Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gmail - Jak?

1570 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2005 o 13:50, LifaR napisał:

Ja żałuję jedynie że nie ma tworzenia katalogów, bo lubię sobie segregować pocztę (...)


Od segregowania masz przeciez etykiety :), ktore sa o tyle ciekawym rozwiazaniem ze jedna wiadomosc mozesz przypisac do kilku ''folderow'', a nie tylko do jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2005 o 08:16, L0ck3 napisał:


"Illegal Attachment"

ja tak miałem jak wysyłałem pliki
.exe - gmail nie pozwala na ich wysyłanie.

JA nawet niemoge wysłac na Gmai''al pilków które są spakowane "zip" i "rar"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 14:15, Phantom Lord napisał:


> > > "Illegal Attachment"
> > > ja tak miałem jak wysyłałem pliki
> .exe - gmail nie pozwala na ich wysyłanie.
> >
JA nawet niemoge wysłac na Gmai''al pilków które są spakowane "zip" i "rar"


Być może też jest zabronione ich wysyłanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tego Gmaila nigdy nie zapełnie jak niemozna dodawac pliki ktore sa spakowane bo z innego konta(email) sobie zrobiłem wirtualny dysk plikow ktore waza do 10 mb a sa bardzo potrzebne a na dysku moga sie przezprzypadek skasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 14:26, L0ck3 napisał:

> JA nawet niemoge wysłac na Gmai''al pilków które są spakowane "zip"

>> i "rar"

Dnia 30.10.2005 o 14:26, L0ck3 napisał:


Być może też jest zabronione ich wysyłanie.


Wystarczy tylko zmienić ich nazwę i już powinny pójść bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Dzięki, nie pomyślałem że etykiety służą do tego właśnie celu ;-) Ech, trzeba było przeczytać jakąś pomoc czy FAQ :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 15:37, LifaR napisał:

Dzięki, nie pomyślałem że etykiety służą do tego właśnie celu ;-)


Ja tez dopiero dzis rano wpadlem na to zupelnie przypadkowo :)

---> Phantom Lord
Gmail nie przyjmuje plikow .exe nawet jesli sa spakowane (wszystko inne spakowane powinno pojsc bez problemu), wiec najprosciej zrobic tak jak radzi Sarafan_Knight, czyli zmienic rozszerzenie na jakies inne.

A co do limitu 10MB, to podczas wysylania dodawane sa informacje, pozwalajace na bezpieczne przesylanie i odtworzenie pliku, wiec czasem po dodaniu tych danych plik 6MB moze nie miescic sie w limicie.
Ale to wszystko i jeszce wiecej mozna znalezc w pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 17:07, Radek_R napisał:

co do limitu 10MB, to podczas wysylania dodawane sa informacje, pozwalajace na bezpieczne przesylanie i odtworzenie pliku,
wiec czasem po dodaniu tych danych plik 6MB moze nie miescic sie w limicie.


Ale to zalezy bo czasem udawło mi sie załadowac na poczte plik ktory wazył koło 9mb i poszedł "w swiat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 15:54, Phantom Lord napisał:

czy cos innego czeba z tym zrobic??


ściągasz którykolwiek - to ten sam plik (są dwa miejsca do ściągania jakby jedno nie działało)
a potem go instalujesz i działasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będący od kilku miesięcy w fazie beta serwis Google – Gmail będzie funkcjonował pod inną nazwą. W związku z zarejestrowaniem nazwy „Gmail” w urzędzie patentowym Google nie ma prawa wykorzystywać nazwy swoich skrzynek mailowcyh.

W Wielkiej Brytanii lider wyszukiwania informacji Google został zmuszony do zmiany nazwy swojego produktu Gmail. Będzie on prawdopodobnie funkcjonował pod inną nazwą „Google mail”.

W związku ze zmianą nazwy serwisu inna będzie także domena przypisana naszym kontom w serwisie gigantycznych skrzynek Google. Nasz adres mailowy nieco się wydłuży, ze zwięzłego „@gmail.com” na „@googlemail.com”.

Google zapewnia, że zmiana nazwy serwisu oraz domen nie będzie miała wpływu na funkcjonowanie serwisu a maile będą dochodziły tak jak powinny. Zarząd Google nie daje za wygraną i na drodze sądowej domaga się prawa do nazwy Gmail.

Warto dodać, że od pewnego czasu wszystkim nowo założonym kontom mailowym przydzielana jest domena @googlemail.com.
- webdiary.pl

Co o tym sądzicie? Ja mam nadzieje, że nazwa Gmail pozostanie. Nie dość, że jest krótsza, to jeszcze poinformowałem większość znajomych, a niechciałbym podawać im, że muszą pisać "googlemail.com" zamiast "gmail" com. Poza tym wszędzie trzebaby zmieniać przekierowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 18:54, lordfett napisał:

Będący od kilku miesięcy w fazie beta serwis Google – Gmail będzie funkcjonował pod inną nazwą. W związku z zarejestrowaniem
nazwy „Gmail” w urzędzie patentowym Google nie ma prawa wykorzystywać nazwy swoich skrzynek mailowcyh.

W Wielkiej
Brytanii lider wyszukiwania informacji Google został zmuszony do zmiany nazwy swojego produktu Gmail. Będzie on prawdopodobnie
funkcjonował pod inną nazwą „Google mail”.

W związku ze zmianą nazwy serwisu inna będzie także domena przypisana
naszym kontom w serwisie gigantycznych skrzynek Google. Nasz adres mailowy nieco się wydłuży, ze zwięzłego „@gmail.com”
na „@googlemail.com”.

Google zapewnia, że zmiana nazwy serwisu oraz domen nie będzie miała wpływu na funkcjonowanie
serwisu a maile będą dochodziły tak jak powinny. Zarząd Google nie daje za wygraną i na drodze sądowej domaga się prawa
do nazwy Gmail.

Warto dodać, że od pewnego czasu wszystkim nowo założonym kontom mailowym przydzielana jest domena @googlemail.com.

- webdiary.pl

Co o tym sądzicie? Ja mam nadzieje, że nazwa Gmail pozostanie. Nie dość, że jest krótsza, to jeszcze poinformowałem
większość znajomych, a niechciałbym podawać im, że muszą pisać "googlemail.com" zamiast "gmail" com. Poza tym wszędzie trzebaby
zmieniać przekierowania :/

dotyczy to tylko użytkowników rejestrujących się z Niemiec i Anglii (ponieważ tam nazwy "gmail" były już zarejestrowane przed Google''owym Gmial''em)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 20:38, Van Waterflew napisał:

ja tesz chcem van_waterflew@o2.pl

Wysłałem.

Dnia 30.10.2005 o 20:38, Van Waterflew napisał:

PS: a tym gmailu jest możliwość "preztransportowania" maili ze starego adresu e-mail

Taka mozliwość może być na starym adresie (czyli w tym wypadku o2) ale przeważnie jest w płatnych kontach pocztowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 20:47, Yasiu89 napisał:

Taka mozliwość może być na starym adresie (czyli w tym wypadku o2) ale przeważnie jest w płatnych kontach
pocztowych.


Tak, o2 ma darmowe przekierowanie. Na interii trzeba zapłacic 19 zł rocznie, czyli mieć wykupione "lepsze" konto. W nim jest przekierowanie. Podobnie jest na WP, tylko "PRO" ma przekierowanie... W tym wypadku o2 rulez, ale ogólnie gmail rulez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kiedy chcę się zalogować do swojej poczty to widnieje napis Proszę czekac... jest on umnie dość długo (dłużej niż na innych portalach) Czy u was też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować