Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2009 o 12:49, Łeber napisał:

Jeszcze raz powtórzę, spalony jest wtedy, gdy napastnik twojej drużyny znajduje się podczas
podania/strzału za linią obrony przeciwnika i bierze udział w akcji. ;P

Nie wiedziałem, jakoś nas nie uczyli w klubie ... hm... ;/

Zauwarzyłem kilka razy podczas oglądania ligi angielskiej iż dwóch napastników będących za linią obrony wymieniło kilka podań przed strzałem. Gdy kiedyś graliśmy (nie pamiętam z kim, chyba z Rozpszą) miała miejsce taka sama sytuacja. Spalonego nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 13:14, peryfraz napisał:

> Jeszcze raz powtórzę, spalony jest wtedy, gdy napastnik twojej drużyny znajduje
się podczas
> podania/strzału za linią obrony przeciwnika i bierze udział w akcji. ;P
Nie wiedziałem, jakoś nas nie uczyli w klubie ... hm... ;/

Zauwarzyłem kilka razy podczas oglądania ligi angielskiej iż dwóch napastników będących
za linią obrony wymieniło kilka podań przed strzałem. Gdy kiedyś graliśmy (nie pamiętam
z kim, chyba z Rozpszą) miała miejsce taka sama sytuacja. Spalonego nie było...


A jak będzie przed to offside :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... To coś by wyjaśniało. Jakbym tylko był jeszcze sobie w stanie przypomnieć czy tak było na tych kilku meczach :P.. ale zapomnijmy fifa to fifa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb treningu: Wchodzisz w tryby gry i wybierasz tening.

Trening drużyny w trybie menadżerskim: wchodzisz w kalendarz i tam masz na dole opcje zaplanuj trening czy coś takiego, klikasz i wybierasz typ treningu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udałą się kiedyś sztuka kupna Kuby Błaszczykowskiego?:) Odkąd gram Fifę 09, to mi się nie udało a próbowałem w różnych okolicznościach, różnymi klubami i za każde pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz wziąłem troszkę słabszy klub, HSV. Stopniowo będę brał słabsze, bo takimi lepszymi idzie mi dobrze, za dobrze, za łatwo jest :/
Gaax, być może spróbuje ściągnąć Kubę :D

Próbowaliście kasować savy, czy coś? Bo mi już trochę za dużo miejsca zajmują xD (dużo przewijania w grze ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie gram ManUtd. Ale też mysle nad graniem jakimś słabszym klubem. Zastanawiam się nad Crystal Palace czy jakoś tak.

Mam też pytanie co do tego... Jeśli zajmę I miejsce to czy wchodze do ligi wyżej. Bo o ile dobrze pamiętam to CPal jest w I lidze angielskiej czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli zajmę I miejsce to czy wchodze do ligi wyżej.
Tak. :) Kilka razy wyprowadzałem drużyny z słabszych lig do wyższych. ;)

gaax@ Nigdy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 12:57, peryfraz napisał:

Ja na razie gram ManUtd. Ale też mysle nad graniem jakimś słabszym klubem. Zastanawiam
się nad Crystal Palace czy jakoś tak.

Mam też pytanie co do tego... Jeśli zajmę I miejsce to czy wchodze do ligi wyżej. Bo
o ile dobrze pamiętam to CPal jest w I lidze angielskiej czy coś takiego...


O,ja też gram klubem z tej ligi.Tyle że Birmingham.I muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony.Porządny klub na miarę Barclays Premier League,ale do awansu to mi jeszcze daleko,bo dopiero dwa (wygrane) spotkania za mna i 6 pkt.

PS.Znalazlem w Birmingham takiego zawodnika:
Quincy
Lat 22
Holandia
177 cm
73 kg
Prawa noga
Napastnik
Dodam,iż narazie ma 75 OGL,w 2 sezonie 83 i w 3 az 87,ale dalej,niestety zakryte.

PS2.Dobra formacje mam w Birming.,z naciskiem na grę skrzydłami,którą tak kocham;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi głupek!... Przez pomyłke zapisałem stan gry z ManUtd... teraz tych kilkanaście sezonów szlag trafił ;(...
No ale cóż... gram nie CPal lecz Wolve... coś tam oraz LA Galaxy :D, chęć zobaczenia legendarnego Bekhama* była większa ode mnie ^^


*Błąd zamierzony...


edit: Przede mną mecz z Chealsy w pucharze anglii... powiem wam o wyniku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 07:23, Assax napisał:

To znaczy że przegrałeś? Ja to ostatnio w ogóle nie przegrałem ,ale kiedyś trzeba zacząć
:D

Raczej że przegrałem ^^... gram tym jakimś Wolve...


@albinskia

Grałem. Mimo moich wszelkich starań, zmiany taktyki i różnych sposobów "natarć" nie udało mi się wygrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram HSV i normalnie se gram na pierwsze miejsce :P Mam tych samych piłkarzy, którzy tam byli w 1-wszej jedenastce. Tylko na ławkę pościągałem. Niekiedy mam takie dołki, nie mam pomysłu na akcje. Np. z Arminią remisuje.. albo przegrywam z Hannoverem a potrafię wygrać z Bayerniem xD Cóż. Na razie 1 miejsce ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak wielką ochote się wykrzyczeć wulgaryzmami na całe gardło... Dlaczego? Jak to się dzieje że po jednym meczu drużyna jest zmęczona jak po 1/4 sezonu ;/... Dwa, dlaczego w trakcie meczu niektórzy zawodnicy przestają mnie słuchac i nie biegają sprintem... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 21:32, peryfraz napisał:

Mam tak wielką ochote się wykrzyczeć wulgaryzmami na całe gardło... Dlaczego? Jak to
się dzieje że po jednym meczu drużyna jest zmęczona jak po 1/4 sezonu ;/


No to może graj inaczej? Jak wy gracie, że się tak piłkarze męczą? Sorry, ale nie mogę pojąć. Mi się męczą tylko jak daje symulacje..

... Dwa, dlaczego

Dnia 22.01.2009 o 21:32, peryfraz napisał:

w trakcie meczu niektórzy zawodnicy przestają mnie słuchac i nie biegają sprintem...
;/


Bo są zmęczeni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować