Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2008 o 21:26, M3rc3n0r napisał:


Będą trzymać Sheparda w odwodzie, aż o nim zapomnimy, a potem zonk! HL3 Freeman&Shepard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 21:26, M3rc3n0r napisał:

Ja mam nadzieje, że z kapralem spotkamy sie na Antarktydzie :d. Może nam pomoże, a może...
g man zatrudni go by zlikwidował Alyx?

Nie zadawałby sobie tyle trudu, by ją ocalić a później, by przypominać Gordonowi, że ma ją ochraniać. Bleh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 22:01, WorldWar3PL napisał:

> /ciach/


Niezbadane są wyroki G-mana :D. Może już wykonała robotę, z powodu której miała być chroniona ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, wg mnie ta robota jest jeszcze przed nami. Wydaje mi się, że Alyx (może też ciut pod wpływem G-mana, którego serdecznie pozdrawiam. Jeżeli to czytasz - wczoraj zostawiłeś teczkę...) będzie nalegała na zbadanie Borealis, zamiast jego zniszczenie.
Z resztą, kto grał w mod Missing Information (HL2 przed kradzieżą kodu) ma to już za sobą... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 21:26, M3rc3n0r napisał:

Ja mam nadzieje, że z kapralem spotkamy sie na Antarktydzie :d. Może nam pomoże, a może...
g man zatrudni go by zlikwidował Alyx? Ciekawy byłby pojedynek Freeman vs Shepard...
oczywiście wiadomo kto by wygrał :D.



tez się nad tym zastanawiałem, myśle że Shepard będzie wysłany by nam pomagać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Sam mod, jak mówiłem, jest to Half-Life 2 sprzed kradzieży kodu. Zajmuje z tego co pamiętam ~250 MB, a jest tam naprawdę spory kawałek gry. Inna fabuła, inne miejsca... Jest bardzo ciekawie poznawać to wszystko z innej perspektywy, ale jednak jeżeli chodzi o te wszystkie smaczki fabularne już po kilkuminutowym kontakcie z modem zaczniesz dziękować Bogu, że takowa kradzież kodu nastąpiła.
Mod jest dosyć ciężko znaleźć w internecie - a jak już znajdziesz, to transfer jest niemiłosiernie niski. Ale według mnie warto poczekać, choćby po to by zobaczyć, jaki to HL2 miał być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Hm... ja bym tego nie traktował poważnie. Fabuła mogła zostać zmieniona i dlatego zostało to wycięte. Traktowałbym to jako ciekawostkę, ale nie wykluczam, że te informacje się potwierdzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, naturalnie, tak jak mówisz wszystko zostało zmienione. W sumie HL2 przed kradzieżą kodu to zupełnie inna gra niż ten HL2, który znamy my.

Pytanie do reszty halflajfowiczów. Kojarzy ktoś może zdjęcie takich ciastek HL2? No właśnie. Tak się składa, że widziałem jeszcze inne ciasteczka, mianowicie... G-many! Jako, że moje urodziny powolutku się zbliżają, muszę znaleźć te zdjęcie, a najlepiej jeszcze stronę autora, żeby sprawdzić przepis. To jak, pomożecie? Bo sam jakoś nie radzę :)
Co to ma wspólnego z urodzinami? Powiedzmy, że nie mam pomysłu na prezent ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też, ale widziałem jeszcze inne ciasteczka z HL2 i jeszcze inne z G-manem, o które mi chodzi. Te ciacho, o którym mówię, to po prostu taki G-man :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 22:45, WorldWar3PL napisał:

Też, ale widziałem jeszcze inne ciasteczka z HL2 i jeszcze inne z G-manem, o które mi
chodzi. Te ciacho, o którym mówię, to po prostu taki G-man :>



mi udało się znaleźć tylko piernikową cytadelę i Headcrabowe bułeczki ;]
http://www.nflightdesign.com/mt/mt-search.cgi?tag=half-life&blog_id=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, na pewno skorzystam.
... coś jednak czuję, że ta noc zapowiada się na wyjątkowo długą. Trzeba przeczesać internet w poszukiwaniu G-manowych ciasteczek... Były świetne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MEGA-SPOILER (?) :P

Też mnie ciekawi jak Valve rozegra sprawę Borealisa ;) W zręcznych rękach scenarzystów może z tego powstać najlepsza z dotychczasowych części HL - dr. Mossman (żyje? po czyjej jest stronie?), G-man (odzyska kontrolę nad Gordonem? Co zamierza?), Shephard (będzie? jak tak, to po której stronie?), Alyx (będzie chciała lecieć na Borealisa? czy raczej skupi się na zemście na Advisorach?), Breen (żyje? jak tak, to gdzie jest?), Lamarr (ŻYJE?! jak nie, to tłumy fanów zarżną Valve :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 22:41, Rumcajs52 napisał:

>
O to Ci chodzi? :]


Jakie fajne. Chyba se takie zrobię. Ciasto pewnie standardowe jakieś tylko trzeba foremkę do robienia znaczka :D A i tak nic nie pobije chyba gadżetu w postaci pluszaka "campagin cube" :D

BTW. Widzieliście filmik "dzień z życia wieżyczki" z Portala ?? Nie wiem skąd miałem linka ale fajne to było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos Lamarr... Rozbawił mnie tekst Kleinera przed startem rakiety, gdy mówił "Chwilkę, coś nie zgadza się z wagą, rakieta waży o 8,5 funtów za dużo!". Naturalnie wiemy, co było tym ciężarem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 23:40, Lamb3rt napisał:


Właśnie, Lammar musi żyć!
Breen? ten ch*j? :PP
Shepard? Dawać go!
Alyx? Cacy dzewczynka :P
Mossman? Fajna by była misja gdzie zbieramy jej szczątki po "zabawie" z hunterem :D
G-MAN! W EP3 PRZEJMIEMY NAD NIM KONTROLĘ! I BĘDZIEMY ROZWALAĆ KOMBAJNÓW WALIZECZKĄ!
omg! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, dziwię się, że jeszcze nie powstał mod, w którym wcielalibyśmy się w Gmana... Bo oczywiste, że Valve nie da nam takiej przyjemności :)

A Breen jest naprawdę ciekawą postacią - gdyby nie "zaoferował" Kombinatowi zniewolenia ludzi, obecnie NIE byłoby Alyx, Gordona, Doga, Kleinera, Mossman etc. NIC by nie było :)
Poza tym jest pierwszą istotą ludzką, która prawdopodobnie znalazła się w ciele Advisora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować