequel, bo do tej pory zadnych wiadomosci o nim nie bylo ( albo ja nie uwazalem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Strategy First ogłosiło zerwanie umowy z firmą Game Factory Interactive, do której należy zespół developerski MiST Land South. Ten ostatni nie będzie - tak jak planowano wcześniej - odpowiedzialny za trzecią część Disciples. Komu przypadnie teraz zadanie kontynuowania serii?

Przeczytaj cały tekst "Disciples III - zmiana developera" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, pzynajmniej są realne szanse, że ta gra powstanie. MistlLand przecież ma teraz tyle projektów, że oni by zaczęli Disciples 3 robić w dzień po premierze DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku! Tylko żeby nie zepsuli tej gry bo dwójka była boska! Po prostu jak zagrałem w nią po raz pierwszy nie mogłem sie oderwać. Najlepszy motyw to wg mnie upgrade jednostek. Zawsze mnie to jakoś jarało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście gra była(jest0 świetna...ale
stanowczo za krótka..łacznie z dodatkami itp...
dodaki przechodziło sie w 2dni intensywnego grania..
Zaś saą podstawe w troche ponad tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disciples II była jedyną turówką zdolną do rywalizacji z Heroes III. Sądzę, że podobnbie bedzie w przypadku kontynuacji obu tych geir: Heroes V i Disciples III. Czekam z niecierpliwością na wszelkie info o grze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Disciples byla alternatywna gra, w ktora pogrywalem gdy juz mi sie HoMM3 przejadl :P ( Ile mozna przecie grac ciagle w ta sama gre ? ) Zauwazylem w niej duzo dobrych, ciekawych rozwiazan, ktore w polaczeniu z HoMM 3 moglaby dac turowke wszechczasow. Ale i tak bez tego HoMM nadal kroluje :D Ogolnie dobra i wciagajaca gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu miałby to byc koneic serii? Zamiast kogoś, kto tylko sieobijał i nawet linijki kodu gry nei napisał bedzie ktoś, kto w końcu grę zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej na ten rok bym nie liczył - może w 2007... Chyba że nowy developer będzie miał armię programistów i ci załatwią to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, a ja już nie mogę się doczekać na rozwinięcie ostatnich słów z D2:BE - ''''To dopiero początek...to dopiero początek.... " :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strategy First - skoro już wzięliście się do pracy, to pamiętajcie, że od dawna czekam na Wizardry 9. D3 też oczywiście nie pogardzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować