Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Ochy" i "achy" Microsoftu nad podwojoną sprzedażą Xboksa w Europie

61 postów w tym temacie

To było świetne posunięcie marketingowe ze strony Microsoftu. Śmiesz mnie komentarze wszystkich fanboy’ów Sony, którzy rozgoryczenia nie mają żadnych argumentów tylko psioczą. Powiedzmy sobie szczerze-PS3 jest cholernie drogie i MGS4 tego nie zmieni i w tej części świata, mniej zamożnej, niewiele wskóra jakikolwiek exclusive na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi si zdaje ze MGS 4 zmieni i to duuuzo- mój kolega wierny fan xboxa kupuje ps3 specjalnie dla tej gry - skoro tak sie dzieje to musi cos znaczyc ale jak kto woli mi tam wystarczy moje czarne blyszczace PS3!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 16:51, Dobik napisał:

dla mnie SONY PS3 to towar I klasy a konsola M$ XboX to towar II klasy

Tylko, że większość gier na X360 wygląda i działa znacznie lepiej niż na tworze Sony, więc te klasy chyba miały być odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto zarabia więcej kto więcej do tej konsoli wkłada, kto zyskuje na tym grube milony..??
Kto sprzedaje więcej sprzętu..??
Można się tutaj sprzeczać bądź po śląnsku "wadzic ile wlezie" niemniej jednak na rynku prowadzi Microsoft a że Sony nic sobie z tego nie robi to już sprawa tej firmy, MS chce by ludzie kupowali tą konsolę oni dbają o klientów a Sony..?? cóż czasami wydawać by się mogło, że firma ta ma klientów głębokim poważaniu, no i co z tego, że Sony może być wydajniejszą maszynką do grania skoro nie umie tego wykorzystać, a słowa zaobaczysz później czy może "i tak Sony wygra z MS" do mnie jakoś nie przemawiają rynek idzie do przodu i może Sony w końcu wygra z MS ale przy takim obrazie jaki jest teraz będzie to za 2 lata do tego czasu MS puści już w obieg nową generację konsoli i Sony będzie gdzie?? Ano tam gdzie światło nie dochodzi...

Nie przemawiają do mnie teksty w stylu i tak PS3 jest lepsze, co z tego jednak skoro gier na to cudeńko jest jak na lekarstwo a cena zabija..?? co prawda nie tak bardzo jak wcześniej ale jednak, dla mnie osobiście liczy się to, że MS bije na głowę konkurencje i ma dobrych kolesi od marketingu, doputy zaś Sony nie obudzi się ze śpiączki w której sobie trwa będzie stale ogonem dla MS...
To tak jak bym miał supermocny komputer który i tak mi jest po nic bowiem nic nie jest w stanie wykorzystać jego potencjału, to samo robi sony z PS3.. koledzy po prostu nie uświadomili sobie, że era PS1 i niemalże zerowej konkurencji już dawno minęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:09, 1602 napisał:

> dla mnie SONY PS3 to towar I klasy a konsola M$ XboX to towar II klasy
Tylko, że większość gier na X360 wygląda i działa znacznie lepiej niż na tworze Sony,
więc te klasy chyba miały być odwrotnie:)



Człowieku nie wiesz co mówisz, ja posiadam obie konsole i testowałem większość gier na obu konsolach i różnice może i widać ale z odległości 5 cm, część gier wygląda lepiej na ps 3 a część na xboxie 360. Dla mnie grafika może wyglądać 1000000 razy lepiej na xboxie ale i tak częściej będe grał na ps 3 bo jest to konsola bardzo cicha a xbox działa jak suszarka i to mnie bardzo irytuje. Pewnie skończy się na tym że go odsprzedam albo wywalę...

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, w czym macie problem - przecież wiadomo, że PlayStation 3 ma o wiele mocniejsze bebechy pod maską niż Xbox. Microsoft robi co może, żeby wyrobić sobie markę, o co Sony dbać nie musi. Już o tym pisałem i nie chce mi się tego powtarzać. W skrócie: Microsoft wciąż pracuje, aby stanąć do równego pojedynku z Sony. Do tego potrzeba mocnej marki. Może w następnej generacji dojdzie do poważniejszego starcia, ale w obecnej... zwycięstwo Sony jest tylko kwestią czasu i kolejnych fajnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:10, marselus napisał:

Można się tutaj sprzeczać bądź po śląnsku "wadzic ile wlezie" niemniej jednak na rynku
prowadzi Microsoft a że Sony nic sobie z tego nie robi to już sprawa tej firmy

Na razie rynek należy do Nintendo i wygląda na to, że tak już zostanie...

"Dla mnie grafika może wyglądać 1000000 razy lepiej na xboxie ale i tak częściej będe grał na ps 3"
Sonyboje nigdy nie dadzą za wygraną;D

"Nie wiem, w czym macie problem - przecież wiadomo, że PlayStation 3 ma o wiele mocniejsze bebechy"
A skąd to wiadomo, z konferencji prasowej sony?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:10, marselus napisał:

To tak jak bym miał supermocny komputer który i tak mi jest po nic bowiem nic nie jest
w stanie wykorzystać jego potencjału, to samo robi sony z PS3.. koledzy po prostu nie
uświadomili sobie, że era PS1 i niemalże zerowej konkurencji już dawno minęła...

no tu akurat racji za dużo nie masz, PS1 miała dość silną konkurencję w postaci Segi Saturn. żeby było śmieszniej - teoretycznie lepszej niż PS1... jednak niestety trudniejszej do oprogramowania. jak widać historia lubi się powtarzać tylko teraz to Sony ma podobny problem co Sega prawie 14 lat temu :) a wbrew pozorom MS potrafi uczyć się na cudzych błędach (i sukcesach) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:23, dark_darek napisał:

Człowieku nie wiesz co mówisz, ja posiadam obie konsole i testowałem większość gier na
obu konsolach [...]

a ty wiesz co mówisz?? biblioteka gier xboksa 360 to prawie 500 tytułów a w przypadku ps3 trochę ponad 300.
rotfl. pomijając już absurdalność takiego zajęcia, to dla ciebie większość gier to ile? 5? 10? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mua :* dla wszystkich którzy biorą ślub z konsolą oraz kładą czule paluchy na pudełku które zna dwa stany: 0 i 1.
Tak, jesteście żałośni.
Dla prawdziwych graczy nie jest ważne na czym się gra ale w co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:29, Nights64 napisał:

> Można się tutaj sprzeczać bądź po śląnsku "wadzic ile wlezie" niemniej jednak na
rynku
> prowadzi Microsoft a że Sony nic sobie z tego nie robi to już sprawa tej firmy
Na razie rynek należy do Nintendo i wygląda na to, że tak już zostanie...

"Dla mnie grafika może wyglądać 1000000 razy lepiej na xboxie ale i tak częściej będe
grał na ps 3"

Sonyboje nigdy nie dadzą za wygraną;D


1 - nie jestem Sony Bojem,

2 - nie obrażam nikogo tylko wyraziłem subiektywne zdanie które samo się wypracowało po styczności z obiema konsolami, i nie moja wina że mnie akurat denerwuje głośność konsol,i dla przykładu PC-ta mam tak wyciszonego że wcale go nie słychać,

3 - wracanie po raz nie wiem który co jest lepsze "toster czy opiekacz" mija się z celem bo od tego są inne fora dyskusyjne.

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:31, penny napisał:

no tu akurat racji za dużo nie masz, PS1 miała dość silną konkurencję w postaci Segi Saturn.

Segi Saturn? To Nintendo64 było głównym rywalem PS1 i do tego było znacznie mocniejsze...
Sega Saturn praktycznie w ogóle w tym wyścigu nie brała udziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:37, Nights64 napisał:

> no tu akurat racji za dużo nie masz, PS1 miała dość silną konkurencję w postaci
Segi Saturn.
Segi Saturn? To Nintendo64 było głównym rywalem PS1 i do tego było znacznie mocniejsze...

Sega Saturn praktycznie w ogóle w tym wyścigu nie brała udziału.

tak, szczególnie że N64 miało premierę prawie 2 lata po Saturnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaistev- co do tych "o wiele mocniejszych bebechow" - prosze Cie, poszperaj w Internecie zanim zdecydujesz sie wypisywac glupoty w sieci, ok? Rozumiem, ze poziom komentarzy na gram.pl z reguly jest zenujaco niski (co nie dziwi biorac pod uwage srednia wieku uzytkownikow), ale Ty jako wspolautor powinienes powstrzymywac sie od pisania tendencyjnego gledzenia.
Zgadzam sie co do pozostalej tresci Twego posta - marka Xboxa narazie jest slaba i jeszcze nie zagoscila na stale w swiadomosci graczy poza terytorium Stanow Zjednoczonych. Natomiast co do tego "zwyciestwa" w wojnie obecnej generacji - brne w przeswiadczeniu, ze MS wystartuje z Xboxem "720" wraz z pierwszymi powaznymi problemami trzystaszescdziesiatki, wprowadzajac rynek w konsternacje i odwracajac karty. Tez mysle, ze PS3 z Home, Gran Turismo i taniejacymi (w koncu kiedys, mam nadzieje) filmami na Blu-Ray''u da czadu, sam juz w przeciagu kilku miesiecy prawdopodobnie zostane jednym z nowych nabywcow Czarnuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:35, penny napisał:

> Człowieku nie wiesz co mówisz, ja posiadam obie konsole i testowałem większość gier
na
> obu konsolach [...]
a ty wiesz co mówisz?? biblioteka gier xboksa 360 to prawie 500 tytułów a w przypadku
ps3 trochę ponad 300.
rotfl. pomijając już absurdalność takiego zajęcia, to dla ciebie większość gier to ile?
5? 10? :D


tylko że najlepsze tytuły z xboxa wychodzą na pc a on jak już wspomniałem działa znacznie ciszej.
pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:39, penny napisał:

tak, szczególnie że N64 miało premierę prawie 2 lata po Saturnie :/

Ale co to ma do rzeczy?
Między premierą PS, a N64 było 1.5roku różnicy. teraz między X360, a PS3 jest 1 rok, więc 0,5roku różnicy chyba nie jest aż takie straszne:/

"tylko że najlepsze tytuły z xboxa wychodzą na pc a on jak już wspomniałem działa znacznie ciszej.
pozdrawiam serdecznie"

Tylko, że raczej nie to było tematem dyskusji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:41, dark_darek napisał:

> a ty wiesz co mówisz?? biblioteka gier xboksa 360 to prawie 500 tytułów a w przypadku
> ps3 trochę ponad 300.
> rotfl. pomijając już absurdalność takiego zajęcia, to dla ciebie większość gier
to ile?
> 5? 10? :D
tylko że najlepsze tytuły z xboxa wychodzą na pc a on jak już wspomniałem działa znacznie
ciszej.
pozdrawiam serdecznie

eee, mmm? a co to ma wspólnego z bredniami o rzekomo przeprowadzonych przez ciebie testach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować