ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2012 o 17:48, LordEnglish napisał:

Chryste, znowu jakieś problemy. Skyrim jest ciągle niedostępny, a reszta idzie ok. Kur**,
akurat wtedy, kiedy chciałem sobie na serio pograć!


Przed chwilą grałem w Skajrima. Tryb offline próbowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 15:26, ruden napisał:

W sumie Bioshocka i L4D mam, a the ship mnie nie interesuje. Ale mam pełno kuponów i
może się dogadamy. Jakby co to mam jeszcze drakensanga na wymianę.

daj link do swojego profilu steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienię trzy zniżki:

50% OFF Jamestown
25% OFF Deus Ex: Human Revolution
25% OFF Bethesda

Na zniżkę na M&M Clash of Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z najnowszej edycji Indie Royale można wrzucić na Steam:
Fractal
Max & The Magic Marker
Nuclear Dawn
wartośc steamowa: 38,97euro a bundle 3,36euro(+ muzyka+Super Crossfire+desura/mac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z grami pudełkowanymi? Może je jakoś dodać do Steam? Widzę, że ta platforma jest dość potężna jeśli chodzi o wygodę i cenę, ale zawsze wolałem pudełko na półce położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry takie można dodać, ale muszą posiadać klucz steam. Po czym poznać, że daną pudełkową grę można podpiąć do steama? Ano na odwrocie pudełka jest znaczek steamworks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze świątecznej imprezy zdobyłem grę Poker Night At The Inventory lecz jest w języku ang. czy da się ją spolszyć?
Czy jest to legalne jeśli nie ma w opcjach do wyboru j. polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam
- 50% Valve x2
- 50% Blocks That Matter
- 50% Anomaly: Warzone Earth
- 50% HOARD
- 50% Focus Home Interactive
Ktoś zainteresowany, przyjmę cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 22:00, Fimbulvinter napisał:

Jak to jest z grami pudełkowanymi? Może je jakoś dodać do Steam?

Jak Harrolfo już napisał, każdą aplikację można dodać do Steama.
Jednak nie dodaje to możliwości ściągania/update''owania gry, ani Steamworksa (osiągnięcia, zapisy save''ów na serwerach, liczenia godzin). Jest to po prostu dla wygody - można mieć skróty do gier/programów w Steamie. Dodatkowo widać w co gramy na liście znajomych, oraz dochodzi nakładka Steamowa - czyli można normalnie rozmawiać ze znajomymi bez tabowania.

A jeżeli chodzi Ci o normalne dodawanie gier do biblioteki - to muszą być to gry Steamworksowe. Na pudełkach zazwyczaj jest zaznaczone, że gra wymaga dostępu do internetu / konta Steam / jest znaczek Steama.

Ewentualnie, tutaj masz listę gier pudełkowych, które wymagają Steama:
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-wusf-3601 (trochę się obijają z aktualizacją, także może brakować niektórych nowszych tytułów)

@micheo
Taki Wiedźmin 2 nie ma (miał?) na Steamie dostępnego języka polskiego, a autorzy normalnie udostępnili instrukcję do spolszczenia.
Poza tym na forach niektórych gier są przypięte tematy z wszelkiego rodzaju modowaniem, w tym odnośnie zmiany języków, także powinno być legalne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 22:34, Mordant napisał:

Taki Wiedźmin 2 nie ma (miał?) na Steamie dostępnego języka polskiego, a autorzy normalnie
udostępnili instrukcję do spolszczenia.
Poza tym na forach niektórych gier są przypięte tematy z wszelkiego rodzaju modowaniem,
w tym odnośnie zmiany języków, także powinno być legalne ;).

To co ja mam zrobić?
Jak spolszyć grę Poker Night at the Inventory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 22:46, micheo napisał:

Jak spolszyć grę Poker Night at the Inventory?


PNatI nie ma polskiej wersji językowej, a o spolszczeniu nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie czy można spolszczać gry i je modować? Mam tu na myśli np. GTA 4, San Andreas. Czy można w GTA wgrywać mody poprawiające grafikę i dodawanie samochodów itp. itd.? Bo nie chcę dostać bana czy coś w tym stylu. A chętnie pograł bym w ww. gry z poprawioną grafiką, dogrywając np. GTA IV ENB albo GTA ICEnchancer i spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czyli lija jest ze steamem. Jak bym kupił normalnie grę w wersji pudełkowej to bym sobie dodał mody i się nie obawiał. A jak piszesz "nie powinno" być problemu ;P to obawa jednak jest. Bo np. GTA SA ma nieoficjalnie multi, to pewnie na steamie jest to niemożliwe żeby zagrać bez narażania się na bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie to z tym bywa. Np Skyrima spolszczyłem bez problemu (napisy). Kiedyś miałem wersję pudełkową GTA IV. Na niej wgrywałem mody bez problemów. Gdy próbowałem wgrać te same modyfikacje na wersję ze Steama to żaden mi nie zadziałał. Innych gier ze Steama nie modowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się