Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2009 o 17:14, XeMro napisał:

Jakie są wymagania sprzętowe do fify 09 na pc ?


Oficjalne wymagania z pudełka.


CPU with 2.4 GHz (single-core)
512 Megabytes of RAM (1 GB required for Windows Vista™)
DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 128 MB video card or equivalent
(must support Shader Model 2.0 or above - see supported chipsets in section 11)
DirectX® 9.0c Compatible Sound Card
512Kbps or greater broadband connection for online gameplay
MS compatible mouse
Keyboard
Please note that 16 bit colour is not supported

sorry, że po angielsku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak w wygląda tryb be a pro/zostań gwiazdą w najnowszej fifie ;)

1) czy jest możliwość transferu do innej drużyny, niż początkowo wybrana?

2) jak wygląda sprawa z podnoszeniem statystyk naszego zawodnika? Domyślam, że zaczynamy jako rezerwowy i później w miarę postępów w grze podnosimy nasze statystyki...

3) ...ale czy punkty ktore zainwestowaliśmy z trybie kariery przechodzą do "głównej gry", tzn czy grając na przykład mecz towarzyski zespołem w którym gra nasze alter ego, jego statystyki (podania, szybkość...) są odzwierciedleniem naszych postępów, czy są takie jak w momencie wykreowania zawodnika?

z góry thx za odpowiedź :)

btw interesuje mnie sytuacja z wersji na current geny (XBOX360/PS3), nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale napisze na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Tylko pod koniec sezonu.
2) Podnosi się nasz prestiż w klubie, w reprezentacji oraz mamy możliwość rozdzielania punktów doświadczenia zawodnikowi.
3) Tak możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 11:21, Nos Mucios napisał:

1)

Najpierw wybierasz jakiś klub w którym chcesz grać(czym większy klub to musisz się więcej namęczyć byś coś w nim znaczył i by byli z Ciebie zadowoleni) potem na koniec sezonu masz propozycje. ;)

Dnia 17.03.2009 o 11:21, Nos Mucios napisał:

2)

Najpierw się jest w rezerwach i gramy mecze rezerw i innymi graczami rezerwowych, bardziej to wygląda jak drużyna ,,młodzików". Gdy dobrze gramy i mamy sukcesy i prestiż to awansujemy w chierarchii(dobrze napisałem?) To kiedy awansujemy bardziej zależy od tego jak gramy, anie od naszych statów, ale logicznie myśląc to ,że jak dobrze gramy to możemy szybciej podwyższyć staty bo więcej PD wbja się ;P

Dnia 17.03.2009 o 11:21, Nos Mucios napisał:

3)

Chodzi Ci ,że jak grasz szybki mecz czy coś innego, nie tryb zostań gwiazdą sezony to czy nasza postać ma takie same staty jak w Be a pro ? Jak tak to nie. :P

>nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale napisze na wszelki wypadek :)
To ma duże znaczenie, bo w wersji na PC jesteś odrazu w pierwszym składnie drużyny, nie możesz przenieść się do innego klubu, nie ma meczów reprezentacyjnych, ani żadnych puchatrów i mistrzostw, prestiżu, rang w zespole i reprezentacji, kamery innej i w ogóle wszystko jest bez porównania.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwośc w trybie menadżerskim na włączenie zimy oraz na możliwości zmiany piłek na meczach? Bo mam odblokowanych sporo a nie da się nimi grac w sezonie, tylko w towarzyskich meczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:40, graczomaniak napisał:

Jest możliwośc w trybie menadżerskim na włączenie zimy


Sama się włącza jak jest zima.

Dnia 19.03.2009 o 20:40, graczomaniak napisał:

oraz na możliwości zmiany piłek
na meczach? Bo mam odblokowanych sporo a nie da się nimi grac w sezonie, tylko w towarzyskich
meczach.


Bo się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:45, Budep napisał:

> Jest możliwośc w trybie menadżerskim na włączenie zimy

Sama się włącza jak jest zima.

No nie bardzo sie włącza... Ile gram sezony to w 1szej rundzie nigdy nei było "zimy" chodzi tu o gre zawodników w długich rekawach itp.

Co do piłek, to na cholere komu inne?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:51, graczomaniak napisał:

> > Jest możliwośc w trybie menadżerskim na włączenie zimy
>
> Sama się włącza jak jest zima.
No nie bardzo sie włącza... Ile gram sezony to w 1szej rundzie nigdy nei było "zimy"
chodzi tu o gre zawodników w długich rekawach itp.


Ja też grałem wiele sezonów menadżerki i może w dwóch był śnieg. Po prostu pada sobie śnieżek, zawodnicy chuchają, długie rękawy i rękawiczki. Nawet gdzieś screena dawałem.
O, tutaj xD http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_46/20081115131812.jpg

Dnia 19.03.2009 o 20:51, graczomaniak napisał:


Co do piłek, to na cholere komu inne?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie czy do oryginalnej fify 09 mogę użyć generowanego cd keya? Bo braciak już się zarejestrował i ja na oryginalny cdkey już nie mogę, a muszę ściągnąć aktualizację składów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos z was kiedys jekies problemy z automatycznym zalogowaniem sie w fifi?Bo mi wlasnie sie zalogowac nie chce(nie jest to zwiazane z polaczeniem internetowym).Jest to dlamnie wazne bo jestem na 31 miejscu na swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 19:00, Iverson7 napisał:

Mial ktos z was kiedys jekies problemy z automatycznym zalogowaniem sie w fifi?Bo mi
wlasnie sie zalogowac nie chce(nie jest to zwiazane z polaczeniem internetowym).Jest
to dlamnie wazne bo jestem na 31 miejscu na swiecie...


Gratulację. Co...? A nie, sorry, nie wiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uffff...samo sie naprawilo(ale zdazylem juz e-mail do ea wyslac).Balem sie,ze bedzie tak jak u mojego kolegi,2 miesiace temu tez mu sie tak zrobilo i do teraz nie chce mu sie zalogowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni liga BBVA od primera división ? W fifie na Xboxie mam do wyboru sześć lig, a w tym te dwie. To jest przecież ta sama liga, to czemu do wyboru są dwie ? :P

Pozdr.

Edit: A już wiem... ta primera división to liga meksykańska. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku początkowym w FIFA 09 na XBOX 360 mamy pokazane jakąś akcję podczas gdy pada śnieg. Jednak ja takiej opcji w ustawieniach meczu nie znalazłem, jest tylko do wyboru dzień i noc. Czy nie ma tu deszczu i śniegu do ustawienia?
A to co mnie najbardziej wkurza w konsolowej wersji to brak zmiany numeru zawodnikom w trybie menadżerskim. Kupiłem Ronaldinho do Chelsea, a ten z 2 na plecach lata :/ Podobnie było jak kupiłem C.Ronaldo do Realu... Małe, ale jakże irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... To zależy od stadionu(chyba). Wiem ,że jest jeszcze zmierzch z pór dnia i takie inne. :P Pamietam ,że jakoś grałem z włączonym śniegiem, ale to chyba było na meczu reprezentacyjnym w zostań gwiazdą. ;)

Pozdr.

A w trybie menadżerskim to dopiero drugi mecz będę grał, więc nie wiem. :D

Edit: Jaki masz GameTag na XBL ? Może kiedyś razem zagramy sobie meczyk? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 14:26, albinskia napisał:

Hmmm... To zależy od stadionu(chyba). Wiem ,że jest jeszcze zmierzch z pór dnia i takie
inne. :P Pamietam ,że jakoś grałem z włączonym śniegiem, ale to chyba było na meczu reprezentacyjnym
w zostań gwiazdą. ;)

Pozdr.

A w trybie menadżerskim to dopiero drugi mecz będę grał, więc nie wiem. :D

Edit: Jaki masz GameTag na XBL ? Może kiedyś razem zagramy sobie meczyk? ;)

Póki co niestety nie mogę podłączyć się do XBL, ale pracuje nad tym więc kiedyś na pewno jakiś sparing można zagrać :)
A ten tryb zostań gwiazdom fajny? Bo mnie do niego nigdy nie ciągnęło.
Jeszcze co do trybu menadżerskiego to tam mało co można po za czasem ustawić :/ Jak np chcesz zmienić piłkę czy porę dnia to musisz opuścić tryb, wchodzić na pojedynczy mecz i tam w przedmeczowych ustawieniach ustawiasz piłkę, jak już wybrałeś to z powrotem musisz włączać tryb menadżerski i dopiero masz piłkę, którą chciałeś grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb fajny, ale na początku jest głupio jak gra się w drużyni rezerw, bo tam takie znane nazwiska... xD Wciąga zdobywanie wyższych rang w kadrze i teamie, wbijanie exp itp. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować