Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

250 godzin gry do osiągnięcia 80. poziomu w Age of Conan

51 postów w tym temacie

Jak na mój gust zdecydowanie za dużo levelowania. Gdyby tak level można było osiągnąc po godzinie a max po ok 80-100h to brzmiałoby to rozsądniej.
Gra zdecydowanie nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle dziwne, co cholernie dużo. W WoW można wbić 20 level jednego dnia, grając jakieś 10-12 godzin (alt ofc, newbie zrobi to "trochę" wolniej :)
A mi się wydaje, że albo facet źle sprecyzował, albo pepsi źle przetłumaczył - możliwe, że chodziło o to, że żaden z leveli między 1 a 60 nie zajmie dłużej, niż 2-3 godziny, a wbicie levela 2 pewnie jak zwykle zajmie 5 minut :)
EDIT: Obliczmy sobie - dajmy średnio 2,5h na wbicie levela, to by było 2,5x59 a to daje 147,5h, czyli zostaje nam jakieś 100 godzin na wbicie pozostałych 21, da nam to w zaokrągleniu 4,76 godziny na level między 60 a 80... Hmm, i tak jeden level dziennie, w WoW jak grałem to robiło się podobnie na tym etapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, 250 godzin gry to naprawdę sporo :)

Ciekaw tylko jestem, czy gra będzie potrafiła na tyle wciągnąć graczy, aby rzeczywiście tyle grali. Ja tam gatunku MMO nie lubię, tak więc na pewno takiej liczby godzin bym nie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by się tak wypowiadali ci co grali w bete i mogą coś wnieść sensownego?. I zostawcie w końcu WoWa w spokoju. Jak wszystko ma swoje minusy i plusy. Kto chce ten gra, kto nie chce ten nie gra.
Misioo - mało jest bardziej konkretnej gry niż 20+ rajd w trwającej nieraz i 2 godziny walce z bosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym sobie wymaksował ten 80lvl przez wakacje, ale po zobaczeniu kosztów abonamentu odechciało mi się... Mam nadzieję, że CDP wynegocjuje te specjalne zniżki dla polskich graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 17:42, bora napisał:

Misioo - mało jest bardziej konkretnej gry niż 20+ rajd w trwającej nieraz i 2 godziny
walce z bosem.

Jest jeszcze pomysł prowadzenie trwającej 5 tygodni kampanii o zajęcie dla siebie kawałka przestrzeni świata MMO należącej w tym momencie do innych graczy. Dziesiątki trwających godzinami bitew itd. Albo wojna o supremację ogólną w takim świecie - ponad rok wojen i sojuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla panów (i ewentualnie pań ;] ) z Funcom''u. 250 godzin grania w DOBREGO rpg-a to czysta przyjemność. Dla porównania, BG II+TB jest planowany na 200-300 godzin (BG I +OzWM - ok 150godzin), a do tego dochodzi jeszcze mnóstwo modów z ciekawą fabułą. Jeśli Age of Conan nie będzie grą, w której najważniejsze jest expienie, może okazać się porządnym mmoRPG przez wielkie RPG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile akcja nie będzie przypominała Obliviona to nudno nie będzie. W Oblivionie po raz pierwszy padłem jak tylko zobaczyłem grafikę. Po kilku dniach padłem z nudów i wróciłem do Fallouta.

/krzyżuje palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować