Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Ja właśnie lubię gry, w których są ciekawe dialogi, dobra fabułą i charyzmatyczne postacie. Tylko mam straszne problemy koordynacyjno-umieramzakażdymrazem w dowolnych FPSach poza Enemy Territory (no, ale tam był autorespawn ;-p).

Popykam w jakieś Max Payne''y itp żeby zobaczyć czy w ogóle cokolwiek zdziałam jak się zawezmę :P

(A bo jakoś tak mam ochotę pograć w fpsa ;-p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 15:15, kpt Nemo napisał:

Ermmm... A tych nowych bajerów nie będzie można jakoś wyłączyć?

Pewnie będzie można, ale wymagania i tak będą wyższe, ponieważ to jest po prostu nowa wersja silnika source.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem HL 2 ustawiłem opcje, pograłem trochę, wyłączyłem grę i już nie mogłem włączyć ponownie (czarny ekran i powrót do windy), taki sam problem miałem z DMoMM więc zrobiłem tak jak wtedy (dopisałem -dxlevel 90 do ścieżki docelowej) gra się włącza, ale zmiany ustawień nie są zachowywanie i za każdym razem muszę je zmieniać. W DMoMM wystarczyło raz dopisać -dxlevel 90, zmienić ustawienia ,wyjść, wykasować to co dopisane i już wsio ryba, a tu lipa... Niby nic strasznego zmienianie co i rusz ustawień ale jednak trochę przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odnaleźć plik z ustawieniami gry i zaznaczyć przy nim opcję "Tylko do odczytu", może pomoże.

@ WorldWar3PL - nie przesadzaj, za bardzo koloryzujesz :) Aż tak znacznych ulepszeń grafiki i wzrostu wymagań nie ma się co spodziewać - zapewne skończy się na dodaniu paru bajerów graficznych (włączanych z poziomu opcji graficznych) i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 21:13, Sth`Devilish napisał:

Spróbuj odnaleźć plik z ustawieniami gry i zaznaczyć przy nim opcję "Tylko do odczytu", może
pomoże.

Znając Valve zmiany w grafice może i będą nieznaczne, ale co do wymagań, będą znacznie większe. Zaufaj mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie Orange Box to pakiet HL2/EO/ET/TF2/Portal i na tym się kończy ten pakiet? Nie ma CSSa czy DODSa? Ponadto czy spotkaliście się z innym wydaniem ET/TF2/Portal niż ten proponowany przez Valve za cene wyższą niż jeden Jagiełło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 22:04, WorldWar3PL napisał:

> Spróbuj odnaleźć plik z ustawieniami gry i zaznaczyć przy nim opcję "Tylko do odczytu",
może
> pomoże.
>
Znając Valve zmiany w grafice może i będą nieznaczne, ale co do wymagań, będą znacznie większe.
Zaufaj mi :P


Przez ten nowy-super-fajowy steam nawet css mi sie rżnie, a mam nową grafę chciałbym zaznaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 22:08, s2nto napisał:

Panowie Orange Box to pakiet HL2/EO/ET/TF2/Portal i na tym się kończy ten pakiet? Nie ma CSSa
czy DODSa? Ponadto czy spotkaliście się z innym wydaniem ET/TF2/Portal niż ten proponowany
przez Valve za cene wyższą niż jeden Jagiełło?


Krótko: tak, nie :) Prawie 1/3 tematu się o to rozwodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 22:45, Sth`Devilish napisał:

> Panowie Orange Box to pakiet HL2/EO/ET/TF2/Portal i na tym się kończy ten pakiet? Nie
ma CSSa
> czy DODSa? Ponadto czy spotkaliście się z innym wydaniem ET/TF2/Portal niż ten proponowany

> przez Valve za cene wyższą niż jeden Jagiełło?

Krótko: tak, nie :) Prawie 1/3 tematu się o to rozwodzi...


No to nikt jeszcze nie posiada Orange Boxa by zakomunikowac tutaj nam wszystkim obecnym jak sprawa się przedstawia? Z tego co widziałem to na steamie również niewiele można się dowiedzieć o tym całym zamieszaniu, a CDProjekt w sklepie też nie wiele napisał, może gdyby tak wysłać mejla do nich to by uchylili rondelka tajemnicy, o ile sami orientują się w tym temacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musza byc. NIe wiem skad WorldWar wyciagnal te dane, ze tylko pakiet orange dostanie aktualizacje. Source byl zawsze aktualizowany dla wszystkich gier. Dali HDR to wszedzie jest. Dadza cienie dynamiczne - j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem , mam już kartę graficzną na DX 10 GeForce 8600 GT Gainward i w grze max anty-aliasing mogę ustawić 6x , ale karty na dx 10 już nie obsługują tak małych więc anty-aliasing nie działa .
W configu dałem linijkę mat_antialias 8
I już w grze działa , ale problem z hudem w tedy jest i nie wiem co robić :|

20071005142316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować