ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dostałem gifta na maila. Czy jest możliwość przeniesienia gry do ekwipunku? Boję się, że jak kliknę, to gra przeniesie się do biblioteki, a tego bym na razie nie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 15:16, sily napisał:

Dostałem gifta na maila. Czy jest możliwość przeniesienia gry do ekwipunku? Boję się,
że jak kliknę, to gra przeniesie się do biblioteki, a tego bym na razie nie chciał...

Naciśniesz na linka i będziesz potem na steamie miał do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale ostatnio, jak ściągałem demo Rayman Origins, to po uruchomieniu gry (Plants vs Zombies) Steam nie wstrzymał pobierania. Może jakieś znaczenie miało to, że uruchomiłem grę w oknie a nie na pełnym ekranie - nie wiem.
Tak więc lepiej sprawdź, czy na pewno po uruchomieniu gry Steam wstrzymuje Ci pobieranie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr, kupiłem Freedom Force Freedom Pack i Steam mi zaczął wydziwiać, nie chce ściągać obu gier jednocześnie :/. Po prostu jak zacznę ściągać jedną, to druga się sama wstrzymuje (miałem tak kiedyś z grami z serii Dark Foces/Jedi Knight), jak wznowię wstrzymaną, to ta ściągana się wstrzymuje i tak w koło Macieju :/. Wie ktoś, czy da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ummm... może Steam traktuje je jako jedną całość i tak w rzeczywistości ściąga ci wszystko? Pamiętam, że taki motyw miałem z F.E.A.R. i jego dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda, równo z zakończeniem ściągania Freedom Force wyskoczyła informacja, że zakończono pobieranie Fredom Force vs. Third Reich. Pewnie część plików jest wspólna dla obu gier (ciekawe tylko, że np. Half Life 2 i epizody można ściągać równolegle mimo, że korzystają z tych samych plików). Weryfikacja plików zakończona sukcesem, więc wygląda, że wszystko jest ok. Dziwny jest ten Steam, prawie, jak kobieta ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Current Offer - oferta aktualna, czyli tyle, ile ktoś zaoferował najwięcej.
Buyout Offer - takie swoiste "kup teraz", jak tyle zaoferujesz to możesz liczyć, że dostaniesz przedmiot od ręki. Często trochę zawyżona względem normalnej ceny przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 19:22, Mercuror napisał:

Current Offer - oferta aktualna, czyli tyle, ile ktoś zaoferował najwięcej.
Buyout Offer - takie swoiste "kup teraz", jak tyle zaoferujesz to możesz liczyć, że dostaniesz
przedmiot od ręki. Często trochę zawyżona względem normalnej ceny przedmiotu.


Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś chciał kupić odemnie Payday za kase z paysafecard. Niezgodziłem się ponieważ wiedziałem że bede musaił wysłać pierwszy, a wiadomo że troche strach ;p, napisałem mu żeby kupił jakies gry na steam w formie gift, to się wymienimy, on się niezgodził i chciał mi dać jakś "kod paysafecard" (nie znam się na tym, nie wiem co to jest ;p).
Spamował mi na steam dobre 5 minut, napisałem że nie będę ryzykował i żeby sobie odpuścił, a ten mi nagle pisze że wysłał mi kod, a ja mu nie wysle gre, że go oszukałem...
Krótko mówiąc - koleś straszył mnie że wyśle jakiś raport, że dostane bana itp

Czy coś mi grozi? Niechcę dostać bana za nic. Z tego co się dowiedziałem na serwerze tf2, to dziecko ma jakieś 10 lat i przez takiego smarka boję się że strace moje konto. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nic, Valve nie przykłada ręki do takich "transakcji". Ba, jeśli gry, które by ci kupił, zostałyby zakupione z ukradzionej karty i potem usunięte, to Valve zwróciłoby przedmioty, które wymieniłeś w okienku handlu z danym oszustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 13:37, Malevyn napisał:

steam nie dziala ? laczy wszystko fajnie, loguje ale potem pisze ze brak polaczenia i
nie moge grac

Działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się