Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Home dostępne poza beta testami?

18 postów w tym temacie

Zaitsev

Do premiery Home pozostało jeszcze sporo czasu, a to tym bardziej motywuje graczy do szukania okrężnych dróg aby móc przetestować tę usługę. Rda990 umieścił dziś w sieci filmik pokazujący jak bez problemu instaluje i odpala on tę aplikację. Mimo, że Sony nie zaprosiło go do beta testów.

Przeczytaj cały tekst "Home dostępne poza beta testami?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jestem raczej fanem (nie fanboyem:) Sony, przyznaję, że Microsoft zrobił to znacznie lepiej - w kwestii "usieciowienia" rozrywki PS3 nadal jest w tyle - mi to w sumie nie przeszkadza, bo od multi mam PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, czy gdybym miał xklocka i chciał sobie ciornąć po necie to potrzebuje jeszcze coś oprócz gry i połączenia z internetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe jak to zrobił Rda990 :)

Pewnie wynikło to przez jakiś błąd, czy coś podobnego. Może to nam dać do myślenia, że premiera Home nastąpi już niedługo, a sama usługa jest już na ostatnich pracach - poprawkach i tym podobnych sprawach. Cóż, nie mogę się już doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawiej wygląda propozycja kupna PS3, jednak narazie wolę poczekać, przynajmniej do września, kiedy okaże się, czy wersje 80GB wrócą na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox zrobił gre sieciową lepiej? No dobra fajne to Xbox Live, ale jednak uważam, ze Playstation 3 jest mi pod tym względem bliższe... nigdy nie zapłaciłbym za coś co przez tyle lat było za darmo... Na PC było i na Playstation 3 jest... chyba, że sie myle to niech mnie ktoś poprawi... Ale niemalze pewien jestem, zę na PS 3 gra sieciowa jest darmowa jak na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hum.... Podobnie trochę było z Guild Wars(bodajże), bo z update''ami pobierały się też elementy nowszych kampanii i można było "wyjąć" niektóre grafii. ;P
Tutaj jest podobnie, po prostu po to, aby nie wystraszyć ludzi pokaźnymi rozmiarami usługi... ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować