Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Protector - shooter nowego polskiego studia!

42 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2008 o 16:29, Irc100 napisał:

> Przykro mi to mówić ale będziemy mieli odczynienia z kolejnym kiczem w wykonaniu
Polaków!!!
> Czemu nikt nie zrobi gry na miano Crysisa!!!! Przecież Polacy są zdolni - chociażby
udany
> debiut Wiedźmina !!!

Czyli krótka gra z nudną fabułą i bardzo dobrą grafą? Ja wolę na odwrót...


Wiiedźmin krótką grą ?! Ty chłopie chyba masz (za przeproszeniem - "a nic się nie stało, nie masz za co przepraszać") schizofremię, skoro tak mówisz.

A co do gry: mam nadzieję, że narobi tyle samo zamieszania co niegdyś Painkiller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Przykro mi to mówić ale będziemy mieli odczynienia z kolejnym kiczem w wykonaniu
> Polaków!!!
> > Czemu nikt nie zrobi gry na miano Crysisa!!!! Przecież Polacy są zdolni - chociażby
> udany
> > debiut Wiedźmina !!!
>
> Czyli krótka gra z nudną fabułą i bardzo dobrą grafą? Ja wolę na odwrót...


Wiiedźmin krótką grą ?! Ty chłopie chyba masz (za przeproszeniem - "a nic się nie stało, nie masz za co przepraszać") schizofremię, skoro tak mówisz.

A co do gry: mam nadzieję, że narobi tyle samo zamieszania co niegdyś Painkiller.<<<

Jemu chodziło o Crysisa, bo to szit jakich mało.. Swoją drogą zapowiada się ciekawie, po GoW taktyczne TPP wraca do łask :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dzieci są na tym forum... Oceniają grę, zanim wyjdzie. A może to będzie hit, który położy Gears of War na łopatki. I co będziecie wtedy mówili? Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że zebrało się liczne grono użytkowników nie mających zielonego pojęcia o grach. Według was przeważającą rolę stanowi grafika, nieprawdaż? Znam wiele gier, które z poziomu graficznego prezentują się kiepsko, zaś włączając grę nie oderwiesz się od niej. Jakie gry? Na przykład Diablo 2, setki milionów osób grających w grę, gra nadal bije rekordy popularności wśród wszystkich graczy, w sklepach wychwytywana jest w mgnieniu oka. I jeszcze jedno, niektórzy podważają też to, że gra jest Polska. Widzicie, GTA IV jest teraz najczęściej kupowaną grą, aczkolwiek gdyby była to produkcja Polska, gra nie odnosiłaby tak znacznych sukcesów. Niektórzy się przyzwyczaili to tego schematu: Te studio produkuje (zawsze) tandetę, zaś te zawsze ma tylko i wyłącznie znakomite tytuły. Nawet gdy sytuacja się zmienia, studio 1 po nieudanym tytule produkuje wspaniałą grę, nikt jej nie kupi, a gdy studio 2 zrobi totalny syf, trochę gracze ponarzekają, ale na koniec powiedzą: następnym razem dopracują, i będzie lepiej. Niestety, widzę że ten schemat tyczy się wielu z was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam tą krótką zapowiedź mam ambiwalentne uczucia - z jednej strony może być to niezła gra (i trzymam kciuki, aby taka była), lecz z drugiej narasta we mnie sceptycyzm, jeśli chodzi o fabułę, rodzaj rozgrywki, itd. - jeśli jest to li tylko marketingowy bełkot, mogę puścić to kantem ucha, ale jeśli gra rzeczywiście będzie miała taką "rewolucyjną" zawartość w postaci omawianej fabuły i akcji, to wyjdzie z tego średniak, bo niczym nie zaskoczy, nic nowego nie wniesie do rozgrywki, etc. Niech sobie ma nawet i lepszą grafikę od Crysisa i innych tego typu rewii graficznych, ale bez dobrej fabuły, klimatu i grywalności, to jednak słuch po niej rychło zaginie. Nie życzę twórcom źle - lepiej dla nas, graczy - byłoby, aby wyszła z tego bardzo dobra produkcja. Po zapowiedzi wątpię w to, ale wolałbym w finale odszczekać powiedziane słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:24, Jaki Ganh1 napisał:

O, widzę że zebrało się liczne grono użytkowników nie mających zielonego pojęcia o grach.
Według was przeważającą rolę stanowi grafika, nieprawdaż? Znam wiele gier, które z poziomu
graficznego prezentują się kiepsko, zaś włączając grę nie oderwiesz się od niej. Jakie
gry? Na przykład Diablo 2, setki milionów osób grających w grę, gra nadal bije rekordy
popularności wśród wszystkich graczy, w sklepach wychwytywana jest w mgnieniu oka.


a skąd takie informacje?? to jakiś żart z tym rozchwytywaniem.. gra sie sprzedaje, ale bez rewelacji

Dnia 16.05.2008 o 17:24, Jaki Ganh1 napisał:

jeszcze jedno, niektórzy podważają też to, że gra jest Polska.


;]

Dnia 16.05.2008 o 17:24, Jaki Ganh1 napisał:

Widzicie, GTA IV jest
teraz najczęściej kupowaną grą, aczkolwiek gdyby była to produkcja Polska, gra nie odnosiłaby
tak znacznych sukcesów.


GTA to stara seria i gdyby była Polska mielibyśmy do czynienia z zupełnie innym rynkiem w PL

Dnia 16.05.2008 o 17:24, Jaki Ganh1 napisał:

Niektórzy się przyzwyczaili to tego schematu: Te studio produkuje
(zawsze) tandetę, zaś te zawsze ma tylko i wyłącznie znakomite tytuły. Nawet gdy sytuacja
się zmienia, studio 1 po nieudanym tytule produkuje wspaniałą grę, nikt jej nie kupi,
a gdy studio 2 zrobi totalny syf, trochę gracze ponarzekają, ale na koniec powiedzą:
następnym razem dopracują, i będzie lepiej. Niestety, widzę że ten schemat tyczy się
wielu z was...


uważam że większość osób kupująca gry wpierw sięga po informacje do pewnych pism lub stron internetowych, a nie idzie drogą którą opisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wątpię w sukces tego projektu, ale będę go śledził jak każdy inny tego typu. A nóż wyjdzie z niego coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu mi się wydaje, że elementy łamigłówek mogą zostać potraktowane po macoszemu, będą gorsze, niegrywalne i cały projekt na tym straci...
kurcze, zbyt często już tak było w przypadku pakowania do gry dwóch odmiennych stylów rozgrywki... ale może Polakom się uda... oby ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Protector? mam nadzieje że będzie dla osób powyżej 14 roku życia (patrz: afera z dziewczyną bzykającą się w toalecie power by moje miasto)
Dark SMG, jesteś z Ostrowa Wielkopolskiego?

Bardzo zaskoczyła mnie wiadomość o nowym polskim studiu, liczę że ich gra odniesie sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dobra, zły przykład podałem, ale sam przyznasz, Diablo 2 jest stare, a do tej pory się znakomicie sprzedaje.
2. :-)
3. GTA IV, gdyby było takie jak te, tylko produkcji Polskiej nie sprzedałoby się w takiej ilości. Polacy stworzyli parę ciekawych tytułów, ale często przez to, że nie mają możliwości ich pokazania na świecie, gra odchodzi w zapomnienie.
3. Mówisz raczej o doświadczonych graczach, jednak wiem jak jest w moim otoczeniu, gdzie większość uważa się za wybitnych znawców, mówiąc: A, ja wiem, że Rockstar tworzy super grę, to na pewno GTA Saper Edition będzie super ^^. Wiadomo, każdy poczyta o grze, jej wadach i zaletach itd., lecz często tak nie jest :-( To na tyle, koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studio "Piernik" ? Jaka, yyy... urocza nazwa ;>
Jeśli chodzi o polskie szutery, to czekam tylko na They. To będzie gra ! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować