Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Gothic 3: Zmierzch Bogów

2348 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2008 o 10:31, Gorn7 napisał:

Właśnie znalazłem nowe wiadomości o G3 i kilka screenów, które twórcy gry chyba dali
na GC.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42548


Najbardziej to mi sie w oczy rzuciła ulepszona grafika, nowy interfejs i brzydka zbroja Beziego xD
No i wygląda na to, że jednak nie zwiedzimy nieznanych krain :/ Znowu Myrtana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 10:39, Ecko09 napisał:


Najbardziej to mi sie w oczy rzuciła ulepszona grafika, nowy interfejs i brzydka zbroja
Beziego xD
No i wygląda na to, że jednak nie zwiedzimy nieznanych krain :/ Znowu Myrtana

Znowu Myrtana? Może będą dostępne nieznane krainy, tylko będą wyglądać jak Myrtana :P
A co do grafiki to to wygląda tutaj nie za bardzo bo to zdjęcie monitora chyba. Ale ten bezi jakiś dziwny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde skądś znam podobne otoczenie czy nie tak miał wyglądać Gothic 3 na początku hę? Nie przypominacie sobie? Mam nadzieję, że poprawią błędy i nie błędy xD Zbroja jest ohydna wygląda jak skórzany papier nałożony na człowieka, najgorsza zbroja bez dodatku wyglądała lepiej, mam tylko nadzieję, że wybór będzie szerszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 10:49, Gorn7 napisał:

Znowu Myrtana? Może będą dostępne nieznane krainy, tylko będą wyglądać jak Myrtana :P


Może coś dodadzą , ale w opisie screenów podane są nazwy znane z Gothic 3.Montera , Gotha , Faring itd , więc wychodzi na to , że główny teren działania , to ten , znany już z podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
tutaj macie gameplay z G3:FG
A oto nowinki ktore przytoczyl koles ;> : http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=454&pk=11097

*Jest to dodatek ktory nie wymaga podstawowej wersji G3.
*Teren naszych dzialan jest taki sam jak w G3 a nawet mniejszy bo troszke odcieto nordmar oraz varrant.
*Swiat sie troszke zmienil, minely 2 latka od poprzednich wydarzen, wojny juz nie ma, orkow rowniez zwiazku z tym powstaly nowe frakcje ktore sa prowadzone przez naszych przyjaciol z G3
*Miasta zostaly odbudowane.
*Dodano nawet pare nowych miast a istniejace troszke zmieniono, dodatkowo dodano jeszcze nowe jaskinie i rozne inne rzeczy ktore sie w G3 nie znalazly.
*Grafika oferuje teraz efekt HDR i nowe efekty ognia, dymu itp. Co prawda nie zauwazymy jakiejs kolosalnej roznicy w stosunku do G3, ale grafika zostala chociasz troszke odswiezona, poprawiona.
*Glowny nacisk tworcy kladli na to zeby wypelnic luke miedzy G3 a G4 - G3:FG bedzie czescia laczaca poprzednia i nastepna.
*G3 mialo 3 zakonczenia a w G3:FG bedzie kontynuowane jedno z tych zakonczen, niestety jesszcze nie wiadomo ktore... i akcja G3:FG konczy sie zaczynajac akcje G4 ;)
*Rowniez wielki nacisk polozono na questy, chca poglebic te questy (co brakowalo w G3), maja zamiar poglebic więź miedzy naszym bohaterem a otaczajacym swiatem i NPC-tow.
*Gra ma wyjsc pod koniec roku

Tyle odemnie :)
Enjoy! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 11:42, Mr Black napisał:


Nie wiem jak na innych, ale pod koniec 1 filmiku się im trochę przycięło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 11:42, Mr Black napisał:

Nie dość, że nie mają frapsa do nakręcenia filmu, to jeszcze nie umieją nagrywać tego, co nas obchodzi zwykłe bieganie ? Ogólnie to w paru momentach gra się przycina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nie umieją nagrywać tego,

Dnia 23.08.2008 o 13:37, Varo napisał:

co nas obchodzi zwykłe bieganie ? Ogólnie to w paru momentach gra się przycina :/


Wypisz - wymaluj , Gothic 3 podstawka.A te przycinki , to już całkowity blamaż.Wiadomo , jak niedopracowana była i jest sama gra.Minęły dwa lata i pierwsze wrażenia z dodatku są takie , że czas chyba stał w miejscu i nie dokonano żadnych znaczących poprawek.Mam nadzieję , że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 14:07, KrzychW napisał:

Wypisz - wymaluj , Gothic 3 podstawka.A te przycinki , to już całkowity blamaż.Wiadomo
, jak niedopracowana była i jest sama gra.Minęły dwa lata i pierwsze wrażenia z dodatku
są takie , że czas chyba stał w miejscu i nie dokonano żadnych znaczących poprawek.Mam
nadzieję , że tak nie jest.

Możliwe, aczkolwiek nie łatwo jest trzymać kamerę i nagrywać coś wspaniałego i od razu pokazać zmiany. Jednak trochę może przesadziłem, ale sam fakt ja w tym filmikach widzę "prawie" podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2008 o 14:11, Varo napisał:

Możliwe, aczkolwiek nie łatwo jest trzymać kamerę i nagrywać coś wspaniałego i od razu
pokazać zmiany. Jednak trochę może przesadziłem, ale sam fakt ja w tym filmikach widzę
"prawie" podstawkę.

Przeczytaj sobie moj post wyzej, co prawda widzisz "prawie" podstawke lecz sam gameplay gry zostanie dosyc zmieniony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 10:28, MichalixPL napisał:


> Możliwe, aczkolwiek nie łatwo jest trzymać kamerę i nagrywać coś wspaniałego i od
razu
> pokazać zmiany. Jednak trochę może przesadziłem, ale sam fakt ja w tym filmikach
widzę
> "prawie" podstawkę.
Przeczytaj sobie moj post wyzej, co prawda widzisz "prawie" podstawke lecz sam gameplay
gry zostanie dosyc zmieniony. ;)


Z tego co tam napisałeś to nie wynika, żeby gameplay miał być zmieniony...wszystko po staremu, nawet te freezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2008 o 10:46, Ecko09 napisał:

Z tego co tam napisałeś to nie wynika, żeby gameplay miał być zmieniony...wszystko po
staremu, nawet te freezy.

Co ma gameplay wspolnego z dzialaniem gry ?
Gameplay to miodnosc akcji, questy, swiat, fabula, i jak to jest rozwiazane czy przynosci frajde czy nie, a ty to mylisz z dzialaniem gry, zacinaniem sie i z niezoptymalizowanym silnikiem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 11:18, MichalixPL napisał:

Co ma gameplay wspolnego z dzialaniem gry ?
Gameplay to miodnosc akcji, questy, swiat, fabula, i jak to jest rozwiazane czy przynosci
frajde czy nie, a ty to mylisz z dzialaniem gry, zacinaniem sie i z niezoptymalizowanym
silnikiem gry.


W sumie masz rację , ale trochę stanę w obronie Ecko09.Tak słabo zoptymalizowany silnik gry , ma na gameplay ogromny wpływ , ponieważ po prostu nie pozwala normalnie grać.Co z tego , że teoretycznie jakieś rozwiązania są miodne , skoro 99% graczy nie może się o tym przekonać , z powodu technicznych niedoróbek? W tym sensie , największe wady Gothic 3 , można dodać do bardzo szeroko rozumianego gameplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 18:50, Kalejdoskop86 napisał:

Hmm, ciekawie się zapowiada, tylko czemu nie było frazy "gra będzie zoptymalizowana"
? ;P


A no właśnie szkoda, że nikt tego nie powiedział. Ogólnie zapowiada się ciekawie a że jestem fanem Gothic''a to z pewnością kupię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 19:18, lol94 napisał:

A no właśnie szkoda, że nikt tego nie powiedział. Ogólnie zapowiada się ciekawie a że
jestem fanem Gothic''a to z pewnością kupię ;]

Też jestem fanem Gothika, ale trzeciej części boję się kupować. Wolę obejść się smakiem, a nie marnować kasę na niedopracowaną grę z bugami, którą pewnie będę przechodził parę razy, bo NPC zniknie czy reset kompa będę musiał robić, bo się zatnie, a save''a nie będę mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować