Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty 5 w drodze, pierwsze szczegóły

80 postów w tym temacie

pepsi

Firma Activision potwierdziła, że trwają prace nad piątą częścią serii Call of Duty. Poinformowano, że akcja przeniesie graczy w nowe terytoria, jednak szczegółów na razie nie ujawniono. CoD 5 pojawi się na plaformach PC, PS2, PS3, X360, Wii i DS.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty 5 w drodze, pierwsze szczegóły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oni jakies kpiny sobie robia ? Czy tez moze to efekt zlego tlumaczenia newsmana?

Wydawalo mi sie, ze oficjalna i powszechnie znana informacja jest tworzenie gry przez Treyarch.

Gra jest w produkcji podobno od roku. Infinity Ward wystartowali juz podobno z szosta czescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo po wprowadzeniu CoDa do czasów dzisiejszych, każda kolejna część będzie dla mnie upychaniem na siłę. Bo co dalej? Wojny w galaktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to całe szczęście że będzie na PC bo już myslałem że zrobią ten sam numer co z 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nie kupilem cod4 :) moze skusze sie na 5cz :] ale to juz staje sie nudne zawsze lubialem cod1 i 2 pozostale to juz fakt upychanie na siłę kolejnych części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jak można było się spodziewać, mają w planie wszystkie możliwe konsole+PC, a PSP olali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Emeraldar - na Pacyfiku? I w końcu wprowadzą tę misję w skali czasu 1:1 gdzie kajakiem płyniesz z Japonii do Perl Harbor? :)
Ale racja, bardzo miło, że wyjdzie na PC.

@Blober - dla mnie CoD4 pod względem fabularnym roznosił 1 i 2 na strzępy... czasy współczesne nie są takie złe, ile w końcu razy można zabijać wrednych Hitlerowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że zagrałbym w COD’a, który rozgrywa się za czasów wojen napoleońskich, ale to tylko marzenie. COD 4 jest wspaniały ciekawe czy COD 5 też czymś zadziwi. No i dobrze, że będzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde znowu olali psp coś mi sie zdaje że inne firmy tez beda tak robić oj chyba trzeba bedzie sprzedać psp i kupic jakaś konsole stacjonarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 12:23, Tomaszek92 napisał:

Jak nowa sceneria to może wojna w Wietnamie??

To też byłby świetny pomysł. Trochę mam już dosyć tych IWW i IIWW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera - jesień tego roku
Twórca - Treyarch
Czas trwania produkcji - początek 2007

To nie są jakieś tajemnice. W momencie wyprodukowania 3 części było powiedzane, że Call of Duty będzie się pojawiać w regularnych odstępach co roku. Parzyste numery będzie produkować Infinity Ward, a nieparzyste Treyarch. W ten sposób każda z tych firm ma 2 lata na produkcję gry dzięki czemu nie będzie wpadek jak przy Need for Speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny CoD w jaki grałem to dwójka a tu już piątka w drodze , muszę jak najszybciej nadrobić zaległości. Ale martwi mnie jedna rzecz dlaczego producenci nie pomyśleli o PSP ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież Infinity Ward może zrobić dopiero 6 część bo nad 5 siedzi Treyarch ??? ... czy jednak udało się przełamać system " naprzemian " i IW robi Piątkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować