Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Eh, dobiłem do 19 lvl ale robię sobię przerwę - zaliczyłem strasznie wielką serię porażek jak nigdy wcześniej.
Wcześniej to najwyżej przegrałem 2 walki pod rząd a potem wygrywałem 8. Przedwczoraj wygrałem może z 10 walk a przegrałem z 20. Okropne. I dziwne :( Może zrobię reskilla ? Eh ze średniej zwycięstwo/porażka 2,5, zeszło mi do 2,03 :/ ale przynajmniej jestem na miejscu ~930 w rankingu ogólnym więc beznadziejnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj miałem świetną passę - wygrałem 17 walk z rzędu , w tym 3 z silniejszymi od siebie. A dzisiaj, przed chwilą, 2 wygrane walki z 17 lvl (sam mam 14) :)
EDIT: Jakby ktoś chciał walczyć, to jestem kamillog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po becie nie byłem zbyt zachwycony tą grą bowiem strasznie dużym problemem było wyjście z lvl pierwszego. Na szczęście zmienili to w obecnej wersji teraz jest o wiele łatwiej i w sumie dobrze bowiem na niższych lvl gra nie liczą się umiejętności taktyka tylko szczęście, ale póżniej to już inna sprawa. Zaczełem grać przerazą i do 9 lvl szło mi słabo przegrywałem więcej walk niż wygrywałem. Trafiłem na wiedźmina, który bronił się za pomocą jaskółki i pomyślałem genialne:D. Nastawiłem się na atak znakami i zaczeło mi iść świetnie. Ilość wygranych wzrosła gigantycznie. Pare dni później jaskołka okazał się zbugowana (to czy taka była ciężko mi powiedzieć) bowiem broniąc się za pomocą jaskółki można było też przegrać jak przeciwnik wybronił ataki a jemu weszły. Niestety po zmianie jaskółka stała się praktycznie bezużyteczna i trzeba było zmienić klasę na przerazę. Na przerazie utrzymywałem korzystny bilans i coś mnie podkusiło by zmienić jeszcze raz klasę tym razem na czarodziejkę. Niestety tego typu zmiany są dość kosztowe i przez co moja czarodziejka nie miała kasy na jakiś lepszy sprzęt. I zaczełem ostro przegrywać (widać źle rozłożyłem skille)
Ta gra to fajny zabijacz czasu, ale teraz szkoda mi w nią grać. Poza tym skopaną czarodziejką raczej będzie ciężko osiągnąc kolejny lvl;(
Więc daje sobie spokój z graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W becie było ciężko, ja musiałem zbierać pieniądze na reset postaci bo miałem słabe skille porozdawane. Ale udało mi się i teraz jestem szczęśliwym wiedźminem wygrywającym 7/8 walk z innymi na wyższych poziomach od siebie. Mam 14 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też źle skille rozdzieliłem i mnie to bardziej zniechęca do grania.
Ale muszę uzbierać aż ponad 4000 orenów na zmianę klasy lub ponowne rozdzielenie skilli.

Jestem wiedźminem i chyba jednak ponownie rozdzielę skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też źle rozdzieliłem skille ale nie mam zamiaru wydawać kasy żeby to zmienić. Cóż tak bywa ale gram dalej i jest fajnie. Poza tym muszę uzbierać kase żeby postawić na magiczne bo wkurzają mnie wiedźmini ze swoją gardą, nie atakuje szybkimi ale najczęściej wale silnymi a ta garda wkurza. Wiedźmini jak walczą z czarodziejką to zawsze chyba stosują garde w obronie. Jestem na 14 lvl czarodziejką i uważam że dobrze jest zainwestować w atak wzmocnienienie. Podobno czarodziejki są najbardziej nastawione na atak, a ja ostatnio dużo dawałem w obronę np. absorpcja i te pasywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:10, Grizzly. napisał:

Tylko 1 cios


http://versus.thewitcher.com/?fight=115732875&lang=3

Niestety nie moja walka ale chciałbym podarować komuś takiego krytyka :D


Znane kombo. Raz z tego dostałem to tylko 2 hp mi zostało, ale wygrałem. Lekkie przegięcie jest jeśli nie masz przedmiotów obniżających szansę na krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje albo w tej grze było kiedyś coś takiego jak wspólna komnata gdzie wszyscy mogli ze sobą rozmawiać. Chyba już tego nie ma, a szkoda bo czasami trzeba bardzo długo czekać na walke a tak wyzwało by się kogoś z wspólnej komnaty i odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 13:39, DarkMessiah123 napisał:

To była piękna walka ;D pokonałem kolesia na 7 lvlu a sam miałem 2 albo 3 :)

http://versus.thewitcher.com/?fight=141344512&lang=5

No nieźle mi zdarzyło się kiedyś pokonać przeciwnika o 2 poziomy lepszego ode mnie. Ja miałem 11 a przeciwnik 13. Stoczyliśmy 3 walki , jedną niestety przegrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 11:43, Rosomk napisał:

Hahaha! Pokonałem numer 1 w rankingu, osławionego Pianistę! http://versus.thewitcher.com/?fight=145920252&lang=5


wow, dobry jesteś..
mi się kiedyś wydawało że pianista to ktoś z CDP RED, który był przy tworzeniu gry i wie co najlepiej zastosować. Tak sobie myślałem bo kiedyś miał grubo ponad 300 wygranych na ok 10 przegranych. :P

Wiecie może do którego lvla można dobijać ? Ja mam narzie 16 i teraz PD tak wolno się nabija że nie wiem kiedy dojde do 20 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować