Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść nowin z imprezy PlayStation Day

38 postów w tym temacie

Renor Mirshann

PlayStation 3 przed Xboksem 360 w Europie, Metal Gear Solid 4 w pakiecie z konsolą również dla nas, LittleBigPlanet w październiku, Killzone 2 w lutym przyszłego roku, Motorstorm 2 z podtytułem Pacific Rift... To tylko część ważnych informacji, jakie przyniosła ze sobą wczorajsza impreza Sony w Londynie - PlayStation Day 2008.

Przeczytaj cały tekst "Garść nowin z imprezy PlayStation Day" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa.. "Europo, nie dostaniesz od nas DualShocka3, o wersji 80GB też zapomnij, generalnie mamy cię w głębokim poważaniu jeśli chodzi o wydanie czegokolwiek, ale jesteśmy ci wdzięczni, że u ciebie prowadzimy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dark master
Słyszałeś o allegro.pl ;).
A tak na serio, to bardzo się cieszę, że spolszczą Killzone 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, że SCE zarabia więcej w tym przypadku, nawet u nas, a to wszystko dzięki piractwu.
Sam mam PS3, kupie pare gier i poczekam co pokaże MS i Blizzard, bo mam nadzieje wybrać się zimą do MM na wyprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o rzekomo planowanym na wrzesień nowym modelu PS3 cicho? Trzeba poczekać jeszcze trochę i dopiero wtedy dołożyć swoją cegiełkę do tych 5 milionów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, event możemy zaliczyć do udanych, bo "wyszło" z niego sporo ciekawych informacji.

Obsuwa Killzone 2 trochę mnie martwi, bo spodziewałem się, że na gwiazdkę zagram już sobie w tego znakomicie zapowiadającego się shootera. No cóż, pozostanie mi jednak czekać aż do lutego. Wolę jednak poczekać, niż dostać produkt "nie dopieszczony" do końca :) Cieszy mnie wiadomość, że w Resistance 2 będzie tryb co-op - nie miałem jeszcze okazji mieć dostęp do takiego trybu, dlatego chętnie go wypróbuję na Resistance 2 :) Podtytuł nowego Motorstorma jest niezły, myślę że każdy go szybko zdoła zapamiętać. Informacja, że w Europie jest więcej Playstation 3 od Xboxa 360 to dla mnie pewne zdziwienie - wiedziałem, że PS3 znakomicie się sprzedaje, ale że tak szybko wygra z X360 na Starym Kontynencie to nie :) X360 jest dłużej od PS3 o czternaście miesięcy, a mimo to sprzęt od Sony już znalazł więcej nabywców. Brawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"PlayStation 3 przed Xboksem 360 w Europie"

Co za bzdura, Sony jak zwykle kręci...
W Europie nadal prowadzi X360 i to o prawie 1mln konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do resistance 2. wyobrarzacie sobie panie i panowie jakie olbrzymie mapy chlopaki z insomniac beda musieli przygotowac do trybu multi??!! to bedzie cos niesamowitego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko i treściwie: HELL YEAH SONY! PLAYSTATION3 FTW! :D
Sony, good job. Wyprzedzenie Xa w Europie jasno świadczy o tym, jak dobrą konsolą jest PS3 i że ludzie ufają marce. Zostaje ostatni bastion jankesów, czyli ich homeland. Time to begin invasion! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, o wy naiwni, ja wiem, że jak ktoś powie, że tak jest to tak jest niemniej jednak szukam grzebię w internecie danych o sprzedaży konsol w Europie i nic, skoro tak jest to chciałbym widzieć to na własne oczy nie wystarczy mi pusta gadka kolesia z Sony.

Dowodu czarno na białym proszę podać podem najwyżej pogratuluję, jak na razie nie widać nic...
A dla mnie to ważne sam stale zastanawiam się którą konsolę zakupić i która lepsza jest, jak dla mnie na ps3 na razie za mało gier jest

proszę bardzo z tego wynika, że na koniec 2007 r. ciągle prowadzi X-BOX w walce z PS3, co do osattecznych wyników należy poczekać do końca roku

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,4893946.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 18:45, marselus napisał:

jak dla mnie na ps3 na razie za mało gier jest


Za mało gier? I tak byś wszystkich nie kupił, a najlepsze tytuły wychodzą na obie konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto pełne lekceważenie przez Sony Starego Kontynentu.

Europa dostanie zestaw PS 3 z MGS 4 ? Doskonały żart. Pomijając różnice w kursach walut (często używane przeliczenie dolar = euro) ile tak naprawdę gracz zaoszczędzi kasy na takim połączeniu (kilkanaście / kilkadziesiąt złotych) ?

To że MGS 4 jest doskonałym powodem do zakupu konsoli jest oczywiste, ale w porównaniu z resztą świata Europa wypada jak śmietnik. Sony musi się pozbyć Sixaxisów bo wprowadza teraz Dual Shocki 3, a więc co robi, wciska je nam na siłę razem z konsolami.

Ja osobiście zamierzałem nabyć PS 3 w momencie pojawienia się MGS 4. Co prawda wolałbym wersję z 80 gb dyskiem, ale na dobrą sprawę zgodziłbym się na 40 gb, jednakże nie jestem w stanie zgodzić się na wymuszanie na graczach Sixaxisa dlatego, jeśli się nic w tej sprawie nie zmieni, poczekam z zakupem PS 3 aż Sony zmodyfikuje trochę swoją politykę w sprawie Europy (sprowadzanie konsoli z USA chyba troszkę mija się z celem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować