Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2008 o 19:48, zerohunter napisał:

Ja mam 17, a maks to 30, jaka masz ksywkę?Ja tą co tu.


GRIZZLY. A co chcesz mi rzucić wyzwanie ? :P No to dawaj, zgniote Cię :P:P:P Mam nadzieje tylko że nie grasz Przerazą. ? Najczęściej z nimi przegrywam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 19:57, Grizzly. napisał:

> Ja mam 17, a maks to 30, jaka masz ksywkę?Ja tą co tu.

GRIZZLY. A co chcesz mi rzucić wyzwanie ? :P No to dawaj, zgniote Cię :P:P:P Mam nadzieje
tylko że nie grasz Przerazą. ? Najczęściej z nimi przegrywam :/

No właśnie, przerazy sa takie cheaterskie zdeczke. Mają dużo życia i jak ustawiają na obronę tylko pancerz łączny to prawie zawsze wygrywają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 21:10, Rosomk napisał:

> > Ja mam 17, a maks to 30, jaka masz ksywkę?Ja tą co tu.
>
> GRIZZLY. A co chcesz mi rzucić wyzwanie ? :P No to dawaj, zgniote Cię :P:P:P Mam
nadzieje
> tylko że nie grasz Przerazą. ? Najczęściej z nimi przegrywam :/
No właśnie, przerazy sa takie cheaterskie zdeczke. Mają dużo życia i jak ustawiają na
obronę tylko pancerz łączny to prawie zawsze wygrywają:P

Ja miałem przerazę, na 13 albo 11 poziomie miałem około 64 życia i przestałem nią grać. Wiedzminy mają na tym poziomie po 90 życia. Cały czas przegrywałem. Teraz gram czarodziejką i jak na razie uważam, że ona jest troszeczkę lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy na początku powstała wersja VERSUS wybrałem wróżkę i przy atakach silnych miałem taką umiejętność, że gdy przeciwnik użył obrony na atak silny to tym atakiem silnym zadaję krytyczne obrażenia. Versusa jeszcze raz poprawiono i już tej umiejętności nie mam. Na 3 poziomie tego ataku zadaję teraz 16 obrażeń i nic więcej. Z tego wychodzi, że wiele postaci tej samej rasy różni się od siebie. Przedtem bardzo często wygrywałem teraz już tak nie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2008 o 21:10, Rosomk napisał:

No właśnie, przerazy sa takie cheaterskie zdeczke. Mają dużo życia i jak ustawiają na
obronę tylko pancerz łączny to prawie zawsze wygrywają:P


No pancerz łączony najbardziej wkurza bo broni przed wszystkim. Jest chyba lepszy od Absorbacji. Ale i tak wygrałem z zerohunter :D:D:D A on jest lvl wyżej i grał przerazą. Przed walką bylem pewien że przegram i w obeldze napisałem: "wiedziałem że nie mam szans :/'' .. a i tak wygrałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wielu ciekawi jak to jest zmienić klasę postaci. Chciało by się zmienić, ale się boją. Można wybrać drugi raz tą samą klasę i po prostu ma sie tyle punktów do wykorzystania na którym jest się poziomie minus 1 punkt. Wybrałem przerazę. Teraz męczę się 15 minut z małymi przerwami jakie umiejętności dobrać. Zostało mi jeszcze 6. Myślę, że już będzie mi szło lepiej bo na razie mam 33 wygrane i 31 przegranych. A pamiętam czasy jak było 19 wygranych i 7 przegranych. Muszę jeszcze popatrzeć na umiejętności specjalne. Mój login to D0minik, te"0" to jest zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam właśnie dzisiaj zacząłem przygodę z tą grą i na wstępie muszę przyznać że walka jest zrobiona wyśmienicie,całkowicie oddaje klimat z gry ;D co bardzo mnie cieszy ;)) Na razie mam 2 lvl i gram czarodziejką...jeszcze za bardzo nie wiem o co kaman ale powoli się rozwijam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2008 o 21:53, Dominik000 napisał:

Ja miałem przerazę, na 13 albo 11 poziomie miałem około 64 życia i przestałem nią grać.
Wiedzminy mają na tym poziomie po 90 życia. Cały czas przegrywałem. Teraz gram czarodziejką
i jak na razie uważam, że ona jest troszeczkę lepsza.

Głupoty gadasz:P Ja mam wiedźmina i dopiero tak na 22 lvl miałem 90 punktów życia. Przerazy na 25 mają nawet po 140 a ja na 25 mam 103:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 14:39, Rosomk napisał:


> Ja miałem przerazę, na 13 albo 11 poziomie miałem około 64 życia i przestałem nią
grać.
> Wiedzminy mają na tym poziomie po 90 życia. Cały czas przegrywałem. Teraz gram czarodziejką

> i jak na razie uważam, że ona jest troszeczkę lepsza.
Głupoty gadasz:P Ja mam wiedźmina i dopiero tak na 22 lvl miałem 90 punktów życia. Przerazy
na 25 mają nawet po 140 a ja na 25 mam 103:P

No wiesz, widziałem takich. Jak znajdę to dam tobie screena.
.
Wiedzminy są zbyt dobre! Mają "znak magiczny" którym z wielką łatwością zadadzą podwójne obrażenia. Dadzą 3 takie czary pod żąd i trzeba mieć wielkie szczęście aby nie oberwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 15:20, Dominik000 napisał:

>
> > Ja miałem przerazę, na 13 albo 11 poziomie miałem około 64 życia i przestałem
nią
> grać.
> > Wiedzminy mają na tym poziomie po 90 życia. Cały czas przegrywałem. Teraz gram
czarodziejką
>
> > i jak na razie uważam, że ona jest troszeczkę lepsza.
> Głupoty gadasz:P Ja mam wiedźmina i dopiero tak na 22 lvl miałem 90 punktów życia.
Przerazy
> na 25 mają nawet po 140 a ja na 25 mam 103:P
No wiesz, widziałem takich. Jak znajdę to dam tobie screena.
.
Wiedzminy są zbyt dobre! Mają "znak magiczny" którym z wielką łatwością zadadzą podwójne
obrażenia. Dadzą 3 takie czary pod żąd i trzeba mieć wielkie szczęście aby nie oberwać.

Jeśli można to wiedźmini a nie "wiedźminy". I czarodziejki a nie "wróżki",please:P Chodzi ci zapewne o znak aard? Ten znak wymaga 2 punktów żywiołu wiec raczej niemożliwe zeby ktoś ustawił sobie trzy takie znaki pod rząd. jest to absolutnie nieopłacalne bo znak ten zadaje znikome obrażenie:P Lepiej ustwić tski znak a zaraz po nim np. rozłupanie:P Wtedy krytk wynosi u dobrgo gracza nawet do 100 punktów:P Mój rekord 84:P Zwykle taka mieszanka wystarczy do zabicia czarodziejki w dwóch ciosach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2008 o 16:57, Rosomk napisał:

Jeśli można to wiedźmini a nie "wiedźminy". I czarodziejki a nie "wróżki",please:P Chodzi
ci zapewne o znak aard? Ten znak wymaga 2 punktów żywiołu wiec raczej niemożliwe zeby
ktoś ustawił sobie trzy takie znaki pod rząd. jest to absolutnie nieopłacalne bo znak
ten zadaje znikome obrażenie:P Lepiej ustwić tski znak a zaraz po nim np. rozłupanie:P
Wtedy krytk wynosi u dobrgo gracza nawet do 100 punktów:P Mój rekord 84:P Zwykle taka
mieszanka wystarczy do zabicia czarodziejki w dwóch ciosach:P

Dobra trochę sie pomyliłem z tymi wróżkami. Ja w wiedzmina nie gram. A o atak to chodziło mi o "znak Igni" Jerzli się go stawi 3 pod rząd to bardzo łatwo wiedzmin zada krytyczne obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 22:38, Dominik000 napisał:


> Jeśli można to wiedźmini a nie "wiedźminy". I czarodziejki a nie "wróżki",please:P
Chodzi
> ci zapewne o znak aard? Ten znak wymaga 2 punktów żywiołu wiec raczej niemożliwe
zeby
> ktoś ustawił sobie trzy takie znaki pod rząd. jest to absolutnie nieopłacalne bo
znak
> ten zadaje znikome obrażenie:P Lepiej ustwić tski znak a zaraz po nim np. rozłupanie:P

> Wtedy krytk wynosi u dobrgo gracza nawet do 100 punktów:P Mój rekord 84:P Zwykle
taka
> mieszanka wystarczy do zabicia czarodziejki w dwóch ciosach:P
Dobra trochę sie pomyliłem z tymi wróżkami. Ja w wiedzmina nie gram. A o atak to chodziło
mi o "znak Igni" Jerzli się go stawi 3 pod rząd to bardzo łatwo wiedzmin zada krytyczne
obrażenia.

Niee, to nie są krytyki. Znak ignii na poziomie 3 eksploduje i zadaje dodatkowe obrażenia jeżeli przeciwnik w poprzedniej rundzie użył ataku magicznego, czaisz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezła gierka, na rozerwanie się, ale trochę płytka. Jedyne co robimy to walczymy i walczymy... Zresztą, przypomina dzisiejsze RPGi... Szczerze mówiąc, najlepsza bijatyka internetowa, o jakiej słyszałem. Kwinstetencja dzisiejszego RPGa. Drugi w mej małej tabeli gier przeglądarkowych.
Jak chcę pomyśleć, powalczyć kostką, pocraftingować, pogadać poprzez shout, upolować jakiegoś aniołka (w obrębie jednej lokacji) i roześmiać się czytając jakiś wyjątkowo zabawny opis, to gram w in nomine credimus (.com). Ilość opcji, przewyższa nawet papierowe RPG :). Jakby tego było mało to jest po polsku 0.o. Najlepsze gry przeglądarkowe powstają w Polsce, dziwny traf czy też umiejętności naszych programistów 0.o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 04.08.2008 o 10:56, Rosomk napisał:

Niee, to nie są krytyki. Znak ignii na poziomie 3 eksploduje i zadaje dodatkowe obrażenia
jeżeli przeciwnik w poprzedniej rundzie użył ataku magicznego, czaisz?:P

Tak, rozumiem i tak cały czas myślę, może się wcześniej pomyliłem jak tak napisałem. Ale od czasu do czasu używa się ataku magicznego i gdy ktoś ułoży taki atak 3 pod rząd to łatwo jest trafić w moment w którym użyłem ataku magicznego. Zazywyczaj daję 2 ataki magiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 11:47, Dominik000 napisał:

.
> Niee, to nie są krytyki. Znak ignii na poziomie 3 eksploduje i zadaje dodatkowe
obrażenia
> jeżeli przeciwnik w poprzedniej rundzie użył ataku magicznego, czaisz?:P
>
Tak, rozumiem i tak cały czas myślę, może się wcześniej pomyliłem jak tak napisałem.
Ale od czasu do czasu używa się ataku magicznego i gdy ktoś ułoży taki atak 3 pod rząd
to łatwo jest trafić w moment w którym użyłem ataku magicznego. Zazywyczaj daję 2 ataki
magiczne.

Ale 24 pkt obrażeń raczej nie może przeważyć. Ja osobiscie daje tylko jeden znak i nigdy nie spotkałem taktyki z trzema ignii. Może ona jest modna na niższych levelach:D Na wyższych przestanie być użyteczna bo ignii jest po prostu za słaby:P Na takie kombinacja radze absorbacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2008 o 13:17, Rosomk napisał:

Ale 24 pkt obrażeń raczej nie może przeważyć. Ja osobiscie daje tylko jeden znak i nigdy
nie spotkałem taktyki z trzema ignii. Może ona jest modna na niższych levelach:D Na wyższych
przestanie być użyteczna bo ignii jest po prostu za słaby:P Na takie kombinacja radze
absorbacje:P

A co to jest absorbcja? Jak mam dzięki temu częściej wygrywać to mi odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować