Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Assassin's Creed - opowieść pierwsza

47 postów w tym temacie

W końcu zbliża się premiera na PC w Polsce :), akurat jak mam nowego kompa. Szczerze też nigdy się nie zastanawiałem nad historią asasynów, więc czekam na ciąg dalszy.
PS. Ktoś mi może wyjaśnić jakim cudem w sklepie gram.pl AC na konsole mają znaczek "+16", a pecetowcom dowalili "+18"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dzisiaj też dostałem maila ze zmianą statusu zamówienia na "zrealizowane". Ciekawe, czy faktycznie dojdzie jutro, jeśli tak, to muszę szybko przejść gierkę, egzaminy tuż tuż :P
Artykuł bardzo ciekawy, nienawidzę historii w szkole ale takie opowieści są naprawdę bardzo interesujące. Oby w następnych dniach napisali coś jeszcze ciekawszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam w następnym tygodniu egzaminy, a tu premiera AC :D Hm, czyżby gram.pl wysyłało 3-4 dni przed premierą? Czy to oznacza, że salony typu Empik też dostaną swoje egzemplarze jutro, ew. pojutrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah mniam, już zabieram się za czytanie ... AC oczywiście zamówione, mam status "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)", więc kiedy moge się spodziewać gry ?
Ach, nareszcie taka gierka na PC .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko ale i co z tego moja buda słabo to pociągnęła , cholera .... nie da rady eeeeeeeeeeee , w morde nie poszaleje !!!! , już to widac co niektórzy zagrają hahahaha , dla mnie ważne aby gra chodziła płynnie i kropka , wymagania coraz lepsze !!!!! brawo , dla mnie SPOKO KUPA . POZDRO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie, że assasyni mordowali przede wszystkim wysoko postawionych muzułmanów z konkurencyjnych odłamów tej religii? Wiele XII-wiecznych osobistości świata arabskiego padło od ich ciosów. Dopiero Mongołowie zdobyli Alamut i dokonali egzekucji ostatniego Starca z Gór na początku XIV wieku. Co ciekawe, assasyni utrzymywali kontakty z Rycerzami Świątyni - w pewnych okresach istniało coś na kształt sojuszu obu tych organizacji. A najlepszym assasynem światowej rozrywki i tak pozostanie Nasir z serialu "Robin of Sherwood" ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie pisze że wysyłka została wysłana 15.04.2008, Lecz kurier odebrał ją dzisiaj. Ciekawe czy jutro może bedzie u mnie!! juz nie moge się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ta gierka odpali na jednordzeniowcu? bo mam sprzeczne informacje i nie wiem czy zamiawiać... mam athlona64 3200+ 2GHz, reszta sprzętu spokojnie spełnia mi wymagania minimalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro opowieść o "Rajskich ogrodach", czyli najmilszego momentu w życiu każdego asasyna ^^ i bynajmniej nie o haszysz tutaj chodzi :P. Fajnie, że ten tydzień przybliży niektórym historyczne "zaplecze" AC, którym ja interesowałem się od dawna :). Myszasty świetny tekst i czekam(y?) na więcej ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się tylko czepię "genezy powstania". Coś na kształt "cery twarzy", "budżetu finansowego", "dawania za darmo", "hipoterapii na koniu" i "cofania się wstecz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować