Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2009 o 17:15, Kizibono napisał:

> Zwykle gram z ludzmi, ale raz zagrałem sobie z botami aby zapoznać się dokładnie
z całą
> mapą.
Z tego co wypisujesz to wychodzi na to, że ciągle grasz z botami.... ogarnij się i zacznij
grać na publikach i uczyć się.

Dużo razy już zagrałem w Quake live. Przecież nie będę opisywał każdej walki. Piszę o tych w których stało się coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 17:19, xD ominik napisał:

Dużo razy już zagrałem w Quake live. Przecież nie będę opisywał każdej walki. Piszę o
tych w których stało się coś ciekawego.

To przynajmniej pisz o walkach z ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że od poniedziałku zacznę grać w ten tytuł. A tak właściwie to już zacząłem grać i jedno wiem na pewno - nie cierpię klasycznego DM w tej grze, jest zdecydowanie zbyt dynamiczny jak dla mnie ;) , zdecydowanie bardziej wolę TDM. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 22:27, Grz3chu napisał:

a jaki macie hud ?

Taki sam jak ty, nie wiem po co to pytanie? Nie przypominam sobie opcji zmiany HUDa, ale mogę się mylić. Chociaż widzę, że trochę ci się poziom nie doładował. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 16:16, deif33 napisał:

Nie przypominam sobie opcji zmiany HUDa


Opcji takiej nie ma, to fakt, ale możliwości są. ;) Wystarczy trochę pobawić się plikami konfiguracyjnymi, tak jak w przypadku starego Q3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ql jest suuper :D W niektórych meczach udaje mi się zajmować pierwsze miejsce. Jest sporo adrealinki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:00, Grz3chu napisał:

OK zmieni3em. Teraz gram z troszke innym oświetleniem ;)


Powiedz mi, czy to się jakoś przekłada na operowanie w grze. Bo w starych czsach przy qIII, to mogło mieć to przy gorszych kompach sens. Ale teraz przy grze przeglądarkowej? No chyba że z przyzwyczajenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 21:36, Dux napisał:

> OK zmieni3em. Teraz gram z troszke innym oświetleniem ;)

Powiedz mi, czy to się jakoś przekłada na operowanie w grze. Bo w starych czsach przy
qIII, to mogło mieć to przy gorszych kompach sens. Ale teraz przy grze przeglądarkowej?
No chyba że z przyzwyczajenia;)

Maksymalne uproszczenie grafiki nie jest związane tylko z wydajnością, ale również z pozbyciem się wszelakiej maści badziewia, które odciąga uwagę.

Gra w przeglądarce - phew! Przecie to jest normalny Quake 3, tylko uruchamiany PO zalogowaniu się do serwisu. Na dysku gra zajmuje ponad 270 MB, więc to nie jest wcale mało.

fojji.se - polecam wszystkim chętnym z zapoznaniem się z konfigiem jednego z najlepszych graczy Q3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zagrać z trzema kolegami. Można tak gdzieś ustawić aby było maksimum 4 graczy? Nie chcę aby ktoś nam wchodził na naszą partyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, a ja przy okazji nabiję posta.

Jak stworzyc własną partię? Bo albo jeszcze do tego nie doszedłem, albo tego mi umyka cały czas, albo nie ma takiej możliwości. Więc jak to w końcu jest? Dziękuję za odpowiedź ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 19:30, wip_01 napisał:

O, a ja przy okazji nabiję posta.


Też wbiję, zawsze to +1, co nie?

Dnia 10.03.2009 o 19:30, wip_01 napisał:

Jak stworzyc własną partię? Bo albo jeszcze do tego nie doszedłem, albo tego mi umyka
cały czas, albo nie ma takiej możliwości. Więc jak to w końcu jest? Dziękuję za odpowiedź
^^


Nie ma takiej opcji, ale mam nadzieję że się pojawi by pograć z kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 20:53, Zero Hunter napisał:

Też wbiję, zawsze to +1, co nie?

Ale ja jeszcze odpowiadam na odpowiedź :d

Dnia 10.03.2009 o 20:53, Zero Hunter napisał:

Nie ma takiej opcji, ale mam nadzieję że się pojawi by pograć z kumplami.

Aha, czyli jednak nie umknęło mi to. No to trzeba poczekać, moim zdaniem jedna sie pojawi. Prędzej czy później. Dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:51, Kizibono napisał:

Dla ciekawych: http://stmn.pl/qlive/
Można tutaj zrobić swoją syngaturę mini statów z Quake Live, choćby na forum.

Mam taką sprawę. Co mam zrobić jak po wpisaniu nicka pokazuje mi się ta sygnaturka. Jak mogę ją wstawić na np. GS''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 szybkie pytanka:
Przed pierwszym pojedynkiem, gdy wybierasz poziom trudności, żeby wejść na 4 poziom trzeba zdaje się bardzo szybko pobiec, jak to zrobić?
W statsach jako Favorite weapon mam Gauntlet którego może ze 2 razy użyłem, jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się bardzo ciekawa modyfikacja która pozwala na bardziej przejrzyste przeglądanie serwerów, a oto screen jak prezentuje się wyszukiwanie serwerów po zmianach: http://www.qlive.pl/uploads/image/po.jpg
Podoba się ? no to czas opisać jak to zrobić aby działało.
Instalacja dodatku:

1. Ściągamy dodatek do firefoxa - Greasemonkey i restartujemy przeglądarkę\
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/748
2. Instalujemy skrypt stąd. Dla maleńkich rozdzielczości stąd.
http://phob.net/ql_alt_server_browser.user.js http://phob.net/ql_alt_server_browser_lowres.user.js
3. Odśwież stronę Quake''a

Jak wyłączyć listowanie serwerów?

* Lewym przyciskiem myszy na głowę małpki (prawy dolny róg przeglądarki) lub prawym i odznacz QL Alt Server Browser

Jak usunąć dodatek?

Prawym na główkę małpki, później "Zarządzaj Skryptami", zaznacz po lewej "QL Alt Server Browser" i kliknij na dole usuń.
Pamiętaj, że nie jest to oficjalny dodatek, dlatego mogą jeszcze występować błędy. Jeśli lista przestanie działać nalezy zaaktualizować skrypt.
Źródło: qlive.pl
Link do oficjalnego newsa gdzie wszystko jest przedstawione podobnie jak ja to zrobiłem: http://www.qlive.pl/czytaj_newsa_68_przegladaj-inaczej-w-firefox.html
darkwind21: Co do 4 poziomu to musisz wyrzutnią rakiet strzelać w ten sposób pod nogi abyś leciał w strone drzwi (odwracasz się plecami i strzelasz w ziemie pod takim kątem abyś dobrze poleciał, nie trudne :P). Co do statów to było pisane w newsie na oficjalnej stronie, że staty wróciły ale nie wszystkie, staty broni narazie nie działają więc możliwe że wcześniej kiedy jeszcze działały po prostu Ci naliczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować