Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Burnout Paradise także na PC!

142 postów w tym temacie

No w końcu jakaś dobra wiadomość:P W momencie wydania popędze jak oszalały po te gierkę. A narazie pozostaje mi napalanie sie na gameplay''e na youtube:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NARESZCIE!!! Nie mogłem się już doczekać,ta gra wymiata, ale nie uśmiecha mi się kupować X360 lub PS3. Coś mi się wydaje że twórcy FlatOut może byc ciężko:D:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAA!!!! brrr zwwww!!! ble ble ble!!

myslaem ze nigdy nie pogram w te gre a tu taka nownia!! ta gra jest 100x lepsza od obu Flatoutow razem wzietych! te uszkodzenia! cud, miod! moglbym jezdzic tylko i robic co chwile czolowe ze sciana!!!
aaaa!! nie wytrzymam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę rzec tylko jedno : Yes Yes Yes!
W końcu będzie mi dane pośmigać i porozwalać się w iście Burnoutowym stylu
na laptopie, całe szczęście, że panowie zrozumieli powagę sytuacji i nie serwują
nam byle jakiej konwersji, tylko specjalne przystosowanie.
To się chwali!
Nic, tylko zacierać łapy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś po poprzedniej odsłonie Burnout''a nie mam zamiaru kupowac Paradise, czy to na PC czy też na konsole. Wole Forza 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ta część, ale poprzednie to typowe zręcznościówki, które niezbyt przypadły mi do gustu. Lepsze są symulatory jak Forza, czy Gran Turismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, brakuje takich gierek na kompie. W tej chwili nie pozostaje mi nic, ponad pokazać na przykład tej gry i śmiać się z gości, którzy uważają że PC jako platforma jest fuj i ogólnie do du**, nie ma szans rozwoju i upada. Kto wie, jeśli zostanie dobrze oceniony, może nawet kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dniem 09.05.2008 zmarł prawdziwy Burnout...
Port stricte konsolowej gry wyląduje na PieCu... Świat stanął na tyłku :/
Miejmy nadzieję, że to jednorazowy wyskok i kolejne części pozostaną tylko na konsolach, bo jeśli Paradise na PC to początek Wielkiej Masówy EA, to ta seria skończy albo równie fatalnie, albo nawet gorzej co NFS - na samym dnie, zakopana w mule. A tego bym nie chciał, bo jestem fanem serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow! od czasu jak grałem w któregoś burnouta na ps2 u kolegi jestem wielkim fanem serii, chociaż samych konsol nie mogę strawić (głownie przez pady) i żadnej nie posiadam. za to z chęcią skasuję kilka ślicznych autek na swoim blaszaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:46, HEDONISTA napisał:

huraaaaaaaa ciesze sie nareszcie i nie musze kupowac konsoli :) wszyscy sie cieszmy.
to jakie weymagania i kiedy w sklepach?

Wymagania zapewne kosmiczne + dostęp do netu + securom + sprawdzanie dysku w napędzie + 10 - dniowa rejestracja na sieci + .... + .... + zaraz kto to wydaje ? No tak EA Polska, to jeszcze kilka "usprawnień" można dopisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu zobaczy czy gra jest taka jak mówią inni :D A teraz samochodówek bardzo mało dobrych wychodzi z chęcią zagram. Może demo wyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!! Vivat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od dawna na to czekałem! Nie lubię grać w samochodówki na padzie więc jak dotąd nie grałem w żadną odsłonę serii, but... at last i will have a chance to try what means to burn out!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować