Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Matmoludki - wymyśl nową nazwę, wygraj PS2!

321 postów w tym temacie

Co z tymi winikami, jeśli nie wyrobiliście to poinformujcie nas o tym... Nigdy nie byłam gruba i nigdy nie groziło mi pęknięcie, ale teraz to mi grozi pęknięcie z ciekawości.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My sie tu zastanawiamy a zwycięzca już dawno otrzymał mail z potwierdzeniem wygranej. Nikt nie powiedział ,ze zwycięzca zostanie ogłoszony oficjalnie:
"7. Po zakończeniu konkursu ze zwycięzcą skontaktuje się pracownik firmy CD Projekt w celu ustalenia danych osobowych niezbędnych do nadania nagrody."
Tak więc konkurs fajny - gratulacje dla zwycięzcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2006 o 11:43, HumanGhost napisał:

Tak więc konkurs fajny - gratulacje dla zwycięzcy.


Tak sądzisz...? Mnie się tak nie wydaje. Co jak co, ale chyba ogłoszenie wyników powinno nastąpić! Zresztą News ani tamten Formularz w ogóle nie zostały uaktualnione, więc... czekajmy dalej :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, firma CD Projekt by nie ujawniła "Osoba o tym adresie e-mail" wygrała a przecież wpisywaliśmy tylko adres e-mial i propozycje. Konkurs był nawet dla tych którzy nie mają konta na gram.pl także już ktoś wygrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 11:53, Modest-Vermin napisał:

już ktoś wygrał...


Kurcze, może i racja... :( O tym nie pomyślałem... No to z PS2 prawdopodobnie* nici...;(
_____
*bo maila wciąż nie mogłem sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony, jeżeli ta teoria jest prawdziwa, to mogliby chociaż podać nazwę która wygrała. Tak, żeby setki forumowiczów mogło ponarzekać "E tam, moja była lepsza" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 12:05, Alexei Kaumanavardze napisał:

Moja frustracja jest tym większa, ze CDP nawet żadnego hasła ne rzuciło ani znaku
o tym co z konkursem


Egzakli :D ! Ale spokojnie, mieli tyle tych pomysłów, że może nie napisali nawet jeszcze do tego "kogoś z adresem e-mail" :) !

PS Bad-to zły, ale w sensie Charakteru, Panie Alexei :P ! Raczej Angry... [Ale się czepiam, forgive me :) !]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dodatkowe konsole, czyli wiecej zwyciezców. W każdym województwie inna nazwa serii Matmoludki. Normalnie łatwo będzie można się połapać. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 12:52, MonkOfWar napisał:

Egzakli :D ! Ale spokojnie, mieli tyle tych pomysłów, że może nie napisali nawet jeszcze
do tego "kogoś z adresem e-mail" :) !


Zgadza się, moja skrzynka jest nadal pusta :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było by miło jakbym wygrał :D Wysłałem chyba 10 propozycji :P Czekam jak na płonącym krześle na info o zwycięzcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że powinni chociaż powiedzieć o tym, że zwycięzca już jest i że dostał e-maila z potwierdzeniem wygranej. Jednego tutaj nie kapuje, mianowicie po co trzymają nas w napięciu, mogliby powiedzieć, że np. ogłoszenie wyników przesówają na jutro, z powodu małych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 13:01, Modest-Vermin napisał:

Zgadza się, moja skrzynka jest nadal pusta :) :D


LOL... Powiem Ci, że chciałem wcześniej napisać dokładnie to samo :) ! No, to będzie PS2 x2 :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste - wysłali wczoraj maila do zwycięzcy i czekają po potwierdzenie. Kiedy zwycięzca się odezwie i ustalą wszystkie dane to nam o tym zakomunikują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 14:22, HumanGhost napisał:

Proste - wysłali wczoraj maila do zwycięzcy i czekają po potwierdzenie. Kiedy zwycięzca się
odezwie i ustalą wszystkie dane to nam o tym zakomunikują.

... patrze jedna nieodebrana... czekam... czekam... czekam... i reklama. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować