Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft obchodzi 33. urodziny!

53 postów w tym temacie

Po tym co przeczytałem nt. dnia powstania Microsoftu ( bo przedtem o tym nie wiedziałem ), to nie wiem czy cieszyć się czy martwić, mówiąc prosto z mostu obchodzimy urodziny tego samego dnia i Microsoft jest ode mnie starszy o 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba logiczne że więc ten po lewej to Paul Allen.
A co do tematu życzę M$owi wszystkiego naj, aby poszli wreszcie po rozum do głowy i uzmysłowili sobie że od jego miliardów piękniejsza jest zdrowa konkurencja. Bankructwa im nie życzę bo 1) monopolista logicznie rzecz biorąc nigdy nie będzie bankrutem, lekkie spadki ewentualnie, 2) aby mieli z czego pomagać innym w swojej branży.
A teraz dolce na stół i do pracy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego, naszemu rekordziście od grzywn za monopol :D
Dziwnym trafem skojarzył mi się dowcip :
Moskwa, rok 1967. Do wielkiego, czerwonego plakatu z napisem: „Już 60 lat komunizmu w Związku Radzieckim” podchodzi student i wyciągniętym z kieszeni kawałkiem węgla drzewnego dopisuje: „I chwat’it’!” („I wystarczy”). Dosłownie po kilku sekundach dopada go dwóch dziwnych panów i bez ceregieli pakują go do czarnej wołgi. Nazajutrz zaczyna się rozprawa sądowa. Sędzia pyta:
– Tawariszcz studient, skażitie nam, skolko wam liet?
Student odpowiada:
– Dwadcat’ czetyrie.
Sędzia kiwa głową i stwierdza:
– Nu, i chwat’it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego! Oby robili coraz lepsze systemy operacyjne, chociaż Windows Vista moim zdaniem był świetnym wynalazkiem, bezawaryjny, nic się nie cięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu nie wyglądają na miliarderów ;-) Teraz niech każdy popatrzy w lustro, zwłaszcza młodzi i pomyśli sobie - ja też tak mogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja im życze wszystkiego naj, bo zrobili dużo dla rozwoju komputerów, a że przytym zarobili kilka miliardów... ;). Jedyne co mnie gryzie to ta cała Vista, wole starego dobreg XP''ka niż nie dopracowaną viste, przy której mój komp wysiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJĘ SWOJEJ ULUBIONEJ MARCE! Brawo Microsoft - życzę Wam samych sukcesów i zmiażdzenia konkurencji, zarówno jeśli chodzi o OS''y jak i o kolejne wersje Xboxów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować