ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2008 o 16:09, Forgotten napisał:

Wystarczy ponownie zainstalować steama i utworzyć nowe konto - może jest mniej problemowy
sposób, ale ja znam tylko ten;p


dzięki, mam jescze 1 pytanie, można usunąć jakoś gry z konta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunąć ?
Jeśli chcesz odinstalować to w games prawym przyciskiem myszy i delate local...
A jeśli usunąć grę z kąta to... chyba się nie da, a przynajmniej ja nie widzę takiej opcji. Lecz nie powinno to przeszkadzać w graniu na nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:37, Forgotten napisał:

Usunąć ?
Jeśli chcesz odinstalować to w games prawym przyciskiem myszy i delate local...
A jeśli usunąć grę z kąta to... chyba się nie da, a przynajmniej ja nie widzę takiej
opcji. Lecz nie powinno to przeszkadzać w graniu na nowym.

nie można zarejestrować gry która jest już na starym koncie, ale dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siamanko - mam probelmik. Mimo podeszłego wieku [ ;) ] ze Steam''em jestem nie obcykany. Kupiłem sobie Lost Planet - używaną. Problem jest z kluczem rejestracyjnym - jak aktywować grę skoro gościu już ją uprzednio aktywował ? Jego danych konta nie dostałem. Interesuje mnie tylko singiel. Czy jest jakaś legalna metoda obejścia problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 01:38, Evil Khan napisał:

Siamanko - mam probelmik. Mimo podeszłego wieku [ ;) ] ze Steam''em jestem nie obcykany.
Kupiłem sobie Lost Planet - używaną. Problem jest z kluczem rejestracyjnym - jak aktywować
grę skoro gościu już ją uprzednio aktywował ? Jego danych konta nie dostałem. Interesuje
mnie tylko singiel. Czy jest jakaś legalna metoda obejścia problemu ?


Klucz aktywacyjny już nie jest Ci potrzebny ;-) Tylko login i hasło do konta na steam`ie, na którym gra została zarejestrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 07:29, 88Bonzo napisał:

Klucz aktywacyjny już nie jest Ci potrzebny ;-) Tylko login i hasło do konta na steam`ie,
na którym gra została zarejestrowana.

a jak nie ma się tych danych (bo konto nie było moje tylko poprzedniego właściciela) - jest jakiś ratunek ? Czyli co każda gra raz zainstalowana na Steam jest na wieczność przypisana do danego konta ? Nie dość że mam oryginał to jeszcze mam kłopot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 09:54, morthi napisał:

mysle ze ten topic mzoe byc dla Ciebie pomocny

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1673-IDGK-4694

czytałem to ale:

Dnia 29.04.2008 o 09:54, morthi napisał:

"All Other CD Keys
.....
1) A scan or digital photo of the CD Key with the words Reset To and your Steam account username
written in > permanent ink on the reference card or sticker (without obscuring the CD Key)"

...z tym może być problem bo nie znam nazwy konta poprzednika

Dnia 29.04.2008 o 09:54, morthi napisał:

2) A scan or digital photo of your retail purchase receipt (game must have been purchased within the last 90
days - we do not accept receipts from online auction websites or used software vendors)

...tu też klops bo paragonu brak

Dnia 29.04.2008 o 09:54, morthi napisał:

The Steam account username you would like the CD Key moved to

tu akurat problemów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiec wlasnie :( to jest problem z kupowanie uzywanych gier zarejestrowanych uprzednio na steamie :/

a probowales moze ustalic ze sprzedajacym czy usunal on gre ze swojego konta, a wtedy zarejestrowac ja na swoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 10:44, morthi napisał:

a probowales moze ustalic ze sprzedajacym czy usunal on gre ze swojego konta, a wtedy
zarejestrowac ja na swoim?

Grę kupiłem z pół roku temu - wczoraj w końcu postanowiłem w nią zagrać - napisałem mail do sprzedawcy - zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem ze Steam.

A mianowicie: po włączeniu Steama i przejściu do okna Moje Gry jedyne co widzę, to "poszukiwanie uaktualnień gier Steam" - taki napis pojawia się ciągle, przy każdym włączeniu Steam. Zostawiłem go włączonego na pół godziny i cały czas to samo...a przecież zainstalowałem Half-Life 2 i baaardzo chciałbym pograć!

Proszę serdecznie o pomoc, bo gotowy jestem do wyp... kompa za okno razem z tym pier... Steamem.

Oczywiście Steam mój jest całkowicie legalny, zakupiony wraz z grą Half-Life 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ponownie.

Mam kolejną bolączkę związaną ze Steam. A mianowicie ciągłe "updaty" - praktycznie zawsze gdy włączam Steam
wyskakuje okno "Steam - updating". Właściwie nie byłoby problemu, ale na moim kompie taki "updating" trwa około GODZINY. Nie rozumiem tego w ogóle, bo niegdyś, kiedy miałem Steam, nie było w ogóle problemu - kilka minut i po kłopocie. Pragnę zaznaczyć, że i wtedy miałem takie samo połączenie z Internetem i korzystałem z tego samego konta Steam.

Czy da się jakoś obejść te pier... "updaty"? Reinstalka? Zmiana konta?

Co do wcześniejszego problemu, to rozwiązanie Virusa 500 nie bardzo pomogło...


Proszę o pomoc i z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skasuj wszystkie pliki w folderze Stema oprócz steamapps i Steam.exe
Potem uruchom steama poprzez ten steam.exe w folderze steam ,
Jak to nie pomoże to usuń całkowicie steama , czyli po tym jeszcze w rejestrze będziesz musiał pogrzebać i usunąć wszystkie klucze o nazwie VALVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo, elo, to znów ja. Z kolejnym problemem.


Chodzi o Steam. Włączam go pierwszy raz po instalce, przechodzę przez updaty i inne sraty. Wchodzę w Moje Gry i od razu chcę zainstalować Garry''s Mod instaluje się, wszystko ładnie, pięknie, ale gdy postęp instalacji dochodzi do końca, nic się nie dzieje. Po prostu stoi tak w jednym miejscu i nic. Czekam pół godziny - to samo.


Heeeelllpp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie jest coś takiego:
Install - Garry''s Mod

Creating local game files

Preparing Garry''s Mod files to install.

Pasek się zapełnił i... nic - stoi w miejscu i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem , ale to bardzo dawno temu , musisz usunąć te pliki cache i jeszcze raz dać .

Ps. pomogło to co ci napisałem ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się