Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2009 o 11:10, NdysH napisał:

Opłaca mi się kupić FIFE 09 za 69zł nówke ?? I czy kupywać wszystkie ligi Live ??


Jak chcesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 17:24, Iverson7 napisał:

Wlasnie kupilem pakiet wszystkich lig do Sezon Live i jestem bardzo zadowolony:D.

Ile dałeś ? Jestem ciekawy czy drożej, czy taniej niż na X''boxie ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 17:30, Albii napisał:

> Wlasnie kupilem pakiet wszystkich lig do Sezon Live i jestem bardzo zadowolony:D.

Ile dałeś ? Jestem ciekawy czy drożej, czy taniej niż na X''boxie ;P

Pozdr.

Pakiet wszystkich lig kosztuje 19.95 zl:D.Teraz gram nie tylko Manchasterem,ale tez deuzynami ktore maja forme.
800 meczow granych jednym klubem moze sie znudzic:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/Ciach :D

A co dokładnie dają te ligi live ?? Bo zamierzam w tym tygodniu zakupić fife i zastanawiam się czy nie kupić także lig :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zakladasz konto online masz do wyboru jedna z 6 darmowych lig(angielska,wloska,hiszpanska,niemiecka,francuska i meksykanska) i z tej z ktorej wybrales dostajesz co tydzien aktualizacje formy zawodnikow.Czyli dajmy na to C.Ronaldo strzelil brame jego statystyki ida w gore,Van der Sar wpuscil 3 gole jego statystyki ida w dol,Anderson ma kontuzje-staty w dol,Tevez siedzi na lawie-staty w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 17:57, albinskia napisał:

Chodzi Ci ,że jak grasz szybki mecz czy coś innego, nie tryb zostań gwiazdą sezony to
czy nasza postać ma takie same staty jak w Be a pro ? Jak tak to nie. :P


:) gram w fife 09 już kilka dni i jednak jest na to sposób ;)

Wystarczy zostać kapitanem drużyny, następnie przejść do zakładki "skład" i zapisać skład w którym znajduje sie zawodnik którego prowadzimy. Działa to tak samo dla drużyn ligowych jak i reprezentacji, przynajmniej w wersji na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku!Wlasnie odkrylem,ze wiekszosc z tych ktorzy maja pierwsze miejsc w rankingu to oszusci majacy 2 konta (lub dobrego przyjaciela ktory sie im podklada)...Jezeli kogos to interesuje niech sprawdzi ostatnie mecze kilku czolowych graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam już słynny (z tego co widzę) problem z niekompatybilnym padem.Mój to MediaTech Warrior.Nie mogę ustawić np. wślizgu czy zwodów... Co muszę zmodyfikować żeby wszystko działało prawidłowo? Zmodyfikowałem plik Devdata tak,że mogłem ustawić przyciski na wślizg itd.ale za to piłkarzom odskakiwała piłka po podaniu,zwody wciąż nie działały a po naciśnięciu przycisku odpowiedzialnego za sprint piłkarz wariował i biegał w różne strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 10:06, dominik713 napisał:

Witam,mam już słynny (z tego co widzę) problem z niekompatybilnym padem.Mój to MediaTech
Warrior.Nie mogę ustawić np. wślizgu czy zwodów... Co muszę zmodyfikować żeby wszystko
działało prawidłowo? Zmodyfikowałem plik Devdata tak,że mogłem ustawić przyciski na wślizg
itd.ale za to piłkarzom odskakiwała piłka po podaniu,zwody wciąż nie działały a po naciśnięciu
przycisku odpowiedzialnego za sprint piłkarz wariował i biegał w różne strony...


Skopiuj ten plik do \Moje dokumenty\FIFA 09\user. To devdata, która jest już gotowa, działa chyba we wszystkimi padami(z moim mediatechem też działa)

http://rapidshare.com/files/221591227/devdata.dat.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest identycznie jak po "moim" zmodyfikowaniu - problem z odskakującą piłką,wciąż niedziałającymi zwodami i sprintem,gdy piłkarz biega sobie gdzie chce...

Jakieś inne pomysły? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 19:56, dominik713 napisał:

To jest ten sam plik... :/ No i wciąż to samo poza tym...


Wiem, że to ten sam. Ale ten poprzedni skopiowałem ze swojego folderu. Myślałem, że mogło coś w moich plikach pozmieniać, więc dałem ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować