Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Mam jeszcze jedno pytanie xD. sciągnełem moda zombie panic na HL 1 wgrałem i co mam zrobić żeby go uruchomić/grać w niego jakąś instrukcja obsługi z modami albo jakaś strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 11:46, Gallbaroquo napisał:

Mam pewien problem z modem Black Op Mission (Half-Life mod | TBD). gdy go ściągam zapisuje
na dysk wypakowuje i pojawia mi sie folder a w nim pliki z modem i niema tam zadnej instalki.
co mam zrobic zeby mod dzialal??

tutaj link do moda http://www.moddb.com/mods/black-op-mission

a nie ma w pakiecie jakiejś instrukcji?
No i zależy czy instalujesz na H0L ze Steam''a czy zwykłym. W zwykłym wystarczy cały folder z plikami moda umieścić w katalogu z grą. Uruchamia się takie coś w głównym menu gry w opcji "Custom". Pod Steam''em nie ma niczego takiego, więc ci nie powiem jak z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Orange Boxa, zainstalowałem, i wszystko pięknie tylko HL 2 mi się nie uruchamia. Ep1 i TF2 działają, ale kiedy uruchamiam podstawke to mam napis loading na dole, rozpikselowany obraz i po 5 sekundach komunikat od Windowsa "Program hl2.exe przestał działać. Reinstalacja nie pomogła. Mam viste 64 bit, reszta kompa na GSie. Wiecie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Vistę 64 bit Ultimate i mi wszystko chodzi jak należy
A żeby uruchomić Half-Life 2 musisz dodać takie coś -32bit
Bo u mnie też nie chciało się uruchomić w 64 bitowym systemie

Utwórz skrót od Half-Life 2 na pulpicie i w element docelowy na końcu dodaj -32bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 12:39, Gallbaroquo napisał:

Ja mam HL na steamie :/.

no to może spróbuj zrobić tak jak w przypadku zwykłego Half-Life - umieść folder z modem w katalogu z gra(na Steam będzie to w .../Steam/SteamApps/"nazwa twojego konta"/Half-Life
gdzie "nazwa twojego konta" to oczywiście nazwa folderu, który nazywa się tak jak twój login Steam. Gdzieś czytałem, że instalacje modów pod Steam przebiegają inaczej w każdym przypadku, ale zawsze kończy się to tym, że Steam musi wykryć mod i dodać go do listy gier. Może akurat stary sposób podziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 15:28, zadymek napisał:

no to może spróbuj zrobić tak jak w przypadku zwykłego Half-Life - umieść folder z modem
w katalogu z gra(na Steam będzie to w .../Steam/SteamApps/"nazwa twojego konta"/Half-Life
gdzie "nazwa twojego konta" to oczywiście nazwa folderu, który nazywa się tak jak twój
login Steam.

Ewentualnie poziom wyżej (.../Steam/Steamapps/<nazwa konta>/). U mnie np. tak się zainstalował Synergy, innych nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już na Geforce 3 Ti 200 przyzwoity FPS miałem, ale w grach multi na tym silniku trochę niski był :P. Epizodów nie sprawdzałem na tej karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 10:13, Modok napisał:

Mam pytanie miał ktoś z was kartę Geforce 5500 256MB i grał przyzwoicie w tą grę?


Ja przeszedłem HL2 i Epizody na GF 5200 FX 128 MB i nie narzekałem na płynność, także luźno możesz grać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować