Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Australia - GTA IV na PS3 przewodzi w pre-orderach

29 postów w tym temacie

Renor Mirshann

[Zaktualizowano o informacje z UK W niecały tydzień przed premierą Grand Theft Auto IV w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3 to właśnie ta druga prowadzi w rankingach zamówień przedpremierowych największych sieci handlowych w Australii. Konkretne liczby dotyczące tamtejszych pre-orderów nowej gry Rockstara na razie jednak nie są znane. Sony potwierdziło również pakiet konsoli PS3 z GTA IV dla tego kraju.

Przeczytaj cały tekst "Australia - GTA IV na PS3 przewodzi w pre-orderach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nadal wielu ludzi kojarzy serię GTA z marką Playstation. A co prawda, to prawda, Xbox jest w Australii mało popularny. Microsofcie - obawiam się, że wasza ultra kampania reklamowa nie wszędzie wypali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Australia?
Nic dziwnego. Tam przecież X360 nie istnieje. Ostatnio spotkałem się z opinią, że któraś sieć sklepów nie wycofała ze sprzedaży tych konsol tylko po to, by nie popsuć sobie stosunków z Microsoftem... Normalnie już dawno by to zrobili, bo x-pudła tylko zalegają w magazynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że jeszcze nie można zamawiać MGSS4 :) A na poważnie to jest to "pstryczek" w nos tym wszystkim cenzorom, którzy chyba nie mają co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 13:30, HiSin napisał:

kogo obchodzi 20 mln ludność australi?


To też gracze i traktuje się ich jak każdych innych. Jak byś się czuł gdybyś nikogo nie obchodził?

PS3 powoli wychodzi na prowadzenie, w niektórych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Xbox króluje głównie w stanach i części Europy, również w Polsce. Nie zdziwiłbym się zatem gdyby w skali ogólnoświatowej GTA IV sprzedał się lepiej w wersji na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak ma być, jak dla mnie to xbox360 razem z całym microsoftem mogą wylecieć z rynku konsolowego bo mnie tylko wkurzają ^^. Jedyna wada to byłby monopol sony ale przynajmniej miałbym porządny sprzęt ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajer jest taki ze Xbox jest zlamana konsola i spora czesc jego posiadaczy poprostu sciagnie go sobie z sieci, w wypadku Ps3 pozostaje tylko orginal co za tym idzie wieksza liczba zamowien.

Heh, tylko czekac do 29 i na wlasna kopie gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę - a wszyscy mówili, że wersja na X360 będzie bardziej rozchwytywana, ale jednak się mylili. Jak widać na świecie jest bardzo dużo posiadaczy Playstation 3, mimo iż X360 jest więcej, to i tak GTA IV w pre orderach na maszynkę Sony prowadzi. Eh, kiedy ja w końcu zamówię swego pre ordera? Zmagam się z tym od dwóch tygodni i nadal nie mogę tego dopełnić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować