Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co się wydarzy 1 maja?

133 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2008 o 14:51, Dranimrev napisał:

Znając Blizzard obstawiam najwcześniej 11.11.2011 :)

A może 09.09.2009. Jakby tak odwrócić część cyfr to by nawet pasowało do klimatów Diablo :P. Swoją drogą nawet czas taki "Blizzardowski", bo półtora roku od ogłoszenia, powinno im wystarczyć, a chwyt marketingowy byłby świetny. Ciekawe jak genialny będzie trailer, którym nas uraczą 1 maja (oczywiście zakładając, ze dadzą jakiś i że to w ogóle zapowiedź D3 ;), bo ten od SC2 jest porażający.

Dnia 20.04.2008 o 14:51, Dranimrev napisał:

Diablo bez myszki, to nie Diablo...

Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Blizz ogłosi że od 5 lat pracują nad D3, zaprezentują grywalną wersję i już tylko 4 lata dopieszczania gry dzieli nas od premiery... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwą datę premiery Duke Nukem Forever zna tylko ten Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać !!! no ale z tą tajemniczą kobietą to też dobry pomysł w sumie ; dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem Diablo 2 ale nie chcę by "trójka" kiedykolwiek powstała, dlaczego?? prosty przykład: Heroes V, trzecia część była kultowa (i dalej jest) a i piąta nie jest zła ale to nie ta sama magia jak w starszej odsłonie serii... poza tym 3D.... jak dla mnie psuje to wspomnienia starych gier pamiętanych z ładnej grafiki 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie boję że gra może stracić klimat albo coś takiego Panowie z Zamieci na to nie pozwolą ,gdyby przypuszczenia o powstaniu Diablo 3 okazały się prawdą to będzie to chyba najbardziej oczekiwana gra w historii. Ale boję się że to by było zbyt piękne. Boję się także że okaże się MMO jednak wolałbym takie niż żadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że za te 11 dni Blizzard przestanie istnieć. To by było fajne... Mam dość gniotów ich autorstwa(grałem, i na tej podstawie wystawiam opinię). No cóż, marzenia nic nie kosztują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 16:18, flavee napisał:

Rozumiem, że za te 11 dni Blizzard przestanie istnieć. To by było fajne... Mam dość gniotów
ich autorstwa(grałem, i na tej podstawie wystawiam opinię). No cóż, marzenia nic nie
kosztują :D


Te, prowokator. Słabe to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się nastawiać, aż tak na ten 1 maja, bo może się okazać, że ci którzy myśleli, że Blizzard zapowie wtedy Diablo 3 mogą być niemile zaskoczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard ogłosi, że pracuje and nowym MMO opartym na motywie Diablo - proste i logiczne stwierdzenie dla śledzących ogłoszenia o wolnych posadach w Blizzardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować