Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z dodatkiem do Guild Wars - ArenaNET udostępnia klucz

107 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2006 o 09:54, graczomaniak napisał:

przy pierwszym włączeniu to 12 mb. Przy drugim nie pamiętam ale chyba 15mb. :)


mi chodzi o moment kiedy trzeba zassac okolo 4 tys plikow
kucze ja chce juz grac:P:P jak nie to ide w wow-a bo mi jeszcze pare dni zostalo grana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:00, graczomaniak napisał:

Super i teraz trzeba nowe konto stworzyć czy tylko nową postać???:)

^_^ musisz zrobic nowe konto potem zrobic postac albo wybrac gotowa albo zrobic samemu.
potem sciagnac reszte danych i grac. i skoro dopiero bedziesz sciagal jak ci sie sciagnna te ok 4 tys plikow napisz mi ile MB musiales sciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:08, graczomaniak napisał:

Trzeba ściągać klienta???


AFF nie idz na latwizne zeby kazdy ci wszystko podal jak na tacy, takie postepowanie niesie ze soba zle skutki.
ostatni raz nastepnym razem poszukaj troche :>
http://www.guildwars.com/events/pvpffaweekend/default.html tutaj masz jeszcze raz podany cd-key oczywiscie dla europejczykow.
na dole sciagasz klienta. instalujesz robisz konto scigasz i grasz.
jednak moje pytanie, czy ty masz Guild Wars?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:19, graczomaniak napisał:

Od miesiąca posiadam GW :D


wiec na tej stronie jest podane wszystko co potrzeba jak znasz troche angielski to sie polapiesz co i jak, ja juz ci nie pomoge.
nic chyba bedzie kolo 100MB albo wiecej :/ to sobie jeszcze z godzinke poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w ten darmowy weekend i powiem, ze do WoW to ta gra sie nie ma jak porownywac.
Grafika lepsza? Nie. Efekty lepsze, ale grafika jako calosc gorsza. Dlaczego? Bo modele terenu sa po prostu proste do bólu, i brzydkie. W WoW z tak malutkiej liczby trojkatow zrobili przepiekne modele, a tu? Kamien to szescian, budynek tez...
Moze do PvP GW jest lepsze (choc dla mnie to burdel na ekranie sie dzieje podczas walki i tyle), ale prawde mowiac, do PvP to sa fpp-y, a nie rpg-i... Moze komus sie to podoba, ok, ale nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:24, Bobo napisał:

Gram sobie w ten darmowy weekend i powiem, ze do WoW to ta gra sie nie ma jak porownywac.
Grafika lepsza? Nie. Efekty lepsze, ale grafika jako calosc gorsza. Dlaczego? Bo modele terenu
sa po prostu proste do bólu, i brzydkie. W WoW z tak malutkiej liczby trojkatow zrobili przepiekne
modele, a tu? Kamien to szescian, budynek tez...
Moze do PvP GW jest lepsze (choc dla mnie to burdel na ekranie sie dzieje podczas walki i tyle),
ale prawde mowiac, do PvP to sa fpp-y, a nie rpg-i... Moze komus sie to podoba, ok, ale nie
mnie.


kolejan osoba porownujaca GW i WoW ile razy jeszcze mozna mozesz mi powiedziec? to nie jest temat co jest lepsze tylko temat o darmowym testowaniu nowego dodatku, wiec po co robisz OFF TOP? :>
to sa 2 inne gry nie ma co ich porownywac, zapamietaj to.
skoro piszez ze PvP jest do FPP to powiedz mi po co jest w WoW bo moim zdaniem PvP w wow jest po to zeby przedluzac gre i grac dalej, po to sa robione BattleGroundy itd itd. zastanow sie nad tym co piszesz AFF.
gralem w GW w pierwsze bety tej gry i byla wspaniala mam nadzieje ze dodatek bedzie tak samo dobry i wkoncu skusze sie go kupic :P
do zobaczenia niedlugo (za jakas godzinke albo wiecej :( ) w swiecie GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:30, Dominix napisał:

kolejan osoba porownujaca GW i WoW ile razy jeszcze mozna mozesz mi powiedziec? to nie jest
temat co jest lepsze tylko temat o darmowym testowaniu nowego dodatku, wiec po co robisz OFF
TOP? :>
to sa 2 inne gry nie ma co ich porownywac, zapamietaj to.
skoro piszez ze PvP jest do FPP to powiedz mi po co jest w WoW bo moim zdaniem PvP w wow jest
po to zeby przedluzac gre i grac dalej, po to sa robione BattleGroundy itd itd. zastanow sie
nad tym co piszesz AFF.
gralem w GW w pierwsze bety tej gry i byla wspaniala mam nadzieje ze dodatek bedzie tak samo
dobry i wkoncu skusze sie go kupic :P
do zobaczenia niedlugo (za jakas godzinke albo wiecej :( ) w swiecie GW :)


Tu sie chodzi tpp postacia fantasy i tu.
Tu sie spotyka setki graczy i tu.
Tu interface jest identyczny i tu.
No ale to sa dwie rozne gry.

To co lubie w ogolnie grach Blizza to to, ze wlaczam gre i pojawia sie npc i mowi o co tu chodzi, potem mam quest i ciagle wiem co robic.
Natomiast w wielu innych grach, jak tu teraz w GW, wlaczam, costam robie i nagle znajduje sie na duzym (brzydkim) placu, i nikt, absolutnie nikt nie mowi co robic dalej.
No to sie musze pytac graczy, ale po pierwsze - nie zawsze gracze sa, po drugie - nie chca nic mowic, bo szukaja sobie grup i sa zajeci. Czasem "laskawie" ktos powie, o co w ogole w tej grze chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:30, Dominix napisał:

skoro piszez ze PvP jest do FPP to powiedz mi po co jest w WoW bo moim zdaniem PvP w wow jest
po to zeby przedluzac gre i grac dalej, po to sa robione BattleGroundy itd itd. zastanow sie
nad tym co piszesz AFF.


Po to, ze wiekszosc graczy to takie glupki, ktore tylko chca pvp wszystkich, w kazdej grze w jaka by grali. Nie szukaja klimatu, zabawy - oni chca tylko pvp. Lubudubu.
Dlatego Blizz robi im Battlegrundy, z dwoch powodow - zeby nie przestali placic oraz zeby sobie poszli na te battlegroundy, tak by inni gracze nie przestali placic, i grali sobie i mieli klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm trzy razy podchodziłem do misji. Dwa razy z henchami i raz z żywymi graczami i zawsze dostawałem w dupę. Nie wiem czy to norma, ale poziom trudności jest bardzo wysoki. Rekord przetrwania to 10 sekund! Nie mam pojęcia co jest. Dziwne to jakoś.. :-/
Czy ktoś juz zrobił jakąś misję? Bo mnie rozwala od razu "brygada powitalna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:38, Bobo napisał:

> kolejan osoba porownujaca GW i WoW ile razy jeszcze mozna mozesz mi powiedziec? to nie
jest
> temat co jest lepsze tylko temat o darmowym testowaniu nowego dodatku, wiec po co robisz
OFF
> TOP? :>
> to sa 2 inne gry nie ma co ich porownywac, zapamietaj to.
> skoro piszez ze PvP jest do FPP to powiedz mi po co jest w WoW bo moim zdaniem PvP w wow
jest
> po to zeby przedluzac gre i grac dalej, po to sa robione BattleGroundy itd itd. zastanow
sie
> nad tym co piszesz AFF.
> gralem w GW w pierwsze bety tej gry i byla wspaniala mam nadzieje ze dodatek bedzie tak
samo
> dobry i wkoncu skusze sie go kupic :P
> do zobaczenia niedlugo (za jakas godzinke albo wiecej :( ) w swiecie GW :)

Tu sie chodzi tpp postacia fantasy i tu.
Tu sie spotyka setki graczy i tu.
Tu interface jest identyczny i tu.
No ale to sa dwie rozne gry.


czy jakbys mial RTS i RPG w ktorym jest: duzo postaci/jednostek interfejs byl by taki sam i gralo by sie postaciami fantasy to byly bo to te same gry? chyba NIE
czy cos jeszcze chcialbys powiedziec? systemy samej gry sa inne rozgrywka wyglada innaczej. GW nastawiony jest wylacznie na gre zespolowa w WoW walka solo jest mozliwa trudna ale mozliwa w GW takie cos odpada.

Dnia 20.01.2006 o 10:38, Bobo napisał:

To co lubie w ogolnie grach Blizza to to, ze wlaczam gre i pojawia sie npc i mowi o co tu chodzi,
potem mam quest i ciagle wiem co robic.
Natomiast w wielu innych grach, jak tu teraz w GW, wlaczam, costam robie i nagle znajduje sie
na duzym (brzydkim) placu, i nikt, absolutnie nikt nie mowi co robic dalej.
No to sie musze pytac graczy, ale po pierwsze - nie zawsze gracze sa, po drugie - nie chca
nic mowic, bo szukaja sobie grup i sa zajeci. Czasem "laskawie" ktos powie, o co w ogole w
tej grze chodzi.


nie wiem ja jak gralem w pierwsze testy GW to nigdy nie mialem problemu zeby sie odnalezc, szybko zkolowalem grupe ludzi i sie szlo robic questa. GW jest troche latwiejsza bo jest mniej rzeczy nie jest tak rozbudowany jak WoW. jak dla mnie EOT nie ma co walkowac tego dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:49, Dominix napisał:

czy jakbys mial RTS i RPG w ktorym jest: duzo postaci/jednostek interfejs byl by taki sam
i gralo by sie postaciami fantasy to byly bo to te same gry? chyba NIE


Interface w rts i rpg nie moze byc taki sam. Tutaj interface jest identyczny. Czary - klawisze 1, 2, 3... chodzenie wsad lub dla klawisze myszki, w ogole calutki interface jest taki sam.
Jak nie widzisz identycznosci tych dwoch gier to sorry, ale malo widzisz. Gry sa bardzo podobne.

Dnia 20.01.2006 o 10:49, Dominix napisał:

nie wiem ja jak gralem w pierwsze testy GW to nigdy nie mialem problemu zeby sie odnalezc,
szybko zkolowalem grupe ludzi i sie szlo robic questa.


Tylko w GW nikt Ci nie mowi po co te questy, co to za swiat i po co, w ogole po co sie gra, gdzie z ta druzyna isc (i po co). O to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:58, Bobo napisał:

Tylko w GW nikt Ci nie mowi po co te questy, co to za swiat i po co, w ogole po co sie gra, gdzie z ta druzyna isc (i po co). O to mi chodzi.


Buahahaha. Wybacz, ale Ty chyba nie grałeś w GW. Przejdź wątek fabularny podstawki i wczuj sie w świat to porozmawiamy, bo na razie jedziesz sloganami. GW to nie gra dla dzieci. Tutaj trzeba samemu myśleć. Nikt Ci na talerzu wszystkiego nie poda. Daj spokój i idź do wątku o WoW, bo tylko ludzi denerwujesz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może skończycie to bezsensowne porównywanie co jest lepsze WoW czy GW???. Każdy gra w to co mu sie podoba. Ktoś już powiedział ze to forum zamieni się kiedyś w poradnie "Co jest lepsze" albo "Wujek dobra rada". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli interfejs to jedyny twój argument na to że te gry są podobne to masz kiepski argument

Po drugie są to dwa różne gatunki gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować