ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2012 o 12:38, KofeinowyPablo napisał:


> Czytałem o nim na forum steam. Miał te gry już wcześniej. Ogólnie jest kilka takich
osób.
> Prawdopodobnie dzieciaki ważniejszych pracowników Valve.
O mamuńciu, aż tak dobrze być dzieckiem wysoko postawionego pracownika Valve? No to chyba
czas zacząć sie starać o prace tam. :)


Może po prostu bogaty dzieciak, kto wie? ;) Jeśli chodzi o konkurs - osobiście uważam, że może już wybrano nawet zwycięzców, po prostu ich nie powiadomiono. Bo nie widziałem jeszcze by ktokolwiek się chwalił wygraną. Jasne, z logicznego punktu widzenia chwalenie się, że ma się na swoim koncie np. wszystkie gry Steam jest niebezpieczne, ale przecież doskonale wiadomo, że na świecie idiotów nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 12:44, Sad_Statue napisał:

Redjevel jest chętny do sądowania się, wytocz mu sprawę, zarzucając, że zablokował Ci
możliwośc grania w Dark Messiash ;)


Doceniam celne komentarze. :P

Redjevel był na tyle uprzejmy, by chociaż spróbować dać mi kilka potencjalnych seriali. Niestety, na nic się to nie zdało. Ja tutaj winię przede wszystkim Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 12:51, paraGaladh napisał:

Redjevel był na tyle uprzejmy, by chociaż spróbować dać mi kilka potencjalnych seriali.
Niestety, na nic się to nie zdało. Ja tutaj winię przede wszystkim Valve.


Rozumiem. Ja osobiście nie jestem zły jakoś specjalnie na Valve. Były świetne promocje, wygrałem jakąś niszową, prostą grę, w którą kiedyś zagram, właściwie nic nie straciłem. Może z godzinkę czasu. Ale mam nadzieję, że następnym razem będą blokować farmerów, tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś tu już o czymś takim pisał, ale jak to w sumie było w tej promocji, liczba gier do wygrania była jakoś ograniczona? :) np pula gier do wygrania wynosiła 10 mln czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 10:36, Redjevel napisał:

Co do ludzi którzy tworzyli "multi konta" nic im nie grozi tak więc ludzi którzy są tym
oburzeni mogą się jedynie troszeczkę popluć...
A ja się tutaj może pochwalę moimi jak to niektórzy mówią nieuczciwie zdobytymi grami...

...

Dnia 03.01.2012 o 10:36, Redjevel napisał:

Freedom Force
Farming Simulator 2011
2x Portal 2
5x day of defeat source
Counter strike source
*Tak więc jeszcze parę gierek dojdzie, moze cos jeszcze przeoczyłem
aha jeszcze supreme commander 2 na innym koncie... ( pierwszy gift na multikoncie i przypadkiem
go rozpakowałem :( )
Ps: jeżeli kogoś to nie interesuje... to niech nie patrzy ;p i nie komentuje.


Moją uwage szczególnie zwróciła jedna pozycja "Farming Simulator 2011", z tego co piszesz gra w sam raz dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 12:58, pawbuk napisał:

Nie wiem czy ktoś tu już o czymś takim pisał, ale jak to w sumie było w tej promocji,
liczba gier do wygrania była jakoś ograniczona? :) np pula gier do wygrania wynosiła
10 mln czy coś takiego?


Czytałem regulamin i nic takiego nie widziałem. Ale po tym jak widziałem dziesiątki farmerów chwalących się swoimi wygranymi - Skajrimami i Serjsussamami, Szogunami 2 i tak dalej, myślę, że Valve mogło ograniczyć wypadanie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 11:49, Redjevel napisał:

> Ten człowiek całe święta tworzył konta i zrobił ich kilka tysięcy.
O_O.... stworzyłem jedynie około 60 kont.


Kłamstwo. Wcześniej tutaj mówiłeś, że masz 2k kluczy do Dark Messiaha, a po jakimś czasie, gdy ktoś z forum prosił o klucz do tej gry powiedziałeś, że już nie masz żadnych wolnych.
Ogólnie kolego gubisz się w tym co piszesz, więc albo przemyśl swoje słowa, albo przestań pisać bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałeś. Naprawdę Ci gratuluję. Od tej pory możesz się pochwalić na tym forum zaszczytną sławą cwaniaka i kombinatorka typu "jak zgarnąć jak najwięcej płacąc jak najmniej". Ups, przepraszam. Ty nic nie płaciłeś. Ty ukradłeś 2000 kluczy ze strony CD-A (Ukradłeś bo kupując jeden egzemplarz z pełną wersją masz prawo do jednego klucza. No chyba, że kupiłeś 2000 numerów. W takim wypadku zwracam honor.). Dziwią mnie tacy ludzie. Jakbym ja zdobył gry w taki sposób to bym raczej siedział cicho, a nie chwalił się ile to ja nie zgarnąłem i jeszcze próbował wszystkim wmówić, że takie postępowanie jest fajne, a jak się nie podoba "to nie czytajcie". Brak słów po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej tutaj mówiłeś, że masz 2k kluczy do Dark Messiaha, a po jakimś czasie,

Nie myślałem że po godzinie od mojego posta tutaj odnośnie kluczyków z cd action wszystkie znikną

PS @JohnnyBlack
^^ FArmin Simulator jest w inventory nie dodałem do biblioteki gier, tylko dlatego że gra nie jest w moim stylu..
(ps tworzenie nowych kont na gramie jest już gorszą rzeczą :)
Anyway, ale ludzie plujecie jadem, no tak pewnie jak bana bym dostał byście się bardzo cieszyli.
Ale nie jestem typowym polaczkiem który naprzykład wystawia "darmowo" zdobyte gry na allegro, poprostu cieszę się grą oraz wymieniam na inną.
Też większość gier nie jest zasługą tych "multikont" tylko dobrego handlowania na steam trading.

@Hartus jakie 2k kluczy :) pisząc to przesadziłem ale miałem te 50 i zdobyłem je parę miesięcy temu,
po poście tutaj odnośnie kluczy... magicznie znikły ze strony cd action i zdołałem zdobyć około 10,
tak więc nie tylka ja z tego korzystałem :)

Aha zapomniałem jeszcze napisać ze wyhandlowałem klucz cd key Trackmania Canyon za 8 węgla :)
szkoda ze nie jest na steam ale i tak jednorazowa aktywacja klucza na oficjalnej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 14:07, Redjevel napisał:

^^ FArmin Simulator jest w inventory nie dodałem do biblioteki gier, tylko dlatego że
gra nie jest w moim stylu..

Jak to? Przecież jesteś świetnym farmerem.

Dnia 03.01.2012 o 14:07, Redjevel napisał:

Anyway, ale ludzie plujecie jadem, no tak pewnie jak bana bym dostał byście się bardzo
cieszyli.

Pewnie, że byśmy się cieszyli. Nie dziw się, że plują jadem. Ty lubisz oszustów i bijesz im brawo, ale inni takich ludzi po prostu nie lubią.

Dnia 03.01.2012 o 14:07, Redjevel napisał:

Ale nie jestem typowym polaczkiem który naprzykład wystawia "darmowo" zdobyte gry na
allegro, poprostu cieszę się grą oraz wymieniam na inną.

Dla mnie jesteś. Nie musisz ich sprzedawać. Wystarczy, że nakradłeś kluczy i narobiłeś kilkadziesiąt kont żeby zgarnąć jak najwięcej darmowych gier. Polactwo w czystej postaci.

Dnia 03.01.2012 o 14:07, Redjevel napisał:

Też większość gier nie jest zasługą tych "multikont" tylko dobrego handlowania na steam
trading.

A czym handlowałeś? Węgielkiem i grami. A skąd je miałeś? Ile byś gier utargował robiąc achievementy na jednym koncie?

Edit:

Dnia 03.01.2012 o 14:07, Redjevel napisał:

pisząc to przesadziłem ale miałem te 50 i zdobyłem je parę miesięcy temu,
po poście tutaj odnośnie kluczy... magicznie znikły ze strony cd action i zdołałem zdobyć około 10,

>tak więc nie tylka ja z tego korzystałem
To też twoja zasługa. Sam się pochwaliłeś, że napisałeś na tamtejszym forum, że te klucze się nadają do robienia multi kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ty lubisz oszustów i bijesz im brawo, ale inni takich ludzi po prostu nie lubią.
Klucze na cd action były darmowe i nikt nikomu ich nie zabroni brać.

>To też twoja zasługa. Sam się pochwaliłeś, że napisałeś na tamtejszym forum, że te klucze się nadają do robienia multi kont.

Napisałem o tym jedynie na tym forum :)

>A czym handlowałeś? Węgielkiem i grami. A skąd je miałeś? Ile byś gier utargował robiąc achievementy na jednym >koncie?
Na początku nie robiłem multi kont, zdobyłem 3 węgielki, następnie kupiłem za to terrarię, sprzedałem za 25 węgielków, kupiłem za to 5 innych gier indie i tak dalej..... aż znalazłem jeszcze jeden dobry sposób.... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 14:21, Redjevel napisał:

>Ty lubisz oszustów i bijesz im brawo, ale inni takich ludzi po prostu nie lubią.
Klucze na cd action były darmowe i nikt nikomu ich nie zabroni brać.

Dla jaj je dali? Czy dla tych, którzy kupili CDA z pełną wersją DM i przeczytali w środku, że klucze do multi można pobrać z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy dla tych, którzy kupili CDA z pełną wersją DM i przeczytali w środku,

Dnia 03.01.2012 o 14:24, Hartus napisał:

że klucze do multi można pobrać z ich strony.

Czy ktoś mówi że nie kupiłem cda? może niekoniecznie ten numer w którym to było ogłoszone jednak... (chociaż nie wiem moja kolekcja znajduje się w piwnicy, chociaż sądząc że grę mam na steam (singleplayer) to ten numer mam)
Ale na przykład ostatni numer CDA posiadam.

Zresztą po co ja mam się tłumaczyć, kluczyki były dla każdego, i pewnie każdy kto kupił tamten CDA (bo było to już bardzooo dawno) ową grę posiada już na steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2012 o 14:21, Redjevel napisał:



Co nie zmienia faktu, że jesteś typowym ,,polaczkiem-cwaniaczkiem". (specjalnie z małej)

Oczywiście nikt ci nie zabroni tego robić, jednak ja takich ludzi najzwyczajniej( i najdelikatniej ) w świecie nie szanuję.
Brawo za ,,mentalność" takich ludzi jak ty w społeczeństwie nam trzeba, napewno czeka nas ,,świetlana" przyszłość.

---------
Do pozostałych ,,oburzonych" - ludzie to tylko zabawa, bez stresu, osobiście wygrałem 2 gry o łącznej wartości 30 euro - kupowałem co ciekawsze tytułu dla własnej przyjemności, a nie dla achi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 14:29, Neleron napisał:

Do pozostałych ,,oburzonych" - ludzie to tylko zabawa, bez stresu, osobiście wygrałem
2 gry o łącznej wartości 30 euro - kupowałem co ciekawsze tytułu dla własnej przyjemności,
a nie dla achi.

Uhh wiesz w WoT przez podobne cwaniactwo jedna stronka zawiesiła rozdawanie kluczy z 125 goldem i czołgiem. Po prostu potem będą zaostrzone przepisy i ciężej będzie dostać grę jeśli powtórzą to kiedykolwiek. A i nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że ta dyskusja chyba trafi jako felieton Smuga, który przegląda gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to jeszcze raz bo chyba do ciebie nie dotarło. Kupując jeden egzemplarz CDA z pełną wersją przysługuje ci jeden klucz do multi. Kupisz dwa egzemplarze to masz prawo do dwóch kluczy. Czy to, że coś da się ukraść to znaczy, że można to robić? Czy wszystko musi byś zabezpieczone, nie można już polegać na ludzkiej uczciwości?
I co to ma do rzeczy, że posiadasz ostatni numer CDA? O.o
Ja na przykład mam ten numer z DM, ale jeszcze go nie instalowałem. A jakby mnie teraz naszło na instalację to co? Zapłaciłem pełną cenę więc dlaczego mam mieć niekompletny produkt? Bo mi klucz ukradłeś? Na szczęście kupiłem DM w pakiecie z Heroes V kilka dni temu na Steamie więc nie będę się o to spierał.
Twoja głupota mnie przerasta więc wybacz, ale skończę tą dyskusję bo szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 14:39, Hydro2 napisał:

chyba trafi jako felieton Smuga, który przegląda gram

Noo, to jak będzie napewno przeczytam, ale będzie hate na całą Polskę {。^◕‿◕^。}


Hartus- udowodnij mi że w piwnicy nie mam 60 egzemplarzy cd action z DM
PS- czyli biedne dziecko które przez przypadek kliknęło "pobierz klucz cd key" naraża się na szturm SWAT ?
ponieważ nie miało CD action...

Też kończę dyskusję ponieważ, ludzie się już przyznali że zazdrośni, i jeszcze plują jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 14:39, Hydro2 napisał:

A i nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że ta dyskusja
chyba trafi jako felieton Smuga, który przegląda gram


Oby :) I oby pojechał porządnie po tych "cwaniaczkach" bo jak taki nakradnie i się potem jeszcze w twarz śmieje, komuś kto uczciwie brał udział w konkursie, to normalnie nóż się w kieszeni otwiera.
Ja tam trochę pohandlowałem, łącznie wygrałem HL2 i Oddworld: Stranger''s Wrath, 4 kupony zniżkowe i trochę węgla i jest mi z tym dobrze.
Ale na farmerów i takich co zrobią wszystko żeby być lepszym i mieć większego e-pena to po prostu chce mi się zwrócić śniadanie. Niestety takich nie sieją, sami się rodzą. :/

@Redjevel

Udowodnij, że masz tyle numerów ile ukradłeś kluczy. Wtedy nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Hate? To nawet lepiej - może wkońcu wyeliminuje się takich osobników jak ty z jakiekolwiek formy społecznej integracji.

Zadam ci pytanie, ile masz nieoryginalnych gier w domu / na komputerze?

Bo tego typu cwaniactwo jest prawie identyczne jak z zdobywaniem nieoryginalnych kopii gier. ( Po co kupować jak można mieć za darmo?? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się