Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - wartość sprzedanych egzemplarzy to pół miliarda USD!

59 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2008 o 22:55, Rob02 napisał:

Wszyscy mówią że GTA 4 wyjdzie na PC, nawet ja mam taką nadzieję, ale jak dotąd cicho
na ten temat wypowiada się R*


Przy tym potoku forsy, to już pójdą na fali i wydadzą na PC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV sprzedaje się jak świeże bułeczki, co oczywiście było do przewidzenia. Teraz pozostaje czekać na wersję PC, która, miejmy nadzieję, ukaże się jeszcze w tym roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy GTAIV na PC? Kiedy GTAIV na PC? Kiedy GTAIV na PC? Ludzie uspokójcie się. To czy wyjdzie bądź nie na PC to w zasadzie różnica 900zł (x360 arcade + ok150zł za grę więcej ) o ile komp nie wymaga upgrade''u bo wtedy różnica jest jeszcze mniejsza (powiedzmy że wystarczy wymienić tylko grafikę na 8800gt + gra = ok 650zł). Sam niestety nie mam ps3/x360, ale jak sprzęt jeszcze potanieje i ta GRA wejdzie do platyny to pewnie kupię. Wiecie czemu gtaIV nie wyjdzie na pc? Ponieważ od czasu San Andreas nie wydali ani jednego tytułu na pc (np. Bully, Table Tenis czy Manhunt 2) i nie zapowiada się żeby jeszcze jakaś się kazała. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... A my gdybaliśmy czy by nie przekroczyła tych marnych 400 mln $. A tutaj pół miliarda (500 000 000)... Aż takiego wyniku się nie spodziewałem. No i pomyśleć, że to jeszcze nie koniec...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że na samych konsolach zarobi miliard, a jak wyjdzie na kompa, to kolejny miliard, albo i więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miliony zysków z PC?? haha, dobry zart. Jak już inni wcześniej wspominali, niektórzy kupią oryginalną grę, a reszta to przez torenty lub będą kopiować sobie, właśnie dlatego R* może mieć powód do nie wydania GTA IV na PieCa, bo zyski ze sprzedaży na tą platformę będą nieporównywalnie niższe mimo tak wielkiej liczby użytkowników PC i tych którzy będą posiadać i grać w tą grę ;] Ja sam osobiście mam ps3 i gram sobie w GTA IV od kilku dni, więc nie oczekuje wersji na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk Mogilno mój brat by nie kupił Gta IV ale piwa by nie pogardził

Rzezim < Wartość sprzedaży to nie to samo co zysk...

Prawda A gdzie blu-raj _Ps3 płyty DVD (xbox360), marketing...
wychodzi na te 400 milionów tak czy siak

Sam kupuje Xboxa 360 Premium z bernotem paradise + gra GTA IV (około 1300zeta) bo jest taniej niż Ps3 (około 1700zeta) i gra razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe... ooj szanowni koledzy konsolowcy :) mnie sie wydaje ze te wszystkie kometarze o tym jakie to PC jest beee i spiracone wynika tylko z tego ze wam zal d... sciska ze wy za orginala placicie ponad 200 jak chcecie miec odrazu gierke a na PC pojawi sie sie pozniej za 70/80 zl w dodadtku dopracowana z lepsza grafa i innymi bajerami :P:P:P cieszcie sie i radujcie a portfele wasze chudszymi beda, amen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 23:38, Obrońca Słoni napisał:

"Wiedzieliśmy, że Grand Theft Auto IV wytyczy nowe szlaki na polu doświadczeń płynących
z gry dzięki zajmującej fabule, nieprzeciętnej rozgrywce oraz akcji mającej miejsce na
terenie całego miasta."

Ta... wystarczyłoby zmienić grze tytuł i wtedy sprzedaż byłaby co najmniej o połowę mniejsza.
:)


Pewnie i tak, ale na taką silna markę to też trzeba sobie ciężko zapracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@netoo

Nie zazdroszcze, ze ty MOZE (choc IMO nie) zaplacisz za GTA4 na PC 100zl. Nie czuje sie oszukany, bo place chociazby za to, ze mam te gre WCZESNIEJ, no i tak naprawde wychodzi taniej, bo ty dokupisz karte do tej gry, zeby ci poszla plynnie za jakies 700zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli przewidywania anlityków sprawdziły się w 100%, Rockstar mógłby teraz spocząć na laurach, ale liczę na konwersję gry na PC oraz następne części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Rockstar, gratulujemy, należy wam się ta kasa.
Tak przy okazji, jestem bardzo wdzięczny, że R* nie sprzedało się przed premierą GTA4 smutnym panom z EA Games. Myśleli (EA), że się załapią na łatwe siano, buhaha! Ale im pewnie teraz jęzory wyszły na wierzch!!! :D:D:D
Jeszcze raz gratulacje!
Go R*!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje gratulacje :)
Zrobili z tym GTA taką masakrę, że dziś kupiłem X''a a jutro kupuję GTA - kto by pomyslał że ktokolwiek mnie namówi kiedyś na konsolę? Magia tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować