Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam bogatszy o więcej gier Ubisoftu

27 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Usługa Steam Firmy Valve wzbogaci się w najbliższych tygodniach o ponad 40 gier z pecetowego katalogu Ubisoftu, w tym o oczekiwany port Assassin's Creeda w wersji rozszerzonej. Niestety, wszystkie tytuły będą dostępne (przynajmniej na razie) wyłącznie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Przeczytaj cały tekst "Steam bogatszy o więcej gier Ubisoftu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra inicjatywa... oby jednak takie platformy jak STEAM nie wyparly nigdy calkiem normalnych nosnikow i pudelek... chociaz to powoli staje sie faktem, dlatego coraz czesciej pudelkowe wersje zawieraja dodatki przerozne, no i dochodza jeszcze wersje kolekcjonerskie, zebym czyms skusic gracza... zobaczymy jak to sie rozwinie w przyszlosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:16, Kris_bla napisał:

Bardzo dobra inicjatywa... oby jednak takie platformy jak STEAM nie wyparly nigdy calkiem
normalnych nosnikow i pudelek... chociaz to powoli staje sie faktem, dlatego coraz czesciej
pudelkowe wersje zawieraja dodatki przerozne, no i dochodza jeszcze wersje kolekcjonerskie,
zebym czyms skusic gracza... zobaczymy jak to sie rozwinie w przyszlosci :-)


ja wiem czy dobra ... Połączenie z serwerem Steama przykładowo "padnie" i ani tu aktywować grę ani tu pograć.
Plusem na pewno jest wygoda - płacisz i ściągasz grę nie ruszając sie sprzed kompa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale ja tam wolę iść do sklepu i kupić grę ,,pudełkową" niż ściągać na steamie, bo to drugie jakoś mnie radości daję według mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:19, lothar-mb napisał:

Plusem na pewno jest wygoda - płacisz i ściągasz grę nie ruszając sie sprzed kompa :))


Fakt, wygoda jest plusem ale chyba równie wygodnie (i biorąc pod uwagę jakość internetu w Polsce, troche szybciej) jest zapłacic i nie ruszając sie sprzed kompa czekać aż gra przyjdzie normalną pocztą z gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 18:04, qooba napisał:

> Plusem na pewno jest wygoda - płacisz i ściągasz grę nie ruszając sie sprzed kompa
:))

Fakt, wygoda jest plusem ale chyba równie wygodnie (i biorąc pod uwagę jakość internetu
w Polsce, troche szybciej) jest zapłacic i nie ruszając sie sprzed kompa czekać aż gra
przyjdzie normalną pocztą z gram.pl :)


Eee , przesyłka też kosztuje :) - a przy cenach np. extra klasyki (20 zł) - dodatkowe PLN-y za przesyłkę "psują" atrakcyjną cenę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:19, lothar-mb napisał:

ja wiem czy dobra ... Połączenie z serwerem Steama przykładowo "padnie" i ani
tu aktywować grę ani tu pograć.
Plusem na pewno jest wygoda - płacisz i ściągasz grę nie ruszając sie sprzed kompa :))


Zawsze sa plusy i minusy... takie jest zycie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, nie mogę się doczekać Assasin''s Creeda. A Steam - ja wolę gram.pl... :D
P.S: Za parę dni będę miał Assasin''s Creeda, nieściemnionego, przed premierą. Tylko ani mru mru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w Europie dużo więcej ludzi kupuje wersje pudełkowe, dlatego ograniczenie tylko do Ameryki :) Swoją drogą nic by nie stracili udostępniając gry dla całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to trochę lepiej jest już zamawiać ry z dostawą do domu. Wiadomo wtedy, że ją zawsze uruchomimy... ;P

A ja się nie dziwię z decyzji Ubi, w USA i Kanadzie akurat cyfrowa dystrybucja ma się znacznie lepiej niż u nas, w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Steam się rozrasta. Oby tak dalej.
Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy operować takimi łączami, że kupienie gry na Steamie i zassanie będzie szybsze niż wybranie się do sklepu. I oby trochę te gry były na tym tańsze niż w sklepie, w końcu nie dostajemy pudełka i innych szpei z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem w komentarzu powyżej słowo WYGODA, no to może sobie coś wyjaśnijmy .. kupiłem w swojej wielkiej naiwności Half Life 2 OrangeBox ... przychodzę zadowolony do domu, mam idealnie godzinę wolnego czasu i ... otwieram pudełko. Klucz jest ... płytki są, no to do dzieła ... Zainstalował się STEAM, wpisałem klucz, gry już są na liście .. daje URUCHOM ... oooops, "trwa pobieranie" ... no to świetnie, mam godzine a to mi będzie ściągać 16GB z neta (pomijam problem łączy 128-512kbps) ... Ostatecznie, zapłaciłem 130zł za produkt którego nie otrzymałem w pudełku, na ściąganie zmarnowałem 2 dni, około 8 płytek DVD i nerwy. Do grania potrzebne jest połączenie z internetem, albo jakaś procedura grania offline jest, ... Szczerze? To jest jedno wielkie śmierdzące G****, bo nie jest ani taniej, ani szybciej, ani wygodniej (mam ogromną ochotę pościągać cracki i chrzanić ten cały STEAM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż tak to jest jak sie nie czyta instrukcji Gry normalnie instalujesz z płytek z neta dociągasz sobie tylko update owszem możesz zassać z neta całość ale po co następnym razem sprawdź czy wszystko zrobiłeś dobrze a nie besztaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować