Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

A właściwie mam pytanie czy ktoś wie co jest z ze skrzynią GARIKA W FARING?
Obok skrzynii leżała tarcza garika kiedy chciałem mu ją dać nie chciał wogole ze mną gadac jest z nim związany jakiś quest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie mam pojecia.

Ja chcialem tylko zapytac, czy tez znalezlizcie ta skrzynie z pancerzem nordmarczyka w srodku ? oO

Skad taki pancerz w pierwszej lepszej skrzyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa.... Uważam, że Gothic 3: Zmierzch Bogów jest grą niewartą swojej ceny. Jako wielki fan tej serii zamówiłem ten dodatek w pre-orderze i stwierdzam, że jest to gra nafaszerownan bugami oraz do kitu... Nie chce mi się wierzyć, że można było tak schrzanić tę grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 13:33, Izrafel92 napisał:

Sorry, ale nie mam pojecia.

Ja chcialem tylko zapytac, czy tez znalezlizcie ta skrzynie z pancerzem nordmarczyka
w srodku ? oO

Tak rozkład przedmiotów w Zmierzchu Bogów jest okropny np: Pancerz Nordmarczyka, Pancerze paladyna,a nawet szata mistrza oprzywołań, wszystko to znajduje się w skrzyniach ;/.

Dnia 05.01.2009 o 13:33, Izrafel92 napisał:


Skad taki pancerz w pierwszej lepszej skrzyni?

Co do tego że w pierwszej lepszej skrzyni to się nie zgadzam, skrzynie są rozłożone dość dobrze, jeśli się idzie wg. fabuły to zbroje się otrzymuje we właściwym momencie, a jeśli się od razu idzie pozwiedzać cały kontynent zabrać najlepsze rzeczy to się odechciewa grać i nie dziwie się że połowa osób nie ukończy gry, bo od razu idą nazbierać najlepszych rzeczy popsuć sobie przyjemność ze rozgrywki i wątpie, że np: Ktoś zwiedził połowe miast Myrtany opuszczając zadanie z Silden będzie mu się chciało wrócić spowrotem do Silden i właściwie przechodzić przez te wszystkie miasta od nowa, bo jeśli nei wykonamy zadań z Silden nie otrzymamy ich np w Gothcie, więc taka rada dla tych którzy dopiero zaczynają grać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 14:26, Gorn7 napisał:

> Sorry, ale nie mam pojecia.
>
> Ja chcialem tylko zapytac, czy tez znalezlizcie ta skrzynie z pancerzem nordmarczyka

> w srodku ? oO
Tak rozkład przedmiotów w Zmierzchu Bogów jest okropny np: Pancerz Nordmarczyka, Pancerze
paladyna,a nawet szata mistrza oprzywołań, wszystko to znajduje się w skrzyniach ;/.
>
> Skad taki pancerz w pierwszej lepszej skrzyni?
Co do tego że w pierwszej lepszej skrzyni to się nie zgadzam, skrzynie są rozłożone dość
dobrze, jeśli się idzie wg. fabuły to zbroje się otrzymuje we właściwym momencie, a jeśli
się od razu idzie pozwiedzać cały kontynent zabrać najlepsze rzeczy to się odechciewa
grać i nie dziwie się że połowa osób nie ukończy gry, bo od razu idą nazbierać najlepszych
rzeczy popsuć sobie przyjemność ze rozgrywki i wątpie, że np: Ktoś zwiedził połowe miast
Myrtany opuszczając zadanie z Silden będzie mu się chciało wrócić spowrotem do Silden
i właściwie przechodzić przez te wszystkie miasta od nowa, bo jeśli nei wykonamy zadań
z Silden nie otrzymamy ich np w Gothcie, więc taka rada dla tych którzy dopiero zaczynają
grać ;]


Zgadzam się z tym w pełni tylko jak inaczej zebrać 50 000 tys sztul złota żeby pogadać z Gornem ??
Trzeba szukać skrzyń a konkretnie ich zawartość stąd pewnie wcześniej zdoibyte zbroje itp .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 14:44, bongola napisał:

> /.../ > Zgadzam się z tym w pełni tylko jak inaczej zebrać 50 000 tys sztul złota żeby pogadać
z Gornem ?? /.../

No cóż, to jest właściwie jedyny sposób. Staniesz się za to bogaty:

20090105171115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 13:13, bongola napisał:

A właściwie mam pytanie czy ktoś wie co jest z ze skrzynią GARIKA W FARING?
Obok skrzynii leżała tarcza garika kiedy chciałem mu ją dać nie chciał wogole ze mną
gadac jest z nim związany jakiś quest??


Spoiler

Ta skrzynia Garika jest potrzebna w jednej misji dla niego. Gdy wykonamy wszystkie zadania dla Thorusa (i Kana) każe nam on porozmawiać z Osch`em. On daje nam 2 możliwości wyboru odpowiedzi: 1. Ludzie są winni, 2. Orkowie są winni. Gdy wybierzemy pierwszą odpowiedź strażnik bramy w mieście Gotha po zabraniu nam listu od Oscha zabiera nas do więzienia. Tam mamy kolejny wybór: kupujemy przepustkę lub nie. Gdy odmówimy kupna przepustki stajemy się…. Nie chcę psuć zabawy, ale w ten sposób dostajemy dużo więcej doświadczenia i siły (niż po wybraniu innych opcji rozmowy).
WAŻNE: nie wolno brać tej tarczy i niczego z tej skrzyni w Faring, ani z tej przy Gabrielu, inaczej nie wykonamy tych zadań


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:45, damienthorn napisał:

> A właściwie mam pytanie czy ktoś wie co jest z ze skrzynią GARIKA W FARING? /.../

Spoiler

Właściwie powinieneś dodać jeszcze jedno: jak dostaniesz zadanie porozmawiania z Thorusem i Gornem, to musisz pójść do Thorusa. Inaczej sporo zadań Ci odpadnie.
A tak przy okazji: nie wiesz, kto ma trzeci klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W ekwipunku mam 7 kluczy: 2 takie same od troli wokół Faring, jeden ze skrzyni przy wejściu do tego miasta, jeden od żony kupca, jeden leżał w taczce na drodze przed krokodylami, jeden od kupca z dwoma strażnikami i ostatni na półce któregoś kowala w zamku w Faring. Niestety nie mam tego klucza o który Tobie chodzi – a przez to nie można wykonać tego zadania do końca. Pozostaje otworzyć skrzynię z kośćmi wytrychem. Ale i tak ta droga dotarcia do Gorna jest mniej opłacalna niż ta o której wcześniej napisałem. Ponadto uwielbiam tą kwestię Beziego do Gabriela o 1 sztukę złota: „Bo… jest mi bardzo potrzebna…”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:11, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > Zgadzam się z tym w pełni tylko jak inaczej zebrać 50 000 tys sztul
złota żeby pogadać
> z Gornem ?? /.../
No cóż, to jest właściwie jedyny sposób. Staniesz się za to bogaty:


No wynik przyznaje imponujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:45, damienthorn napisał:

> A właściwie mam pytanie czy ktoś wie co jest z ze skrzynią GARIKA W FARING?
> Obok skrzynii leżała tarcza garika kiedy chciałem mu ją dać nie chciał wogole ze
mną
> gadac jest z nim związany jakiś quest??

Spoiler

Ta skrzynia Garika jest potrzebna w jednej misji dla niego. Gdy wykonamy wszystkie
zadania dla Thorusa (i Kana) każe nam on porozmawiać z Osch`em. On daje nam 2 możliwości
wyboru odpowiedzi: 1. Ludzie są winni, 2. Orkowie są winni. Gdy wybierzemy pierwszą odpowiedź
strażnik bramy w mieście Gotha po zabraniu nam listu od Oscha zabiera nas do więzienia.
Tam mamy kolejny wybór: kupujemy przepustkę lub nie. Gdy odmówimy kupna przepustki stajemy
się…. Nie chcę psuć zabawy, ale w ten sposób dostajemy dużo więcej doświadczenia
i siły (niż po wybraniu innych opcji rozmowy).
WAŻNE: nie wolno brać tej tarczy i niczego z tej skrzyni w Faring, ani z tej przy Gabrielu,
inaczej nie wykonamy tych zadań



Mam pytanko o co chodzi w tym SPOILER[....] - i nic nie można odczytać w odpowiedziach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 09:45, bongola napisał:

Mam pytanko o co chodzi w tym SPOILER[....] - i nic nie można odczytać w odpowiedziach
???

Oczywiście że można odczytać - trzeba zaznaczyć te śmieszne "cosie" w spoiler: [cosie] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 11:41, Magwisienka napisał:

> Mam pytanko o co chodzi w tym SPOILER[....] - i nic nie można odczytać w odpowiedziach

> ???
Oczywiście że można odczytać - trzeba zaznaczyć te śmieszne "cosie" w spoiler: [cosie]
:)

NO TAK
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 00:21, damienthorn napisał:

W ekwipunku mam 7 kluczy:

Spoiler

To ja mam: 1 klucz bez opisu, 1 klucz Kazusa, 1 klucz Khadima, 2 klucze Khaifa, 1 klucz Khalifa, 1 klucz Rollanda do skrzyni Rollanda, 1 klucz Tavina do skrzyni Rollanda, 1 klucz Theo i 1 klucz Ulvy. Razem 10. Brakuje mi trzeciego klucza do skrzyni Rollanda i nawet nie wiem, gdzie jest ta skrzynia. Podejrzewam, że jest to skrzynia Garricka - bo nie moge jej otworzyć czarem ze zwoju i zawsze wyskakuje informacja, ze "Potrzebny jest właściwy klucz". No klapa. Tajemniczy wędrowiec nic nie mówi, Rolland dalszych informacji nie udziela, nie mam pojecia, gdzie szkać potrzebnego trzeciego klucza, żeby stopiły się w jeden. A chyba wszystkie smocze kości mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przejść ten dodatek i muszę stwierdzić, że nie żałuję tych wydanych pieniędzy. No może było tam trochę błędów ale bez przesady nie było aż tak tragicznie. Jestem wielkim fanem serii Gothic przeszedłem każdą część nawet po kilka razy a Gothica 2 to już nie mogę zliczyć tyle razy przeszedłem i dlatego śmiało mogę stwierdzić, że to najlepsza seria gry w historii. No może dodatek aż tak dopracowany nie był jak być powinien ale mi i tak się podobał. Na każdą kolejną część serii czekałem ze zniecierpliwieniem i tak samo było ze ZB. Jako fan mogę ją gorąco polecić choć wiem, że wiele osób się ze mną nie zgodzi ale mi tam się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 14:44, bongola napisał:


Zgadzam się z tym w pełni tylko jak inaczej zebrać 50 000 tys sztul złota żeby pogadać
z Gornem ??
Trzeba szukać skrzyń a konkretnie ich zawartość stąd pewnie wcześniej zdoibyte zbroje
itp .......

Między Geldern. Silden, a Gothą jest wielki obszar w którym można znaleźć wiele cennych przedmiotów, można trochę pochodzić, a z pewnością znajdzie się 50 tys sztuk złota, no i przy okazji jeśli ktoś chce może iść do Cape Dun bo jest zadanie które każe nam zabić ludzi którzy mają tam obóz, myślę że 4 miejsca wystarczą by zdobyć tą sumę pieniędzy, mimo wszystko twórcy powinni to lepiej dopracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2009 o 15:07, KrzysztofMarek napisał:

nie udziela, nie mam pojecia, gdzie szkać potrzebnego trzeciego klucza, żeby stopiły
się w jeden. A chyba wszystkie smocze kości mam.


przy faring w brzuchu trola, co prawda miałem wszystkie 3 klucze a i tak nie ukończyłem zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:23, ociec maniek1 napisał:

/.../> przy faring w brzuchu trola, co prawda miałem wszystkie 3 klucze a i tak nie ukończyłem
zadania


Spoiler

A gdzież tam! Ten klucz z trolla mam od dawna. Ten trzeci to od jakiegoś "brata" w domysle maga. Drugi klucz był od maga Gocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 22:22, KrzysztofMarek napisał:

> /.../> przy faring w brzuchu trola, co prawda miałem wszystkie 3 klucze a i
tak nie ukończyłem
> zadania


Spoiler

A gdzież tam! Ten klucz z trolla mam od dawna. Ten trzeci to od jakiegoś "brata" w
domysle maga. Drugi klucz był od maga Gocie...


to jedynie jeszcze chodzi o Rollana który jest przy dużej jaskini pomiędzy faring a okara.
na str.65 jest mapa, tyle że on daje pierwszy klucz a w faring powinien dac klucz morgan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy przy okazji żadnego klucza nie daje ten mag z okary co do niego musimy iść gdy gorn nam takie zadanie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować