Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ludzie już czekają na GTA IV oraz dwie informacje na temat wersji na PS3

61 postów w tym temacie

Dobra dobra namiot przed sklepem i co jeszcze albo ludzie maja na bani albo w to nie wierze ;] tak czy siak mój poprzednik ma rację GTA IV jest przereklamowane i może nie być hitem roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie czekam na GTAIV tylko na Mafie II.Z prostego powodunie lubię współczesnych klimatów gankserskich w grze za to kocham lata 30 w której osadzona jest Mafia tam będzie prawdziwa ganksterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na xboxie 360 będzie dostępne tylko 1080i bo konsola nie obsługuje 1080p w swoją drogą przeginają ci szwedzi na pewno mają lepszą poczte niż nasza jest jeszcze ups więc poco koczują tego nie wiem ale tak myślę że to jakieś cele marketingowe ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podanej stronie jest przyczyna tak wczesnego ustawienia się w kolejce i bynajmniej nie jest nią sama gra. ;)

Przed sklepem ustawiają się dwie kolejki: PS3 i Xbox 360. Pierwsze 10 osób z każdej kolejki będzie miało możliwość zakupu Xbox 360 Elite + GTA IV lub PS3 + GTA IV (w zależności od kolejki) za ... ~50 gr! Kolejne 11-60 osób będzie miało możliwość zakupienia GTA IV w cenie ~50 gr. Pozostałem osoby dostana rabat ~100 zł na jedną z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 08:42, TidusFFX napisał:

Na xboxie 360 będzie dostępne tylko 1080i bo konsola nie obsługuje 1080p /.../

Od czasu najnowszej aktualizacji obsługuje :) A ta gra będzie wieeelka :D Must-have i nie ma bata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"z tymi pudełkami to jest prawda bo mieszkam w Londynie i mam 5 minut do sklepu z grami i nawet trzymałem to pudełko"

... co ty nie powiesz?? :) Niektórym to niewiele trzeba do orgazmu. Zbuk jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"którzy już koczują przed sklepem w namiocie w oczekiwaniu na ranek 29 kwietnia" hahaha, niektórzy ludzie mają niezdrowo naryte we łbach, nie ważne czy to gra, konsola czy cokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to taki zły pomysł, posiedzieć sobie w namiocie przez 2 tygodnie a następnie dostać za darmo zestaw warty prawie 2000 zł...

W Polsce wielu ciężko harujących ludzi miesięcznie zarabia mniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Nie ma co się dziwić, ale tam - 2 tygodnie przed premierą? Ciekawe jak to się rozwinie, może jeszcze zrobić się taka setka namiocików. xD

A GTAIV ma szanse być najlepszą jak na razie częścią, ale zobaczymy czy to będzie ten klimat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stanie przed sklepem sobie odpuszczę, wolę żeby kurier przywiózł mi grę :)

Ciekawe czy Ci Szwedzi i Szwedka zrobili ten namiot ze względu na to, że tak gorliwie czekają na grę, czy tylko po to by zdobyć popularność ;)? Dobrze, że GTA IV będzie chodziło w Full HD na mojej Czarnulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już się pojawili pierwsi śmiałkowie którzy koczują pod sklepem tylko dziwi mnie fakt czemu to robią ponad dwa tygodnie przed 29 kwietnia najwyraźniej moja wyobraźnia jest zbyt ograniczona abym sobie to mógł wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować