Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Nom, właśnie o nim myślałem. ;) Jak grałem wczoraj z kumplem to się ciesyłem ,że milanem zagram, a to się okazało ,ze aktualizacji jeszcze nie ma. ;/ Dzisiaj ściągnę i będzie można mu dokopać. ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam forme.Dzisiaj gralem z gezzym(rumun na 4 miejscu na swiecie) i wygrywalem od 2 min. 1-0 a on nie mogl wyjsc ze swojej polowy to w 10 min wyszedl z gry i mi meczy nie zaliczylo.Ale za to wygralem 9-1 z gosciem ktory byl wtedy na okolo 80 miejscu(teraz spadl po tym meczu :)

20090216174646

20090216174658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 17:47, Iverson7 napisał:

Ale mam forme.Dzisiaj gralem z gezzym(rumun na 4 miejscu na swiecie) i wygrywalem od
2 min. 1-0 a on nie mogl wyjsc ze swojej polowy to w 10 min wyszedl z gry i mi meczy
nie zaliczylo.Ale za to wygralem 9-1 z gosciem ktory byl wtedy na okolo 80 miejscu(teraz
spadl po tym meczu :)


Lol, nie chciałbym z Tobą grać. Jestem ciekaw jak grasz,moze jakis filmik na ju tube? Bys mnie chybaz 10-0 rozwalil xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no wymiatasz. :P Jak ja gram z kimś na swoim poziomie zaawansowania to zazwyczaj jak dostaje, to nagle uciekaja i koniec zabawy, a jak zagram z kimś lepszym to mnie rozwalą i tracę chęci do gry. xD

Pozdr.

Tak nawiasem który Ty jesteś w rankingu ? ;P Chyba najlepszym polakiem w fifie jesteś ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 18:00, albinskia napisał:

Tak nawiasem który Ty jesteś w rankingu ? ;P Chyba najlepszym polakiem w fifie jesteś
? xD

Na swiecie jestem 31.W Polsce jestem 4.ajlepsze w tym jest to ze ja gram pierwszy rok na necie,wczesniej gralem tylko singla.
Budep nie dam filmikow a youtuba bo poprostu sie nieznam na takich rzeczach xD

20090216185202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 22:24, Zauri napisał:

jakie pr0 :D pewnie jedziesz na wallhack`ach i aimbotach xD

A wallhack to czasem nie jest widzenie przez sciany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że są takie haki do FIFY :D Ale jak grałem w Korea Japonia 2002 to nie potrzebowałem haków do tego żeby przejść jak przez ściane bramkarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:30, Don Zorro napisał:

Czy i gdzie można ściągnąć patch aktualizujący składy po zimowych transferach?

Tryby gry online--->Sprawdź dostępne aktualizacje--->Comiesięczna aktualizacja składów
Albo przez partyjkę online;]
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda tryb menadżerski w fife 09 na konsolę? Przypomina ten na PC czy jest inny ? No i czy poziom trudności na konsoli jest taki beznadziejny jak na PC, czyli ,że młucisz przeciwników na legenarnym ? ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 15:14, albinskia napisał:

Jak wygląda tryb menadżerski w fife 09 na konsolę? Przypomina ten na PC czy jest inny
? No i czy poziom trudności na konsoli jest taki beznadziejny jak na PC, czyli ,że młucisz
przeciwników na legenarnym ? ;P

Pozdr.


Heh dobre pytanie :P. Bo to może zadecydować, który ze sprzętów kupię latem. To samo pytanie odnośnie do PESa, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam FIFĘ 08 tu i tu. Grałem na PC w 09 i ta na PS3 bez porównania z tą na PC. Wyższy poziom trudności. Chociaż na legendarnym nie mam jakiś ogromnych problemów. Oczywiście masz rozwinięty tryb w single player, 4 sezony To Be A Pro wraz z Mistrzostwami świata. Lepsza grafika, fizyka, ogólnie lepiej wszystko wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować