Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2008 o 16:43, T.Boczek napisał:

Ja powiem tak ogólnie jestem fanem Fify ale to co pokazała mi fifa 09 to totalne rozczarowanie
oprócz menu nic mi się nie podoba :( a zwłaszcza gra w ogóle nie wiem jak ślizgi robić
( wersja PC ) i w ogóle ta grafa prawie niczym się nie różni od poprzednika i w ogóle
styl mi się nie podoba i pierwszy raz stwierdzam że PES 2009 bardziej mi przypadł do
gustu niż Fifa 09 fakt troszkę menu mi się nie podoba za bardzo kolorowe a styl gry bardzo
mi przypadł do gustu i bardzo Polecam PES 2009


A wiesz, że sterowanie można zmienić? Wystarczy pomyśleć:PA jak ci sie nie chce to jest patch który automatycznie przywraca sterowanie z poprzedniej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:26, marcinshinoda napisał:

>

Dopiero 9 meczów a na Xifre już ponad 20 godzinxD Na ile ty minut grasz mecz?


Wcześniej grałem Puchar Anglii, puchar ligi ang, puchar Hiszpanii, puchar Włoch i Puchar Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 17:15, Assax napisał:

Hehe...jak zawsze zaczynam od sezonu bo po co grać puchary jak w sezonie one są?!


Żeby przyswoić sobie grę, sterowanie. I pograć innymi drużynami, a nie ciągle MU w karierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wtedy gra się pojedyńcze mecze tak zwykle,ale mi się zdaje jak się gra puchar to ciągle tą samom drużyną się gra też .Dopiero jak następny puchar grasz to inną drużyną to prawie to samo co w sezonie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 15:34, Łeber napisał:

Źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to, że trzeba dać wypocząć bardziej zmęczonym zawodnikom
od jakiegoś meczu (całego, najlepiej z słabym zespołem), wtedy na ważniejsze spotkanie
będzie on w 100% świetnie wypoczęty i przygotowany.


A to tak robie czasem. Czyli Nani ma kiepską kondycję, bo już od pierwszego meczu sie tak męczył. Mam nadzieje, że później poprawi mu sie kondycja :/ A zresztą, i tak czeka go tylko ławka rezerwowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 21:01, żyrafa napisał:

na długo mnie ta fifa nie zatrzymała... :/ pograłem z tydzień i już mi się znudziła,
głownie dlatego że z roku na rok to samo:/

W sumie masz racje. Mi się też znudziła :) Do FIFY 09 zasiąść najlepiej bo dłuugiej przerwie grania w jaką kolwiek FIFE. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, ten Nani to porażka, 33 minuta, a ten zmęczenie już na żółto ma, a piłki nawet nie dotknął. W najbliższym oknie transferowym pozbywam się go, w jego miejsce sprowadzę albo Quaresme albo Ronaldinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 23:34, Ecko09 napisał:

No nie, ten Nani to porażka, 33 minuta, a ten zmęczenie już na żółto ma, a piłki nawet nie dotknął. W najbliższym oknie transferowym pozbywam się go, w jego miejsce sprowadzę albo Quaresme albo Ronaldinho.


Po prostu na bieżąco przeprowadzaj zmiany. Jeśli chodzi o mnie, to odpowiednio prowadzony duet Nani-Giggs prezentuje się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 00:03, DJ Szlafrok napisał:

> No nie, ten Nani to porażka, 33 minuta, a ten zmęczenie już na żółto ma, a piłki
nawet nie dotknął. W najbliższym oknie transferowym pozbywam się go, w jego miejsce sprowadzę
albo Quaresme albo Ronaldinho.

Po prostu na bieżąco przeprowadzaj zmiany. Jeśli chodzi o mnie, to odpowiednio prowadzony
duet Nani-Giggs prezentuje się znakomicie.


Wg ciebie. U mnie Nani stracił szansę już. Giggs od teraz będzie w wyjściowym składzie, a w zimowym okienku papa Nani :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kondycha, a raczej Wytrzymałość sama mu się nie poprawi, to Ty rozdzielasz pkt. doświadczenia w różne statystyki, warto by zainwestować w Wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, kolega kolegi brata wujka miał kiedyś pirata Fify 08, i czasem wywalało mu do pulpitu z błędem Appcrash
(wiecie "przepraszamy za kłopoty itd"). Czy to wina pirata? Czy ów człowiek może zagrać w pirata 09-tki bez obawy, że zniszczy mu sejw z karierą po np. 8 sezonie?

Oczywiście radziłem mu kupić oryginał xD, ale wiecie, jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma ściągniętego pirata z jakiejś strony to może być taka opcja ,ale zależy z jakiej strony bo nie z każdej wywala ^^.Ale na wszelki wypadek radze kupić oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na orginale i a na piracie nie da się praktycznie grać bo bez klucza nie można mieć aktualizacji i grać przez nata :) A z tego co wiem seava nie może usunąć najwyzej zniszczy. Lepiej go przekonaj do zbierania na orginał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedawaj Naniego.Ma BARDZO dobry progres.Jak już to kupuj młodych np.Fabregasa w 5 sezonie OGL 94,Pato w 5 sezonie 94.Ja kupiłem do Milanu Fabregasa i Casillasa i 1 w tabeli 59 pkt.Przewaga 10 pkt. nad Interem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nani jest dla mnie niczym tak naprawde ,nawet jak grałem jego drużyną bo już nie pamiętam gdzie on jest ,ale zawsze kupowałem na jego miejsce jakiegoś lepszego gracza.
Dla mnie najlepszym zawodnikiem jest Fabregas bo Ronaldinho to już przeżytek i ma OGL 86 w fifie trochę mało jak na niego.C.Ronaldo ma OGL 91 ja i Rooney.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować