Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie filmu na podstawie serii Grand Theft Auto?

26 postów w tym temacie

Zaitsev

Rozczaruje się ten, kto liczył na wypad do kina na film, na początku którego zobaczy znajome logo z napisem Grand Theft Auto. Dan Houser w wywiadzie dwukrotnie zaprzeczył, jakoby studio Rockstar miało zamiar przenieść swoją najcenniejszą markę na duże ekrany.

Przeczytaj cały tekst "Nie będzie filmu na podstawie serii Grand Theft Auto?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie eksploatowaliśmy jej nadmiernie i nie wypuściliśmy na 50 różnych platformach."

a to dobre, wypuscili gta na wszystko co sie dalo - choc faktycznie na mikrofalowke nie widzialem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 12:18, pobite gary napisał:

"Nie eksploatowaliśmy jej nadmiernie i nie wypuściliśmy na 50 różnych platformach."

a to dobre, wypuscili gta na wszystko co sie dalo - choc faktycznie na mikrofalowke nie
widzialem ;)

Wszystkie PlayStation, PSP, PC, X360, GameBoy Advance i nawet GB Color (tę wersję sam kupiłem za kilkumiesięczne kieszonkowe i była tak badziewna, że żal pośladki ściska...). Więc to trochę faktycznie nie jest zgodne z prawdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mu pocisnęli, dobrze ;] A pod petycją będzie się trzeba podpisać, bo jego filmy do kupa przestraszliwa ;p

LOL, newsy mi się pomyliły ;p Myślałem że to ten o Uwe Bollu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 12:42, Zaitsev napisał:

Wszystkie PlayStation, PSP, PC, X360, GameBoy Advance i nawet GB Color (tę wersję sam
kupiłem za kilkumiesięczne kieszonkowe i była tak badziewna, że żal pośladki ściska...).
Więc to trochę faktycznie nie jest zgodne z prawdą...


Jeszcze do tego dochodzi Dreamcast (GTA 2) i pierwszy Xbox (GTA III, Vice City oraz San Andreas). Lista platform długa, ale z drugiej strony do EA im sporo brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na komórki nie wyszło :P a może się mylę :D

Jednak ja osobiście chciałbym obejrzeć sobie film na podstawie GTA IV. Pierwsze GTA miało fajne intro nagrane przez prawdziwych aktorów. To mi się podobało i myślę że film również by znalazł masę odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrażam filmu na podstawie GTA. Na pewno takie 2 godziny w kinie byłyby stratą czasu, ponieważ mało treści zostałoby przekazanych w takim "dziele" kinematografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym obejrzał taki film. Jeśli oczywiście ograniczyli by liczbę trupów, to mogłoby wyjść niezłe gangsterskie kino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 13:53, Earthshaker napisał:

Ja sobie nie wyobrażam filmu na podstawie GTA. Na pewno takie 2 godziny w kinie byłyby
stratą czasu, ponieważ mało treści zostałoby przekazanych w takim "dziele" kinematografii.


Prawda. Kolejna "Szklana pułapka" tylko, że od drugiej strony i pod znaną marką...

@Madoc

Dnia 21.04.2008 o 13:53, Earthshaker napisał:

Ja tam bym obejrzał taki film. Jeśli oczywiście ograniczyli by liczbę trupów, to mogłoby
wyjść niezłe gangsterskie kino.


"Ojca Chrzestnego" obejrzyj, to zobaczysz gangsterskie kino. I to takie, że na inne filmy gangsterskie patrzył będziesz z góry. A na filmy w stylu GTA w ogóle nie spojrzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie opłaca się tego robić Dlaczego GTA jest skrótem od Grand Thefta Auto Czyli dla tych którzy nie wiedzą na polski wychodzi "Wielkie Kradzieże Samochodów" Jedynym takim filmem najbardziej zbliżonym jest według mnie "Gone in 60 Seconds" Jak kto woli na polski "60 Sekund" i tam dosłownie są Wielkie Kradzieże nie Byle jakich samochodów mimo że ten film ma już trochę latek.. A najbardziej znany motyw z GTA w tym filmie to jest jak Cie masa glin goni i ty uciekasz << === A w GTA tak nie jest hehe w filmie jest motyw właśnie Jak ucieka wspaniałym Shelby GT 500 chyba rocznik 84'' i tam go gonią i samochodami i nawet śmigłowcem hehe więc GTA już mamy od dawien dawna tylko inaczej się nazywa Rejku nie chcę bo wszyscy by szli tylko bo by się film nazywał GTA tak samo Hitmanem ludzie się jarali.. i co wielki szajs jedyne co tam fajne jest to laska grająca tam nic więcej..

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować