Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

W demku na Xboxie udało mi się wygrać w karnych z marsylią 7:6. ^^ Grałem milanem. :) Gdyby nie obrionione strzały to by było 10:10 czyli dość długa ,,dogrywka" :P Tutaj to są emocje, nie tak jak na PC. :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj jak ja bym chciał pograć sobie w FIFE na jakiejś konsoli czy to na PS3 czy N Xbox''a .Bo jak tak piszecie i tak chwalicie to aż mi się coś robi żeby kupić sobie jedną z tych konsoli tylko krucho z pieniędzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie żałuję ,że mam wersję na PC. ;P Gdybym wiedział wcześniej ,że kupię Xboxa to pewnie bym na PC nie kupił i odrazu gdybym kupił xboxa to bym zabrał fifę 09 na X''b :P Ta realistyka konsolowej wersji wgniata w fotel. :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał poczuć jak mnie wgniata w fotel xD Widziałem pełno filmików z FIFY 09 na xboxa i normalnie rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wersji na PC chyba nie można robić żąglerek ? Sobie w demówce na xboxa ćwiczyłem triki i zauważyłem ,że można żąglerki robić. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Fifę 2009 i co o niej powiem ?? :P No tak pod względem graficznym taka sobie,moim zdaniem potrafi wciągnąć ta gra, ( mówię tu o swoim przykładzie ) I nawet nieźle się w nią gra... Bardzo fajne składy tricki i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 08:57, Dekerinho6 napisał:

Właśnie przeszedłem Fifę 2009 i co o niej powiem ?? :P No tak pod względem graficznym
taka sobie,moim zdaniem potrafi wciągnąć ta gra, ( mówię tu o swoim przykładzie ) I nawet
nieźle się w nią gra... Bardzo fajne składy tricki i w ogóle...



Ja pierdziele, lol i tak dalej. Jak można przejść Fife? Bo ja tego nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 07:01, Iverson7 napisał:

no dzis byla aktualizacja skladow ktora je uaktualnila:)


No to kól, nareszcie :P

Usunąłem stare składy i nowe ''wgrałem.'' Nawet nowi piłkarze w Lechu :P
I Arszawin w Arsenalu ustawiony do pierwszego składu:P 83 ma, ciekawy jaki progres ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 14:01, Budep napisał:

> Właśnie przeszedłem Fifę 2009 i co o niej powiem ?? :P No tak pod względem graficznym

> taka sobie,moim zdaniem potrafi wciągnąć ta gra, ( mówię tu o swoim przykładzie
) I nawet
> nieźle się w nią gra... Bardzo fajne składy tricki i w ogóle...


Ja pierdziele, lol i tak dalej. Jak można przejść Fife? Bo ja tego nie rozumiem..

Zapewne chodzi mu, że ukończył tryb menadżerski, czyli ileś tam sezonów. Inny sposób nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 14:01, Budep napisał:

Ja pierdziele, lol i tak dalej. Jak można przejść Fife? Bo ja tego nie rozumiem..

Alez da sie ukanczasz wszystkie wyzwanie,i przechodzisz 15 lattrybu menadzerskiego i juz:).Ja tak przeszedlem Fife 07,08 i09:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 14:39, Wrukos napisał:

A skad ta aktualizacje pobrac?Bo wybieram "Uaktualnione składy online" i wszystko tak
samo.


Ja zrobiłem tak.

-> Gra online -> sprawdź dostępne aktualizacje -> comiesięczna aktualizacja składów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 15:59, Budep napisał:

> A skad ta aktualizacje pobrac?Bo wybieram "Uaktualnione składy online" i wszystko
tak
> samo.

Ja zrobiłem tak.

-> Gra online -> sprawdź dostępne aktualizacje -> comiesięczna aktualizacja
składów.

Dzięki,ale już sobie poradziłem przez grę online;]
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 22:09, peryfraz napisał:

Ej... Wam też FIFA chodzi bez płyty ?

''

Jak najbardziej.

Jam wam tam się podoba aktualizacja składów? IMO jest spoko, ale niektórzy piłkarze nie mają twarzy w tym okienku przy wybieraniu składu, a niektórzy są w ogóle nie podobni. Taki np. Arszawin :P Zmieniono też trochę "punkty" graczy. Taki Jo miał ok. jak dobrze pamiętam 81, a teraz jak przeszedł do Evertonu 78.
Szkoda, że nie wszystkie transfery sfinalizowano. Taka Wisła nie ma chodźby nowego brazylijczyka, młodego, Beto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze nie pobrałem, ale zaraz pobiorę, bo ostatnio czasami z kumplami gram na PC, bo na X''b nie mam dwóch padów by w demko popylać. xD

Ciekawe jak będzie się grało milanem, gdy linię pomocy wspomoże nowa gwiazda. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 13:00, albinskia napisał:

Ja tam jeszcze nie pobrałem, ale zaraz pobiorę, bo ostatnio czasami z kumplami gram na
PC, bo na X''b nie mam dwóch padów by w demko popylać. xD

Ciekawe jak będzie się grało milanem, gdy linię pomocy wspomoże nowa gwiazda. ;)

Pozdr.


A kto niby wspomógł środek milanu? _._

Ech, chodzi Ci o Beckhama nie? Zapomniałem kompletnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować