Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gmail - Jak?

1570 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2005 o 15:25, Yasiu89 napisał:

> a mi ktos podesle zaproszenie do Gmaila? tommy79@o2.pl
Wysłałem:)


Myśle że otrzymał już sporo zaproszeń bo ja już wysłałem ok 14 ale mogło nie dotrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby ten temat nie miał już więcej schamatu: poproszę, dziękuję, poproszę, dziękuję..
Jak ktoś chce zaproszenie to niech pisze do mnie na maila. Po za tym to zaproszenie i tak nie jest potrzebne do zakładania konta (patrz wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja bym napisał inaczej - niech poda maila w formie xyw[at]mail[dot]com tylko obędzie się bez odpisywania "wysłane"
co do rejestracji to zaproszenie to jest obecnie jedyna forma otrzymania konta GMail ;] rejestracja w googlach to za mało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 13:36, KHRoN napisał:

a ja bym napisał inaczej - niech poda maila w formie xyw[at]mail[dot]com tylko obędzie się bez odpisywania "wysłane"
co
do rejestracji to zaproszenie to jest obecnie jedyna forma otrzymania konta GMail ;] rejestracja w googlach to za mało ;]


Własnie o to mi chodziło... żeby nie było bezsensownego pisania "poproszę o zaproszeni" potem "wysłane" i "dziękuję".
Jak ktoś będzie przeglądał ten temat najzwyczajniej w świecie sobie oleje. Ten temat jest o dyskusjach o GMail.
Ot tak, moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jaką dyskusję? :) nawet pierwszy post to pytanie jak dostać GMaila ;] ja proponuję pozostawić go jako miejsce gdzie można podać maila na jakiego zaproszenie wysłać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 12:45, Don Lizak napisał:

Wysłałem..


zacytuję:
>> żeby nie było bezsensownego pisania "poproszę o zaproszeni" potem "wysłane" i "dziękuję"<<

widzę że konsekwentność jest twoją mocną stroną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 13:19, KHRoN napisał:

> Wysłałem..

zacytuję:
>> żeby nie było bezsensownego pisania "poproszę o zaproszeni" potem "wysłane" i "dziękuję"<<

widzę
że konsekwentność jest twoją mocną stroną :))


Mylisz się. Podałem jedynie swoją propozycję. Nie przyjeła się, bo stwierdziłeś, że ten temat właśnie jest od zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znaczy się widze że pogrubienie mi się walneło z jakiegoś powodu O_o bo mało objąć tylko "potem "wysłane" i "dziękuję""

chodziło mi tylko o to że nia ma naprawdę sensu powiadamiać "wysłane", bo taka osoba otrzymuje zwykle i tak ze trzy powiadomienia, niezależnie czy ktoś o tym napisze czy nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 13:46, KHRoN napisał:

znaczy się widze że pogrubienie mi się walneło z jakiegoś powodu O_o bo mało objąć tylko "potem "wysłane" i "dziękuję""

chodziło
mi tylko o to że nia ma naprawdę sensu powiadamiać "wysłane", bo taka osoba otrzymuje zwykle i tak ze trzy powiadomienia,
niezależnie czy ktoś o tym napisze czy nie ;]


Możliwe, ale po co ktoś, kto poprosił o zaproszenie miałby dastać ich na przykład z 10 od każdego :P
Z resztą.. o czym my gadamy ... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 16:15, pieknykot napisał:

Co to jest Gmail :) ? . Serio pytam .

Gmail jak sama nazwa wskazuje Gmail to jest skrzynka pocztowa ktora ma 2,5 GB (i rosnie) na wykozystanie i mozesz wysyłac pliki o pojemnosci 10 MB i zeby sie zarejstrowac to potrzebujesz zaproszenie...

mam nadzieje ze jasno wytłumaczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować