Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Pokaż screena jaki był końcowy wynik i rozpiskę fragów/deadów i takich tam.. ;P
Poza tym też macie komunikacik, że za chwilę QL wraca(przerwa techniczna czy co?oo)?
@Edit- Widzę "updejt" robią.... a mi to rybka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2009 o 19:49, Niewiernus napisał:

@Edit- Widzę "updejt" robią.... a mi to rybka :P

Napisali w newsach że będzie małe upade. Chciałbym aby pojawiło się parę starych map. Albo możliwość zakładania dodatkowych serwerów z hasłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 19:28, xD_ominik napisał:

Dzisiaj grałem w clan arena. 3 na 3 , tylko 2 w mojej drużynie to było takich co od razu
ginęli. (...)


Dla mnie jedyny minus rozgrywki w CA, to goście opuszczając grę po dwóch, czy trzech przegranych turach. I nagle z ciekawej gry robi sie ubijanie sierotek. Jeszcze przy różnicy jednego gracza, niekiedy idzie sobie poradzić. Ale przy dwóch to juz kaplica :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, quiterzy to moim zdaniem jedna z najgorszych plag nękających QL. Zdaje się, że sporo z nich to osoby, które się trzęsą o swoje bezcenne statystyki. Jednak quit nie ratuje przed niczym, bo dla mnie quiter=looser. Jeśli oglądam czyjeś statsy i widzę, że ma mało przegranych, natomiast dużo quitów, to wnioski są jednoznaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 20:54, Xanax napisał:

O tak, quiterzy to moim zdaniem jedna z najgorszych plag nękających QL. Zdaje się, że
sporo z nich to osoby, które się trzęsą o swoje bezcenne statystyki. Jednak quit nie
ratuje przed niczym, bo dla mnie quiter=looser. Jeśli oglądam czyjeś statsy i widzę,
że ma mało przegranych, natomiast dużo quitów, to wnioski są jednoznaczne...

Ja uciekam tylko wtedy gdy jest wiadome że będzie 10 do 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 21:34, xD_ominik napisał:

Ja uciekam tylko wtedy gdy jest wiadome że będzie 10 do 1.

I myślisz, że jesteś lepszy od tych, co wychodzą w innej sytuacji? Rozumiem, że ktoś może wyjść, bo "coś mu tam wyskoczyło" i to jest normalne, ale daj spokój... Aż tak Ci zależy, żeby nie przegrać z takim wynikiem? Zazwyczaj podczas CA trzeba zmieniać drużynę, bo druga strona spamuje "teams" i to jest dopiero wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia tylko nie jest miłe jak np. twój team ma 4 os więcej i na dodatek wygrywacie, co mu się dziwić?;)
Co do wychodzenia przed porażka- ten sposób też pogarsza statystyki, więc lepiej przegrać, ale z honorem!!!;]

Ps. Chciałem się (nie)pochwalić swoimi (prawie)prO wynikami, ale im do tego daleko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 22:07, Niewiernus napisał:

Tia tylko nie jest miłe jak np. twój team ma 4 os więcej i na dodatek wygrywacie,
co mu się dziwić?;)

To już jest trochę inna sytuacja. Teoretycznie część wygrywającego teamu powinna przejść na stronę przeciwnika, niestety w praktyce nie każdy chce nadłożyć dobrą zabawę nad swoje statystyki. :|

Dnia 14.07.2009 o 22:07, Niewiernus napisał:

Co do wychodzenia przed porażka- ten sposób też pogarsza statystyki, więc
lepiej przegrać, ale z honorem!!!;]

True :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra juz działa. Troche nowy sposób update''u (bez konieczności restartowania przeglądarki). Widzę w ciul nowych medali. Póki co najciekawiej sie prezentuje (przynajmniej patrząc na "logo") "Last Hope" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol zarąbiste dali awardy do mad skillz :D Tego było trzeba. Sucker Punch najlepszy- Use the Gauntlet to frag an opponent who has Quad Damage. :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 21:53, Erunn0 napisał:

> Ja uciekam tylko wtedy gdy jest wiadome że będzie 10 do 1.
I myślisz, że jesteś lepszy od tych, co wychodzą w innej sytuacji? Rozumiem, że ktoś
może wyjść, bo "coś mu tam wyskoczyło" i to jest normalne, ale daj spokój... Aż tak Ci
zależy, żeby nie przegrać z takim wynikiem? Zazwyczaj podczas CA trzeba zmieniać drużynę,
bo druga strona spamuje "teams" i to jest dopiero wkurzające.

Zmieniać drużynę to znaczy przejść na inną stronę ognia? I jak można spamować w quake? Nie znam się na takich nazwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 13:33, xD_ominik napisał:

Zmieniać drużynę to znaczy przejść na inną stronę ognia?

Dokładnie tak, np. z red do blue.

Dnia 15.07.2009 o 13:33, xD_ominik napisał:

I jak można spamować w quake?

Chodziło mi o to, że jeden z teamów zaczyna pisać na czacie "teams" żeby ktoś przeszedł na ich stronę i wyrównał balans zespołów. A że zazwyczaj nadużywają tego wyrazu, to napisałem "spamują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 10:18, Infinitas napisał:

Lol zarąbiste dali awardy do mad skillz :D Tego było trzeba. Sucker Punch najlepszy-
Use the Gauntlet to frag an opponent who has Quad Damage. :DDDD


Wczoraj widziałem u gościa award, którego w "rozpisce" nie ma. Ale ów award wcześniej był. Nazwy nie pamiętam, ale zdobywa sie go za fraga zrobionego railem, gdy samemy ma się 1 pkt health (i nie chodzi mi o plus one, bo to nawet ja mam;). Nie wiem więc, czy to był gość "starej daty" (o ile nie pokasowali wcześniej tych awardów), czy tez twórcy stronki coś przy updacie przeoczyli ;)
W ogóle cos mi się zdaje, że doszło też parę innych awardów co były wcześniej, a potem czemuś wyleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasrane update.

Nie wiem po grzyba wypisują miasta z tych państw.

Po drugie nie mam kursora z gry, tylko normalnie jak z pulpitu i dlatego jak muszę np. na chwile sprawdzić gg to już nie moge później grać, bo sie celownik blokuje i ruszać nie można.

Dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 18:35, Infinitas napisał:

Były awardy za zabicie programistów QL :D


Tak wracając do tego Sucker Punch. Ma fajny koment (chodzi o tekst ukazujący sie po najechaniu na award kursorem): "LOL! Pwn3d!" :D

Dnia 15.07.2009 o 18:35, Infinitas napisał:

Budep-------> Świetnie mi tak laguje że się grać nie da...


U mnie zależy od gry raz jest lepiej raz gorzej. Ja zawsze narzekałem na lagi przez, to że łączę sie z routerem przez wifi. Po tej zmianie jednak całkiem dobrze zaczęło się mi grać na CA (ping 60-90). Za to w FFA zaczęło mi walić pingami na 300-400 jednostek. Masakra. Tylko nie bardzo romumiem co do pingów może miec tryb rozgrywki :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 19:34, Budep napisał:

> Wie ktoś co się dokładnie zmieniło w najnowszej aktualizacji quake ?

Ja pierdzielę.

http://www.quakelive.com/forum/showthread.php?t=28661

> gram gram ni nic
> nie widzę i czuję.

...

Powiedzmy że zrozumiałem. Jednak wszystkie te zmiany jakoś super rozgrywki nie ulepszają. Choć z kilku punktów się cieszę bo dobrze że się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować