ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Siemka Panowie.
Mam problem z grą Homefront.
Po dociągnięciu tych 5GB przez steam''a, gra próbuje się instalować. Wyskakuje błąd 55 - robiłem wg. wskazówek na steampowered, ale to nie daje żadnego efektu.
Po wpisaniu w "uruchom" odpowiedniej komendy otwiera mi się tylko folder Program Files.

Steam''a przeinstalowałem, ale nie dało to żadnego efektu.
Pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak długo może trwać proces tworzenia konta steam? U mnie trwa on już kilkanaście minut i końca nie widać:/ I w ogóle to pisze, że ten proces zużywa 0% procka i prawie w ogóle nie potrzebuje pamięci RAM:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli mówiąc "proces tworzenia konta steam"? Konto możesz założyć przez stronę internetową. A jeśli masz na myśli program, to w ogóle się on nie uruchamia? W sensie, klikasz na ikonkę, widzisz "connecting" i tak wiecznie? Jeśli tak, to poszukaj w guglach rozwiązania pod hasłem w stylu "Steam not launching". Kiedyś miałem podobnie i musiałem wpisać coś poprzez Start -> uruchom. Inne rozwiązania mówią też o usunięciu kilku plików z folderu Steam, a także (dość banalne) o kolidowaniu z firewallem lub antywirem. Posprawdzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 12:31, SuavekS napisał:

Co masz na myśli mówiąc "proces tworzenia konta steam"? Konto możesz założyć przez stronę
internetową. A jeśli masz na myśli program, to w ogóle się on nie uruchamia? W sensie,
klikasz na ikonkę, widzisz "connecting" i tak wiecznie? Jeśli tak, to poszukaj w guglach
rozwiązania pod hasłem w stylu "Steam not launching". Kiedyś miałem podobnie i musiałem
wpisać coś poprzez Start -> uruchom. Inne rozwiązania mówią też o usunięciu kilku
plików z folderu Steam, a także (dość banalne) o kolidowaniu z firewallem lub antywirem.
Posprawdzaj.


Chodzi o to, że zainstalowałem steama, podałem niezbędne dane do założenia konta, czyli login, hasło potem email i pytanie pomocnicze, klikłem dalej i zaczęła pisać że tworzy mi konto. Mam tak już dwie godziny i chyba spróbuje od nowa:/

EDIT: Zamknąłem to okno, włączyłem steama z listy wszystkie programy i się zalogowałem o.0...mimo, że konto mi się jeszcze nie utworzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 14:29, Piterixos napisał:

EDIT 2: Dobra jest ok:) Zaczęło mi pobierać grę już:) Wie ktoś gdzie zapisywane są gry
pobierane ze steama?

W folderze ze steama: Steam->steamapps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 11:39, Hartus napisał:

Czyli już ujawnili listę zwycięzców? Może mi ktoś podac link? Szukam, szukam, ale nie
mogę znaleźc.


Zwycięzców ujawnią 1 sierpnia, ale jak już kolega wywrotowiec (ranga tak rzadko tu spotykana, że łatwo pomylić z jakąś elitarną :P) Magok wiadomo jakie gry zostały wygrane, więc można się od razu wykluczyć jeśli którejś z własnej listy życzeń nie ma. Ja jeszcze żywię nadzieję, bo wszystkie moje się trafiły w wygranych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 sierpnia ujawnią specjalnych wygranych.
Czyli tych którzy wysyłali jakieś zgłoszenia do valve na kartkach.
A zwykłe wyniki chyba już są lub będę za niedługo a może nawet dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę odkopywał starego tematu o Zeno Clash, więc zapytam tutaj. Opłaci się to kupić za te 12 zł? Nie jest nudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 14:00, Growin napisał:

Nie będę odkopywał starego tematu o Zeno Clash, więc zapytam tutaj. Opłaci się to kupić
za te 12 zł? Nie jest nudne?


odpal dowolny filmik na YT z 10 minutowym gameplayem, jeśli Ci się nie znudzi to masz odpowiedź :D

Edit: na początku fajnie prało sie po mordzie bo nie często spotyka się to w FPSach ale potem nuży, mi stylistyka się nie podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2011 o 16:35, Alehor napisał:

Edit: na początku fajnie prało sie po mordzie bo nie często spotyka się to w FPSach ale
potem nuży, mi stylistyka się nie podobała

Właśnie o to mi chodziło. Dzięki. Na filmikach takie nijakie wg mnie jest. Myślałem, że jak się gra to inne wrażenie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie "moje" gry są na liście, a najlepsze, że 2 z nich są pojedyncze, więc albo to ja, albo inna/dwie inne tak wyjątkowe osoby :)
Moje nadzieje wzrosły- czyli większe rozczarowanie....
Czekamy, ale czy ja dobrze zrozumiałem, że do 1 sierpnia rozdają je? Czy po 1? Byłem pewny, że rozdane już są, a 1 sierpnia lista będzie znana wszystkim, a teraz już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 16:32, Wodzu91 napisał:

Siemka Panowie.
Mam problem z grą Homefront.
Po dociągnięciu tych 5GB przez steam''a, gra próbuje się instalować. Wyskakuje błąd 55
- robiłem wg. wskazówek na steampowered, ale to nie daje żadnego efektu.
Po wpisaniu w "uruchom" odpowiedniej komendy otwiera mi się tylko folder Program Files.

Steam''a przeinstalowałem, ale nie dało to żadnego efektu.
Pomysły?

Wyłącz na czas instalki anty virus mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe uzupełnienie do mojego posta- chyba nawet 3 gry z mojej listy są pojedyncze na tej opublikowanej przez Steam z wygranymi grami.
Zaczynam się zastanawiać czy to możliwe- czy jest jakaś szansa, że to ja wygrałem, czy zupełny przypadek :)
Proszę dlatego o informację kiedy niby zwycięzcy mają dowiedzieć się o swojej wygranej? Nie mogę tego znaleźć, a dla mojego zdrowia psychicznego lepiej będzie jak mi ktoś odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się