Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Matmoludki - wymyśl nową nazwę, wygraj PS2!

321 postów w tym temacie

A kto wie kiedy padnie ta najlepsza ?? Jeśli by już zakmnęli a za 2-3 dni ktoś genialnie wymyślił nazwe to co :P ? Nie ma po "ptokach" bo tu chodzi o nazwe która zapisze się w historii gier logicznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 21:44, Modest-Vermin napisał:

A kto wie kiedy padnie ta najlepsza ?? Jeśli by już zakmnęli a za 2-3 dni ktoś genialnie wymyślił
nazwe to co :P ? Nie ma po "ptokach" bo tu chodzi o nazwe która zapisze się w historii gier
logicznych :)

dlatego chcą żebyśmy szybciej myśleli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 19:08, Kukowsky napisał:

> > Ta która doszła pierwsza wygrywa.
> > > nie sadze. z bledu, ktory przytoczyl Vaksus mozna wywnioskowac, ze prawdopodobnie czas
zgloszenia
> propozycji nie jest odnotowywany. dlatego nalezaloby przyuszczac ze w takiej sytuacji
nastapi
> losowanie, lub jakas inna forma doprecyzowania zwyciezcy.
No to jeśli ktos wymyślił coś fajnego niech nie chlapnie tytułu, bo może sobie sam zaszkodzić
;)


właśnie dlatego się zapytałem bo zauważyłem mój błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się w tym konkursie nie chce brać udziału. Lenistwo ? Może. Po prostu nic do głowy na tak beznadziejne pytanie nie przychodzi. Jeśliby o wymyślenie oryginalnej nazwy dla bohatera chodziło, to może. Ale nie na takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 15:02, graczomaniak napisał:

A wygrywają najlepsze hasła czy tylko jedno najlepsze???:)


Chyba tylko jedno hasło. W końcu mają tylko jedną nagrodę, a nazwa jest tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 16:25, HumanGhost napisał:

A co jeśli dwie lub więcej osób wpadnie na ten sam pomysł? To w kóńcu możliwe. Macie tam więcej
tych PS-ów? ;-)

Wtedy zobaczą kto pierwszy wpadł na ten pomysł :). Szkoda ,że nie ma PSP jako nagrody pocieszenia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 16:47, kamilimaciek1 napisał:

> A co jeśli dwie lub więcej osób wpadnie na ten sam pomysł? To w kóńcu możliwe. Macie tam
więcej
> tych PS-ów? ;-)
Wtedy zobaczą kto pierwszy wpadł na ten pomysł :). Szkoda ,że nie ma PSP jako nagrody pocieszenia...
;)


ja tam bym wolał Nintendo DS :D ale PSP w ostateczności..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować