Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram Theft Auto - wygraj GTA IV o 18:00!

188 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 18:29, Linux M napisał:

Nice.
Wypełniłem cały formularz, te pytanie mi się nie wyświetliło, odświeżyłem stronę (trochę
to trwało), wypełniłem znowu (pytanie się tym razem wyświetliło) i dopiero wtedy wysłałem
odpowiedzi...

Czyli jak ktoś strzelał (brak pytania) i odpowiedź ma złą, jest tak samo uwzględniany,
jak ktoś, kto udzielił poprawnej odpowiedzi, tyle że np. minutę później, tak?


Nie. Te pytanie nie jest brane pod uwagę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, przez te problemy techniczne musiałem odświeżyć stronę, pozaznaczać od nowa odpowiedzi, a tu okazuje się że 6 pytanie nie jest brane pod uwagę. No i nie wiem czy czasem przy ponownym zaznaczaniu byka nie zrobiłem. :D Nie ma co, szansa była. -_-

Linux M: witaj w klubie! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:23, NeVeN napisał:

> Drodzy Gramowicze, przepraszamy za problemy - liczba Waszych zgłoszeń w konkursie
zdecydowanie
> przekroczyła nasze oczekiwania, lecz niestety przekroczyła również możliwości serwera...

>
>
>
> Uwaga: Pytanie szóste, które u części z Was nie wyświetlało się prawidłowo, nie
bierze
> udziału w konkursie.


No mam zażalenie, bo mi chyba coś pytania pokręciło, miałem wszystko ok a jak kliknąłem
wyślij to jakoś się jak widziałem 2 poprzestawiały i dupa w cyca. Jak nie to sorka, ale
zwróćcie uwagę na moje...


Napisz proszę mail na ekipa@gram.pl z opisem problemu tzn. które pytania sie poprzekręcały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to pytanie nr 6 się nie liczy? A ja 15 minut myślałem co z tym zrobić! Damn..
Ale ogólnie wydaje mi się że odpowiedziałem na wszystkie dobrze;-) W sumie mogło być z lekka trochę trudniej.
I tak w ogóle to serwery by się przydały lepsze, a nie że trzeba kilka razy wypełniać :P
Ogólnie konkurs git, ale oczywiście musiało coś paść i wyszła kaszka z mleczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:30, Claude Sp33d napisał:

W newsie jest napisane: Osoba, która jako pierwsza nadeśle komplet prawidłowych odpowiedzi
- wygra egzemplarz Grand Theft Auto IV. Jak jest więc sens trwania konkursu aż tydzień?
Nie wierzę, że w ciągu 7 dni ktoś nie wyślę prawidłowych odpowiedzi.


Chodzi o rozdanie jak największej ilości kodów promocyjnych, no i oczywiście o reklamę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niektóre pytania były rozwalające (np. 6 ale widzę że zostało to rozwiązane). Jeśli wygram to raczej opylę grę i kupię sobie jakąś dobrą książkę. Jeśli nie wygram - no cóż, życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie ludzie cuda w tej budzie -.-
żeby nie być przygotowanym na to że 15 tabunów ludzi się rzuci na tą gre phew co mnie obchodzi te 15 tabunów :f
Powtórzcie ten konkurs bo jakieś lewe wyniki wyjdą i nie wygram jeszcze :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie można byłoby ogłosić kto wygrał GTA IV a kto GTA: SA? Już nie chodzi o to drugie... ale chyba nie problem byłoby ogłoszenie kto wygrał główną nagrodę? :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:29, Linux M napisał:

Nice.
Wypełniłem cały formularz, te pytanie mi się nie wyświetliło, odświeżyłem stronę (trochę
to trwało), wypełniłem znowu (pytanie się tym razem wyświetliło) i dopiero wtedy wysłałem
odpowiedzi...

Czyli jak ktoś strzelał (brak pytania) i odpowiedź ma złą, jest tak samo uwzględniany,
jak ktoś, kto udzielił poprawnej odpowiedzi, tyle że np. minutę później, tak?


Nie wiem czy dobrze zrozumiałem - GTAIV otrzyma osoba, która jako pierwsza nadeśle poprawne odpowiedzi, nawet jak będzie to godzinę od startu konkursu. A kupony zniżkowe do sklepu na 10 zł otrzymają wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się wtrącę:
IMO powinniście zrobić z tego losowanie, bo z "kto pierwszy" było by zupełnie nie fair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:40, Laid back napisał:

> Nice.
> Wypełniłem cały formularz, te pytanie mi się nie wyświetliło, odświeżyłem stronę
(trochę
> to trwało), wypełniłem znowu (pytanie się tym razem wyświetliło) i dopiero wtedy
wysłałem
> odpowiedzi...
>
> Czyli jak ktoś strzelał (brak pytania) i odpowiedź ma złą, jest tak samo uwzględniany,

> jak ktoś, kto udzielił poprawnej odpowiedzi, tyle że np. minutę później, tak?

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem - GTAIV otrzyma osoba, która jako pierwsza nadeśle poprawne
odpowiedzi, nawet jak będzie to godzinę od startu konkursu. A kupony zniżkowe do sklepu
otrzymają wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie :)


No to może już rozwiążecie konkurs ;>
Taka reperacja szkód :D

@UP
Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:41, Marcinos07 napisał:

Jeszcze się wtrącę:
IMO powinniście zrobić z tego losowanie, bo z "kto pierwszy" było by zupełnie nie fair...


Tylko GTAIV jest nagrodą "kto pierwszy, ten lepszy". Pozostałe nagrody (GTA: SA i zniżki na 50 zł) będą przyznawane wśród osób, które nadesłały poprawne odpowiedzi wg. specjalnego klucza.


Pozwólcie, że na pozostałe pytania odpowiem jutro - inaczej zamkną gram razem ze mną w środku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 18:41, Marcinos07 napisał:

Jeszcze się wtrącę:
IMO powinniście zrobić z tego losowanie, bo z "kto pierwszy" było by zupełnie nie fair...


Właściwie to dobry pomysł. Przez ten błąd wiele osób się zdezorientowało, więc dobrym rozwiązaniem byłoby powtórzenie konkursu albo losowanie spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ludzie starają się zrobić fajny konkurs, podsycić atmosferę przed jutrzejsza premierą, a w odpowiedzi same narzekania :/ Ja rozumiem, jakby udział w konkursie coś kosztował, to wtedy wszelkie pretensje byłyby uzasadnione, ale tutaj jest zupełnie odwrotnie: to my dostajemy zniżki za to, że wyślemy odpowiedzi. Zupełnie za darmo. Wyrozumiałości trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem będzie przeprowadzić nowy konkurs. Po weekendzie majowym, aby wszyscy byli w domach i mieli dostęp do internetu. Ja niestety pomyliłem się w pytaniu nt Filmu Grand Theft Auto. Nie słyszałem nawet o tym reżyserze. Myślałem, że chodzi o szybkość, więc zaznaczałem jak najszybciej i pomyliłem się tylko w tym pytaniu. Z resztą było napisane. Wygrywają najszybsze zgłoszenia (najlepiej poprawne odpowiedzi) czy coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niektóre pytanie mnie bardzo zaskoczyły np. Kto nakręcił film Grand Theft Auto , normalnie mnie zatkało nigdy nie słyszałam o filmie bo pewnie już bym go oglądnął więc musiałem strzelać. Jedyne co mnie zdenerwowało to błąd uniemożliwiający oddania głosów w konkursie lecz można było się tego spodziewać gdyż wszyscy równo o 18 weszli w zakładkę konkursy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajny konkursik :) Musiałem poszperać w necie z 15 minut nim wszystko rozwiązałem :) Pozostaje mi liczyć na trochę szczęścia, a kto wie - może... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować