Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Burnout Paradise także na PC!

142 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2008 o 16:40, DK. napisał:

"twórcy postanowili przebudować mechanikę rozgrywki właśnie pod kątem pełnego jej dostosowania
do możliwości oferowanych przez platformę PC." - Aha czyli grafa do d**y będzie...

To grafa chyba będzie lepsza (jak ktoś ma mocnego kompa). Gorzej może być z sterowaniem, bo niestety to klawiaturowe w ścigałkach jest słabe (pad jest jednak trochę lepszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DK. grafa będzie dobra jak znaczek Nvidi będzie na początku gry XD
A jak będzie to zbrechtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam nie robił gry dla piratów... Już widzę miny tych wszystkich gnojków jak skaczą z radości, tym samym wypisując już na czystej pytce DVD Burnout: Paradise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:56, Shini napisał:

Rozwojem pc nazywasz kolejny raz wydanie na nim kilkumesięcznej już gry z konsol? :)


Lepiej dostać ulepszoną wersję (np. AC, ME, DMC4, GoW, BP) niż pogorszoną (np. DMoM&M Elements, Orange Box na PS3, UaW, Quake 4), tak więc to chyba rozwój gdy się idzie do przodu z kolejną wersją zamiast się cofać, no nie?

RX-8

Dnia 09.05.2008 o 15:56, Shini napisał:

Z dniem 09.05.2008 zmarł prawdziwy Burnout...
Port stricte konsolowej gry wyląduje na PieCu... Świat stanął na tyłku :/


Stanął na tyłku jak coś tak PCowego jak HL2 wyszło na konsole (chociaż PS3 gdy chciało go spróbowało to zaczęło się krztusić ;)), a PC w odróżnieniu do konsoli przyjmie wszystko, bo co to dla mnie za różnica jak sobie podłącze pada czy kierownicę do PC, a samego PC np. do TV?

Namaru

Dnia 09.05.2008 o 15:56, Shini napisał:

Z drugiej strony zastanawiające jest to, że spora część pordukcji konsolowych trafia obecnie na rynek PC gdzie > cena orginału jest ok 2 razy mniejsza, a zatem również ich zysk (do tego ceny gier konsolowych długo
utrzymują sie na wysokim poziomie). Choć to właściwie specyfika rynku europejskiego (w szczególności Polski), > czyli konsolowego zaścianka.


Ich zysk jest taki sam jeśli nie wyższy (na jednej sprzedanej grze), cały trik polega na tym że PC jest platformą nienależącą do nikogo, dzięki czemu nie ma jakichś ograniczeń czy opłat licencyjnych, które właśnie powodują że na gry konsolowe musisz wybulić kilka razy więcej (to takie info jakbyś się kiedyś zastanawiał dlaczego tak jest; żadna akcja charytatywna dla PC, po prostu brak wielkiego SSANIA przez producenta konsoli).

DK.

Dnia 09.05.2008 o 15:56, Shini napisał:

"twórcy postanowili przebudować mechanikę rozgrywki właśnie pod kątem pełnego jej dostosowania do
możliwości oferowanych przez platformę PC." - Aha czyli grafa do d**y będzie...


To konwersja konsola > PC, więc raczej odwrotnie ;)

O proszę jak obsypało wkurzonymi konsolowcami XD

gothicsheep

Dnia 09.05.2008 o 15:56, Shini napisał:

Fajnie, że mi pójdzie! (czyt. konsole roxX, pc sux, jeśli o gry chodzi)


Klimos

Dnia 09.05.2008 o 15:56, Shini napisał:

Niestety na serio.


master matrox

Dnia 09.05.2008 o 15:56, Shini napisał:

Ja tam szczerze mówiąc mam mieszane uczucia.

Dnia 09.05.2008 o 15:56, Shini napisał:

Burnout zawsze był kojarzony z konsolami i tak powinno zostać. Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie tego > tytułu na PC, no ale skoro wydaje go EA, to było możliwe, że wpadną na tak genialny pomysł. Znając życie od > razu zostanie on spiracony, a więc muszą się narazić także na spore straty.


ibisz

Dnia 09.05.2008 o 15:56, Shini napisał:

Nie!!!!! (...)


SKIL

Dnia 09.05.2008 o 15:56, Shini napisał:

Ja bym tam nie robił gry dla piratów...


Co tu jest do komentowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo zobaczymy ile będzie pirackich egzemplarzy, piraci mają ME Burnota i może GTAIV taaa dla złodziei takie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:57, SKIL napisał:

Ja bym tam nie robił gry dla piratów... Już widzę miny tych wszystkich gnojków jak skaczą
z radości, tym samym wypisując już na czystej pytce DVD Burnout: Paradise.

to nie rób, co się martwisz za developera i wydawcy, nie Twoja kasa, widocznie (a nawet na pewno) opłaca im się robić gry na PC, koszty produkcji już się zwróciły a konwersja to już mniejszy nakład finansowy a kilkadziesiąt mln $ zawsze się przyda, straty z piractwa są nie są do oszacowania.

Wracając do tematu to super, przez parę dni na stronie EA było logo PC przy tej grze ale jak usuneli po paru dniach myślałem, że się pomylili a tu okazuje się, że już coś działali z konwersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, to jednak plotki okazały się prawdziwe. Ciekawe tylko kiedy się dokładnie ukaże? Mam 4 częsć i Dominator na PS2 i to były (i są) bardzo dobre ścigałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:09, ROTFL napisał:

Stanął na tyłku jak coś tak PCowego jak HL2 wyszło na konsole (chociaż PS3 gdy chciało
go spróbowało to zaczęło się krztusić ;))


Bardziej wynika to z nieudolności programistów ty geniuszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:09, Fallen-Death napisał:

SKIL cóż za zawiść tak, bardzo Cie boli że Pctowcy też mają szansę zagrać w burnouta?


Nie boli mnie to, że Ty pójdziesz do sklepu i kupisz tą gre. To jest OK.
Mnie boli to, że jakiś skurczybyk ściągnie sobie bezkarnie grę z internetu i będzie grał w najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:11, BigFish napisał:

Taaa.. będzie na PC, a 40 milionów osób ściagnie z neta, tak jak UT3 :F

nie powtarzaj bzdur, to była fałszywa informacja, Epic zaprzeczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:19, Sad Statue napisał:

> > Nie powiem, brakuje takich gierek na kompie. W tej chwili nie pozostaje mi
nic,
> ponad
> > pokazać na przykład tej gry i śmiać się z gości, którzy uważają że PC jako
platforma
>
> > jest fuj i ogólnie do du**, nie ma szans rozwoju i upada. Kto wie, jeśli zostanie

> dobrze
> > oceniony, może nawet kupie.
> Rozwojem pc nazywasz kolejny raz wydanie na nim kilkumesięcznej już gry z konsol?
:)

Błagam Cię. Rozwój podałem jako przykład prucia się "ynteligentów". A co do gry - z kilku
miesięcznym poślizgiem? Seria która od lat nie była wydawana na PeCetach, została w końcu
i na niego wydana. Nie odwrotnie. Więc chyba to świadczy, iż twórcy uważają, że jest
sens i najnormalniej w świecie "opłaca się". W tłumaczeniu dla ignorantów, w najprostszych
słowach, jakich potrafię - rynek gier komputerowych nie jest tak całkiem do du**

W tłumaczeniu dla ignorantów - grę wydaje EA. Z całym szacunkiem jakim ostatnio darzę tę firmę, oni jednak lecą ostro na kasę ;) A skoro nowy Burnout okazał się fpytaśny, to czemu nie wydać go na pc?

ROTFL, powiedz mi czego to ja takiego pod konsolę nie podepne, skoro na PS3 nawet mogę sobie Linuxa zainstalować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa, choć to trochę burzy wizerunek serii, to dla niektórych graczy to jednak fajna sprawa jest. Choć granie na PC-cie to już pewnie nie to, ale i tak może być niezłe. Ja jednak wolałbym wersję na PSP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yupi! Nareszcie jakaś porządnie zrobiona rozpierducha samochodowa, a nie jakiś FaltOut czy Crashday, w końcu...
Na PC to w takich klimatach posucha, a nareszcie z konsol przybędzie najlepszy z tego typu.... :D

Ta gra to dla mnie "must have", nawet gdyby była 2 razy droższa niż standardowe premierówki PC... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ogolnei sie czepacie pecetowcow bo to piraci (mowie o konsolowcach, bo to oni pisza te idiockie komentarze) a sami pewnie swieci nie jestescie. Myslicie ze na xboxie jest mniej piracenia niz na PC? To sie grubo mylicie. Sam znam 10 osob posiadajacych xboxa i 7 z nich piraci :( A tak w ogole to gdyby nie pc to konsol by nie bylo, bo to wlasnie na PC pisane sa gry na konsole !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować