ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Mam takie pytanko. Zdaję sobie sprawę, że moje zapisane stany gry są automatycznie synchronizowane, ale czy będą one cały czas zapisane nawet jeżeli usunę daną grę? Chciałbym mieć możliwość powrotu do jakiejś konkretnej misji, po zainstalowaniu gry ponownie :p Pytam, bo w przypadku gry Crimsonland miałem niestety tą mniej optymistyczną sytuacje i chciałem wiedzieć czy to jest normalne czy tylko jakaś anomalia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2015 o 12:14, jacob27 napisał:

Mam takie pytanko. Zdaję sobie sprawę, że moje zapisane stany gry są automatycznie synchronizowane,
ale czy będą one cały czas zapisane nawet jeżeli usunę daną grę? Chciałbym mieć możliwość
powrotu do jakiejś konkretnej misji, po zainstalowaniu gry ponownie :p Pytam, bo w przypadku
gry Crimsonland miałem niestety tą mniej optymistyczną sytuacje i chciałem wiedzieć czy
to jest normalne czy tylko jakaś anomalia?

Miejsce w chmurze jest ograniczone więc stare zapisy są usuwane po jakimś bliżej nieokreślonym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2015 o 12:36, MisticGohan_MODED napisał:

stare zapisy są usuwane po jakimś bliżej nieokreślonym
czasie.

Serio? Mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło, a bibliotekę mam dość sporą. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2015 o 14:24, MisticGohan_MODED napisał:

Dzisiaj ma ponoć się o 19 zacząć się Winter Sale :]

Dotychczasowe przecieki mówiły o 22 XII. Nawet aktualne weekendowe promocje są do wtorku. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy da się zapłacić za grę zarówno kartą jak i portfelem steam? Mam prawie 6 euro w portfelu i chciałem kupić grę za 10 euro. Czy te brakujące 4 euro mogę dopłacić z karty debetowej czy nie ma takiej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2015 o 19:25, Kraju napisał:

Wie ktoś może, czy da się zapłacić za grę zarówno kartą jak i portfelem steam? Mam prawie
6 euro w portfelu i chciałem kupić grę za 10 euro. Czy te brakujące 4 euro mogę dopłacić
z karty debetowej czy nie ma takiej opcji?


Możesz. Podczas wyboru metody płatności wybierz portfel steam, a później drugą opcję, którą będzie karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Niektórym cenom naprawdę przydałby się dopalacz w postaci jednodniowej obniżki. Póki co dla mnie to tylko event karcianego craftu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy rzucili się na wyprzedaż ;-)

Ceny takie same jak w lecie, jeśli kilka gier nie będzie przecenionych o 80/90%, to na mnie nie zarobią :-P
Zostanie mi zbieranie kart :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2015 o 18:15, Arclight napisał:

Wszyscy rzucili się na wyprzedaż ;-)

Ceny takie same jak w lecie, jeśli kilka gier nie będzie przecenionych o 80/90%, to na
mnie nie zarobią :-P
Zostanie mi zbieranie kart :-)

W roku kalendarzowy, Steam organizuje tyle "sales", że dziwię się, że ktoś w ogóle się emocjonuje kolejną taką akcją, o zapychaniu serwerów nei mówiąc- phi, nie dziś to za miesiąc.

BTW Ja tam mam listę życzeń -nie żebym cokolwiek kupował na Steam, po prostu mam tam zapisaną listę gier do kupienia, kiedyś, gdzieś, może- i wystarczy, że śledzę pocztę regularnie, a system sam informuje o obniżkach, więc nawet nie muszę uruchamiać klienta by sprawdzić czy warto się dobijać. A jakby coś [jeszcze], są serwisy typu łowcygier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne działanie powiadasz - czyżby napisy po niemiecku, rosyjsku czy jakimś innym dziwnym włosko hiszpańsko latino języku? A myślałem, że tylko ja tak mam, ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się