Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2008 o 14:42, Beleth napisał:

do roli G Mana trzeba by było wybrać kogoś nieznanego, jak sobie wyobrażacie granie go
przez aktora którego wszyscy znają? połowa klimatu poszłaby do piachu..

ja sobie wyobrażam i nie widzę nic w tym złego ani szkodzącego klimatowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 12:39, master962 napisał:

a mi do roli G-mana pasowałby ten taki dziadek (chyba doradca prezydenta Rosji) ze "Sumy
wszystkich strachów" ale też jakoś by nie przeszkadzało jakby filmowy G-man był młody
w końcu reżyser może mieć taką wizję :) z drugiej jednak strony po obejrzeniu filmu "Max
Payne" jakoś nie chcę aby powstał film na podstawie HL czy nawet ekranizacja

fakt, Byrne jest do niego łudząco podobny... ale skoro Wahlberga wybrano do roli MP, to pewnie w tej kwestii również nikt by się nie kierował fizycznym podobieństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 15:02, Sth`Devilish napisał:

A co byście powiedzieli na Nastora Carbonella, znanego z ról drugoplanowych w LOST czy
nawet Dark Knight? Tutaj fotki jak wyglada: http://www.imdb.com/name/nm0004801/mediaindex
.IMHO z wyglądu, z głosu i ogólnie jako aktor pasowałby w 100%, tylko musieliby go ucharakteryzować,
ale wierzę że jest to bardzo dobry aktor i podołałby temu zadaniu :)


Według mnie on byłby idealny do tej roli, prawie jak prawdziwy gman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za. Pamietam, ze jak ogladalem odcinek Losta z mlodym Lockiem to OD RAZU przypomnial mi sie G-Man. Zreszta, walnalem tez nawet screenshota z filmiku ;P. Garniturek jest, teczke sie dokupi i voila ;)

20081103191622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę makijażu, doda się zmarszczek, ''creepy voice'' i jedziemy...
... a niech tylko spróbuje mówić normalnie jak człowiek, to pourywam co trzeba ;-)
Bo lepiej mówić "Riiisee and shiine, mr. Freeman, Rise and..... shine..." zamiast "Rise and shine, Mr. Freeman... Rise and shine..." ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dzisiaj jest 19 listopada 2008r. Wiecie, co działo się dokładnie 10 lat temu? Tak, dzisiaj mija dokładnie 10 lat od wydania Half-Life. ;)

Co więcej, dzisiaj też pojawiły się nowe screeny z Black Mesy. Tak, tej Black Mesy: http://www.moddb.com/mods/black-mesa/news/a-celebration-of-the-last-decade

So, happy birthday Gordon & Co. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję im uporu, po tylu latach nadal chce im się pracować za darmo nad tym remakiem i oby im się to opłaciło :) Wcześniej marzyłem, żeby przy okazji zrobili remake Opposing Force i Blue Shift, ale po tak długim czekaniu będe wystarczająco szczęśliwy, kiedy będe wreszcze mógł zagrać w remake''a Half-Life z prawdziwego zdarzenia!

I przy okazji - wstydź się Valve, wstydź! Za ten HL1: Source i za to, że jeszcze nie wzięli tych ludzi pod swoje skrzydła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Happy Birthday To You :D
Sadze Half-life życzę kolejnych 10 lat a Blackmesa: source jak najszybszego ukończenia ^^

Edit:
A trailera to ja kocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś strasznie szybko te 10 lat zleciało. ;P Mam wrażenie jakbym z rok temu pierwszy raz uruchomił pierwszego Half-Life , a jednak było to dekadę temu. Szkoda , że Valve nic nie przygotowało w kwestii Episode Three.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce , to teraz ma okazje kupić HL 1 , po cenie 1$ na steamie . Radzę się pospieszyć bo oferta ważna do 21 ^^ .

PS. To nie jest reklama :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2008 o 22:27, master962 napisał:

może Valve zapomniało o 10 rocznicy :P


Chyba właśnie naumyślnie zapomnieli o tym święcie żeby graczom na złość zrobić... ;/ Nawet jak nie mają nic ciekawego do ogłoszenia graczom to chociaż mogli pokazać jakiś wyczesany zwiastun Episode Three , a oni nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to zapomnieli? http://store.steampowered.com/news/2039/ Trailera ani teasera pewnie nie będzie dopóki gra nie zostanie ukończona, wszystko przez tych *#@$*%$# ludzi narzekających na to, że wcześniej pokazywali rzeczy, które w retailu nie było lub wyglądały inaczej... Także w pewnym sensie, sami jesteśmy sobie winni, gracze jako ogół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2008 o 14:02, Sth`Devilish napisał:

Fakt , lepsze to niż nic , ale jak dla mnie (i dla tysięcy fanów którzy też nie kupują nic na Steamie) to jedna wielka lipa , a nie pamiętanie o rocznicy. (Nawet nie pytaj co innego chciałbym zobaczyć).

Dnia 20.11.2008 o 14:02, Sth`Devilish napisał:

Trailera ani teasera pewnie nie będzie dopóki gra nie zostanie ukończona, wszystko przez
tych *#@$*%$# ludzi narzekających na to, że wcześniej pokazywali rzeczy, które w
retailu nie było lub wyglądały inaczej...

I bardzo dobrze , że gracze na to narzekali , mieli do tego święte prawo , mogli się przecież poczuć zawiedzeni. Tak samo Valve miało prawo wrzucać do zwiastunów co im się podobało , ale powinni być na tyle odpowiedzialni i liczyć się z konsekwencjami takich pomysłów.

Dnia 20.11.2008 o 14:02, Sth`Devilish napisał:

Także w pewnym sensie, sami jesteśmy sobie winni, gracze jako ogół.

Jedyni winni w tej kwestii to IMO tylko i wyłącznie Valve i żadni tam gracze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 14:40, Sebat1 napisał:

I bardzo dobrze , że gracze na to narzekali , mieli do tego święte prawo , mogli się
przecież poczuć zawiedzeni. Tak samo Valve miało prawo wrzucać do zwiastunów co im się
podobało , ale powinni być na tyle odpowiedzialni i liczyć się z konsekwencjami takich
pomysłów.


Bardzo źle. Pomysł był moim zdaniem bardzo dobry i satysfakcjonujący. Raz, że dostawaliśmy częste filmiki "in game" pokazujące jak będzie się prezentować kolejny HL2. Dwa, że przechodząc już właściwą grę nie mieliśmy uczucia deja vu, bo wyglądało to inaczej niż na filmikach. Ja jestem za, niech nie pokazują akcji, które potem w niezmienionej formie widzę w grze, bo gra jest tak świetna, że każdy kolejny filmik oglądałem po "n" razy :P Filmiki sprzed premiery HL2 to już chyba na pamięć znam, takiego mi smaka narobiły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować