ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2012 o 00:21, Telepo napisał:

Kurcze, czyli lija jest ze steamem. Jak bym kupił normalnie grę w wersji pudełkowej to
bym sobie dodał mody i się nie obawiał. A jak piszesz "nie powinno" być problemu ;P to
obawa jednak jest. Bo np. GTA SA ma nieoficjalnie multi, to pewnie na steamie jest to
niemożliwe żeby zagrać bez narażania się na bana.


Spokojnie możesz modować tą grę. Trzeba uważać na gry z VAC (system wykrywania i zwalczania cheaterów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi zależy tylko na poprawieniu grafiki i spolszczenie GTA 4 i San Andreas (i dodanie multi może)
Z tego co wiem (sprawdzałem) to GTA 4 da się uruchomić bez steama, ale GTA SA już nie.
Tylko, że nie chciał bym wyłączać steam żeby pograć. A GTA 4 nie gra się chyba na serwerach zabezpieczonych przez VAC, tylko na Games for Windows tak mi się wydaje.
No chętnie bym zagrał w takie GTA https://www.youtube.com/watch?v=AXjsMRDPrls&feature=related
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz wersji Steamowej to kup pudełkową. One są of GfWL. ;) Na niej nie miałem problemów z modami. Pamiętam, że bez problemu wgrałem lepszą grafikę, nowe pojazdy, brak policji itp
Teraz mam wersję Steamową i żaden z powyższych mi na niej nie zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem trochę nie ogarnięty, może by ktoś napisał czy wszyscy którzy mieli już dostać nagrody od Steam, w losowaniu węgla dostali je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 16:37, Matix_s napisał:

Jestem trochę nie ogarnięty, może by ktoś napisał czy wszyscy którzy mieli już dostać
nagrody od Steam, w losowaniu węgla dostali je?


Do 31 stycznia będą się podobno w to bawić. Po prostu obserwuj maila do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakies fajne gry wyścigowe? Najbardziej szukam coś w stylu ROLLCAGE ale chyba dzis takowych gier ONLINe juz nie ma? ;/ Moga być zwykłe. Tylko, żeby oczywiście było na multiplayer i dość tanie :). Czekam aż GRID stanieje.. więc na razie coś innego szukam.

Swego czasu grałem w TDU 2 ale już znudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 17:06, Azazell napisał:

Czy znacie jakies fajne gry wyścigowe? Najbardziej szukam coś w stylu ROLLCAGE ale chyba
dzis takowych gier ONLINe juz nie ma? ;/ Moga być zwykłe. Tylko, żeby oczywiście było
na multiplayer i dość tanie :). Czekam aż GRID stanieje.. więc na razie coś innego szukam.


Swego czasu grałem w TDU 2 ale już znudził :)


Blur bardzo fajna i przyjemna giera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupowałem nic na steamie bo nie mam na to odpowiednich warunków (czyt. paypal itp.) więc mam takie pytanie. Czy jak kupuje się coś to po wpłaceniu dostaje się po prostu kod do aktywacji czy gra automatycznie ląduje na nasze konto steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 19:47, kaczek93 napisał:

Nigdy nie kupowałem nic na steamie bo nie mam na to odpowiednich warunków (czyt. paypal
itp.) więc mam takie pytanie. Czy jak kupuje się coś to po wpłaceniu dostaje się po prostu
kod do aktywacji czy gra automatycznie ląduje na nasze konto steam?

Automatycznie ląduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 19:49, Dared00 napisał:

> Nigdy nie kupowałem nic na steamie bo nie mam na to odpowiednich warunków (czyt.
paypal
> itp.) więc mam takie pytanie. Czy jak kupuje się coś to po wpłaceniu dostaje się
po prostu
> kod do aktywacji czy gra automatycznie ląduje na nasze konto steam?
Automatycznie ląduje.

Czyli nie ma możliwości aby ktoś mi kupił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 20:13, kaczek93 napisał:

Czyli nie ma możliwości aby ktoś mi kupił?

W sumie jest, kupuje się jako prezent dla innego usera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się