Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Wiesz, sorry ale rozumiem jakbyś napisał tego posta 3 tyg temu...Wczoraj to odpadł Karol Galos, a Kamil Kucharzewski z 3 tygodnie temu ;). Widać wg jury, Snake ma większy talent, niż młody, tańczący Karol Galos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że ten Galos odpadł. Naprawdę nie lubię tego electro-boogie, dla mnie to żenujące...

Co takiego jest w tej Klaudii Kulawik, że wszyscy ją tak kochają i uwielbiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale on nie tańczy tylko electric - boogie ;). Btw - taniec jest nietypowy, no ale każdy ma inny gust ;]

Nie wiem, ja też nie jestem nią zafascynowany ;). Może dlatego, że uważam, że nie jest to program dla tych co umieją śpiewać? Dla takich jest Idol ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie powtórkę wczorajszego odcinka i znowu mnie szlag trafia, ktoś w TVN''ie dorwał się do utworu z Requiem for a dream, podniecił sie tym i teraz w mam talent leci to co 5 minut :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 14:33, Adamzzz napisał:

Co takiego jest w tej Klaudii Kulawik, że wszyscy ją tak kochają i uwielbiają?

Chyba to że się popłakała przy 1 piosence. Mi też ona się nie podoba. Nie chciałbym żeby ten program wygrał ktoś kto śpiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, macie rację, te programy na żywo to nie będzie to samo co castingi - po prostu nudna powtórka z rozrywki. Nie dotrwałam wczoraj do końca, a wnioskuję z wypowiedzi, że przeszli Ssnake i Klaudia... trochę szkoda Karola, który naprawdę miał talent. Nie słyszałam wcześniej Klaudii więc się nastawiałam na nie wiadomo co, ale szczerze mówiąc nie mogłam jej słuchać! Po prostu nie dotrwałam do końca jej występu, bo uszy mi puchły :P
Co do 4-te, Fly Cube i tych mnichów to moim zdaniem oni powinni odpaść na samym początku - bo nie mają talentów tylko nabyte umiejętności :/ No ale skoro już jury tak wybiera, to przynajmniej nie powinno być takie krytyczne wobec Fly Cube, bo byli naprawdę dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 14:53, Tomek1120 napisał:

> Co takiego jest w tej Klaudii Kulawik, że wszyscy ją tak kochają i uwielbiają?
Chyba to że się popłakała przy 1 piosence. Mi też ona się nie podoba. Nie chciałbym żeby
ten program wygrał ktoś kto śpiewa.


Ja chciałbym. Mam kandydatkę na zwyciężczynię tego programu - Paulina Lenda. Piętnastolatka, która zaśpiewała jak 40-letnia Afroamerykanka. To było cudowne, ale zobaczymy ją ponownie dopiero w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 14:33, Adamzzz napisał:

Co takiego jest w tej Klaudii Kulawik, że wszyscy ją tak kochają i uwielbiają?


Ja się zastanawiam wręcz przeciwnie. Co takiego zrobiła że tak na nią tutaj najeżdżacie? :/
Ja bym dał wygrać dziewczynie ten program - głos ma po prostu cudowny, a to też talent. Nie oglądałem jej wczoraj, ale z tego co zaśpiewała w tym pierwszym etapie - czy jak to nazwać. Niemena śpiewać bardzo trudno, a ona pięknie tą nutę podnosi. Z pewnością lepiej od niby zawodowych śpiewaków, którzy Dziwny jest ten świat śpiewali i śpiewają. Jak będzie pracować to będzie jeszcze lepiej. Na dodatek widzę u niej skromność i ogólnie w porządku dziewczyna, w przeciwieństwie od innych z tego programu.
Klaudia nie zaśpiewała identycznie jak Niemen, ponieważ trochę inaczej balansowała głosem (nie wiem jak to się fachowo nazywa, to piszę po swojemu), jednak nie słychać było fałszu. Mi się bardzo, bardzo podobało.
Ktoś tu pisze "koleżanka z klasy śpiewa lepiej". Niech pokaże, bo takich tekstów czytam i słyszę miliony. Koleżanka / kolega śpiewa / gra / tańczy / jeździ lepiej, ale jakoś tych ludzi nie widzę. A skoro są tacy dobrzy, Ci bezimienni to niech pokażą, powalą świat na kolana.

Drugą sprawą jest Wojewódzki. Każdy na niego najeżdża bo jego żarty są głupie. Tylko w wielu kwestiach gość ma rację, kiedy mówi do występujących. W bardzo wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj. Żarty Prokopa i tego drugiego już nie są kosmicznie żenujące, ale dalej są słabe. Zagłosowałem na dwie osoby, obie odpadły. Ziuttini według mnie mógł wnieść do tego programu coś takiego, czego już nie będzie, po prostu czułem się jakbym oglądał amerykańskie show. A Karol jest na bank lepszy niż Snake.

Swoją drogą, jeśli jury nie przepuściło Karola "bo on jeszcze jest młody i będzie miał szanse", to dlaczego w tym programie nie ma samych dziadków? Przecież oni nie będą mieć szansy! A ten dziadek co grał na liściach jest 1000 razy bardziej porywający niż Abbatio, druga Maryla i Forte razem wzięci.

Też nie pojmuję fenomenu dziewczynki. Tzn. ma zdecydowanie talent, zjada odbytem wszystkie te gwiazdki z Olisu, ale do mnie to niezbyt przemawia. Nie ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć ;) Klaudia ma zaje*isty głos, imo - kandydatka na pierwsze miejsce.
A Kuba najlepszy w tym całym jury, Foremniak bym wywalił, bo jest po prostu okropna, pasuje tam jak pięść do oka. W jej miejsce wstawiłbym Maleńczuka, to by była jazda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumię jednego. Dlaczego do tego programu zgłaszają się osoby który umią śpiewać czy tańczyć ? Od tego jest kolejno "Idol" (na hama jeszcze wypuszczą jedną serię) i "You can dance". Talen miał Ziutini, talent miał Ssnake i talent mieli ludzie którzy wystąpili jako pierwsi w wczorajszym odcinku. Reszta niech idzie gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 15:56, Kolumb95 napisał:

Nie rozumię jednego. Dlaczego do tego programu zgłaszają się osoby który umią śpiewać
czy tańczyć ? Od tego jest kolejno "Idol" (na hama jeszcze wypuszczą jedną serię) i "You
can dance". Talen miał Ziutini, talent miał Ssnake i talent mieli ludzie którzy wystąpili
jako pierwsi w wczorajszym odcinku. Reszta niech idzie gdzie indziej.


Ech.. ale to jest program MAM TALENT, a Klaudia i Karol mają na pewno talent i co mają segregować ludzi? Wy idziecie tam wy tu, a my bierzemy tych.. no pomyśl jakbyś ty się czuł gdybyś zajebiście śpiewał albo tańczył, a ci ktoś by wyskoczył, że "oj sorry, masz zły talent, takich nie przyjmujemy" No weź pomyśl..
Dla mnie Snake to jest kolejna powtórka.. znowu wziął te Hula-hopy i zaczął nimi kręcić, a Karol pokazał klasę swoim tańcem. I imo to nie przeszedł bo był za młody. A np. do YCD nie dostałby się nawet do następnego odcinka bo jest za młody.. I też nie rozumiem dlaczego się przyczepiliście do tej Klaudii. Ma wspaniały głos, jest skromna a wy jej zarzucacie, że to inni się nad nią rozczulają.. ja jakoś nie widzę żeby ktoś się rozczulał, tylko był zszokowany jej głosem i wręcz wniebowzięty.

EDIT: Oglądam właśnie powtórkę i szlag mnie trafia.. znowu słyszę "requiem for a dream". Nie mają innych piosenek? Czy wszędzie musi być ciągle to samo? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim faworytem na czas dzisiejszy jest Ssnake. To jest dopiero talent. Może niektórzy się spytają, co jest interesującego w kręceniu hulahop, ale nie o to tutaj chodzi. Gość ma pewną wizję, sposób na życie, przede wszystkim ORYGINALNY sposób na życie, i to moim zdaniem jest wielki talent. Bo przepraszam, ale obejrzyjcie kilka odcinków programu za granicą. Cudownych śpiewających dzieci jest co nie miara, z tancerzami jest podobnie. A czegoś takiego, co prezentuje Ssnake jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 15:56, Kolumb95 napisał:

Nie rozumię jednego. Dlaczego do tego programu zgłaszają się osoby który umią śpiewać
czy tańczyć ? Od tego jest kolejno "Idol" (na hama jeszcze wypuszczą jedną serię) i "You
can dance". Talen miał Ziutini, talent miał Ssnake i talent mieli ludzie którzy wystąpili
jako pierwsi w wczorajszym odcinku. Reszta niech idzie gdzie indziej.


W Idolu o ile pamiętam było ograniczenie wiekowe, stąd najlepiej śpiewający mają grubo poniżej osiemnastki. Reszty żali nie komentuję... podszkol język polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 16:05, Adeq napisał:

EDIT: Oglądam właśnie powtórkę i szlag mnie trafia.. znowu słyszę "requiem for a dream".
Nie mają innych piosenek? Czy wszędzie musi być ciągle to samo? :|


Niestety jest taka zasada, że do jakiegokolwiek filmiku wrzuci się soundtrack z Reqiuem to ten filmik staje się nagle dobry. I to jest tu wykorzystane.

Następny odcinek według mnie jest przesądzony. Wątpię czy ktoś powalczy z dwoma śpiewającymi paniami, musiałyby one zepsuć lub ktoś inny wznieść się na wyżyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 14:22, Baluk25 napisał:

Wiesz, sorry ale rozumiem jakbyś napisał tego posta 3 tyg temu...Wczoraj to odpadł Karol
Galos, a Kamil Kucharzewski z 3 tygodnie temu ;). Widać wg jury, Snake ma większy talent,
niż młody, tańczący Karol Galos ;)

Pomyliłem się, chodzi mi właśnie o Karola Galosa. Młody ma talent a ci go wywalili z programu. Moim faworytem jest ta grupa taneczna co odpadła na castingu, ale ją z powrotem przyjęli. Bardzo mi się podobał ich taniec. Dobra też jest Klaudia Kulawik i Audio Feels, gdyby oni wygrali też bym się cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wczorajszym odcinku najbardziej podobali mi się Ssnake , Karol Galos oraz 4-Te w tej właśnie kolejności. To były naprawdę porządne występy , ciesze się bardzo , że chociaż jeden z moich faworytów przeszedł dalej. I tak z góry było wiadomo , że Klaudia Kulawik wygra , a wygrała zdecydowanie niesłusznie , bo moim zdaniem jej talent nie jest większy od talentu Karola Galosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;)

Co w tym wielkiego, że ktoś ma głos? Po prostu miał fart, że się z takim urodził, ot co. A Karol Galos to już inna historia, ten chłopak talent ma, ale dalej nie przeszedł ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 16:48, Baluk25 napisał:

Dokładnie ;)

Co w tym wielkiego, że ktoś ma głos? Po prostu miał fart, że się z takim urodził, ot
co. A Karol Galos to już inna historia, ten chłopak talent ma, ale dalej nie przeszedł
;/.


On urodził się z talentem do tańczenia. Jestem nastawiony w sposób sceptyczny do Klaudii, jednak obejrzyj sobie film o Edith Piaf wtedy zobaczysz, że aby pracować nad głosem też trzeba się nacharować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co w tym wielkiego, że ktoś ma głos?

Głos to coś z czym trzeba się urodzić, to prawda. Ale twierdzenie, że same narodziny wystarczą to gruba przesada. Naprawdę trzeba się bardzo dużo napracować aby talent zamienić w świetnie wyszkoloną umiejętność. Inaczej nauczyciele śpiewu mogliby iść na emeryturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować